Totolotek – oferta dla nowych i stałych klientów. Jakie bonusy do zdobycia?

Totolotek to jedna z firm na rynku bukmacherskim, które kojarzy niemal każdy – nawet ten, który pozornie nie jest w żaden sposób związany z tą branżą. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że bukmacher ten działa od 1992 roku, co czyni go najstarszym bukmacherem w naszym kraju. Firma swoje doświadczenie przekuwa nie tylko na swoją bardzo szeroką ofertę, ale też świetne promocje przeznaczone nie tylko dla nowych użytkowników (te są stałym i oczywistym elementem promocji każdego buka), ale także dla tych, którzy obstawiają w sposób regularny (wielu operatorów zapomina o tym, aby również ich w jakiś sposób zachęcać do lojalności). Co dokładnie oferuje więc ten bukmacher obu tym grupom ludzi?

Totolotek - oferta dla nowych i stałych klientów. Jakie bonusy do zdobycia?
Totolotek – oferta dla nowych i stałych klientów. Jakie bonusy do zdobycia?

Totolotek – oferta dla nowych graczy. Bonus powitalny 2020

Podobnie, jak większość polskich bukmacherów, Totolotek dużą wagę przykłada do tego, aby przyciągać do siebie nowych użytkowników. W związku z tym oferuje bardzo atrakcyjny bonus powitalny, w ramach którego podwaja kwotę pierwszego depozytu, dając nawet 1000 złotych na grę (przy dokładnie takiej wpłacie). Trzeba przy tym spełnić określone warunki – choć bowiem środki trafiają na nasze konto, zarówno tymi bonusowymi, jak i głównymi musimy obrócić trzykrotnie (na kuponach z minimum trzema zdarzeniami i stawką na każde z nich nie niższą niż 1,35).

Totolotek bonus powitalny to jednak nie wszystko, co firma proponuje graczom. Mogą oni bowiem pobrać aplikację mobilną operatora, obecnie skierowaną do posiadaczy platform mobilnych z systemem Android. Również w jej obrębie mamy do czynienia z bonusem powitalnym – ten jednak jest nieco mniejszy, bo daje maksymalnie 49 złotych w darmowych środkach na grę. Związany jest oczywiście z pierwszym depozytem, ale tutaj uwaga – tym dokonanym w całości za pośrednictwem telefonu lub tabletu. 

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Totolotek – oferta dla stałych klientów. Co dla tych, którzy już mają konto?

Każdy klient, który rejestruje się w Totolotku automatycznie przynależy do programu lojalnościowego BetClub, który promuje każdy kolejny zakład zakupiony w obrębie serwisu. Z programu lojalnościowego mogą również korzystać typerzy preferujący granie w punktach stacjonarnych – ci muszą jednak założyć kartę stałego klienta (a najlepiej jeszcze powiązać ją z kontem internetowym, by wszystkie zarabiane punkty szły na jeden rachunek). Program pozwala na zdobywanie punktów i wymienianie ich na nagrody. Liczba punktów, które zdobywamy zależy od rodzaju kuponu (im więcej zdarzeń i im większa stawka, tym więcej punktów). Ważna jest również ranga naszego konta, zależna od ilości punktów.

Totolotek to bukmacher, a nie marka, która stoi za Keno oraz innymi tego typu grami losowymi!

Rangi w programie lojalnościowym

  • srebrna – od 0 do 5000 punktów – posiada się ją już na start; 
  • złota – od 5000 punktów do 20 000 punktów – zwiększa kolejne zdobycze punktowe o 20%;
  • platynowa – powyżej 20 000 punktów – zwiększa zdobycze punktowe o 50%!

Wszystkie zgromadzone punkty możemy wymienić na nagrody, w tym specjalne bonusy, ale i darmowe środki na grę. Należy mieć na uwadze fakt, że po zdobyciu jednej z wyżej wspomnianych rang bonusy do zdobywanych punktów pozyskane za jej pośrednictwem obowiązują przez trzy kolejne miesiące (również wtedy, gdy przestaniemy mieścić się w „widełkach” punktowych). Trzeba również uważać na to, że wszystkie punkty, które zdobywamy w ramach programu lojalnościowego wygasają po roku – dokładnie w tym czasie musimy je zatem spożytkować na jedną z dostępnych nagród.

Swego czasu pisaliśmy też o promocji Totolotek bonus bez depozytu. Z materiałem możecie zapoznać się w dowolnej chwili.

Bonus bez depozytu to kasa za samo założenie konta. Można taki prezent otrzymać na www.STS.pl za wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”

Totolotek bonus bukmacherski
Totolotek bonus bukmacherski

Wiele spośród dodatkowych promocji dla stałych klientów ma ścisły związek właśnie z programem lojalnościowym.

Bonusy bukmacherskie w Totolotku internetowym

Z uwagi na fakt, że Totolotek istnieje na rynku już prawie 30 lat (niestety, ale nadal nie oferuje czegoś jak STS Betgames), doskonale wie, jak ważne jest dbanie zarówno o przypływ nowych klientów, jak i o przystępność oferty względem stałych bywalców oraz odpowiednie motywowanie ich do lojalności i regularnej gry. Te dwa aspekty ciężko utrzymać, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja na rynku bukmacherskim jest tak duża, a nic nie ogranicza typerów do korzystania z usług zaledwie jednego operatora. Totolotek znajduje w tym wszystkim balans, trafiając do nowych klientów i zatrzymując ich u siebie świetną ofertą lojalnościową.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button