Oferta STS na jutro. Zakłady bukmacherskie w internecie

STS to polski bukmacher, który w tym momencie niemal niepodzielnie rządzi na polskim rynku zakładów wzajemnych. Typerów przyciąga do siebie nie tylko atrakcyjną ofertą, ale też – a może przede wszystkim – jej ogromną elastycznością. Stale dopasowuje ją bowiem do trendów panujących na rynku oraz oczekiwań swoich odbiorców, starając się zapewnić im nowe i niewidziane nigdzie indziej w Polsce usługi, ale też atrakcyjne i mocno konkurencyjne stawki na bardziej popularne spotkania. Jaka jest oferta STS na jutro i czym bukmacher planuje przyciągnąć do siebie właśnie w dniu jutrzejszym?

Oferta STS na jutro. Zakłady bukmacherskie w internecie
Oferta STS na jutro. Zakłady bukmacherskie w internecie

Oferta STS na jutro – przegląd

Jeżeli zamierzamy typować u bukmachera STS w dniu jutrzejszym, zwróćmy szczególną uwagę na takie aspekty, jak:

  • bonus powitalny – za jego pośrednictwem zwiększymy środki, którymi będziemy dysponować, pozyskując nawet 1200 złotych na grę (przy dokładnie takiej samej wpłacie);
  • akcja specjalna – akcja, w której możemy zgarnąć jakąś część gotówki z puli 35 tysięcy złotych – wystarczy, że będziemy grać na określonych warunkach (więcej – poniżej);
  • freebety – wpisując odpowiedni kod możemy pozyskać niezobowiązujące (niewymagające obrócenia) środki na grę w określonym typie spotkań (abo i wszystkich, jak w przypadku kodu BETONLINE);
  • ligi alternatywne i Betgames – te innowacyjne usługi powrócą w dniu jutrzejszym, dając nam coś, czego zwykłe zakłady bukmacherskie nie są nam w stanie dać;
  • standardowe zakłady – jutro obstawiać będzie można większość oferowanych przez bukmachera dyscyplin, w tym piłkę nożną czy koszykówkę;
STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Główne elementy oferty STS na jutro

W obrębie oferty STS na jutro będziemy mogli obstawiać spotkania rozgrywane w ramach wielu najpopularniejszych dyscyplin sportowych, w tym między innymi piłki nożnej i siatkówki, ale też bardziej niszowego baseballa i rugby. Znalazło się w niej miejsce również na stale zyskujące na popularności e-sporty. Wszystkie spotkania, które udostępni jutro bukmacher można obstawiać już teraz, w module przedmeczowym – wiele spośród nich zostanie udostępnione do typowania na żywo już po ich rozpoczęciu.

Przeglądając ofertę STS na jutro warto zwrócić uwagę na Hity dnia – spotkania, które bukmacher uważa za najbardziej istotne i emocjonujące, a którym przypisuje znacznie wyższy kurs. Szukając zwiększonych kursów należy też spojrzeć na tak zwane Superoferty, których jutrzejsza oferta jest dość szeroka i obejmuje kilka dyscyplin sportowych.

Betgames i ligi alternatywne w ofercie STS na jutro

Szczególnie ciekawie w jutrzejszej ofercie STS prezentuje się jego stosunkowo nowa, bo wprowadzona pod koniec ubiegłego roku usługa Betgames, w której jutro będziemy mogli obstawiać trzy gry: bakarat, wojnę oraz pokera. Tak właściwie są to symulacje – ale nie takie przeprowadzane przez algorytm komputerowy, ale przez prawdziwego człowieka. Jest nim krupier (a najczęściej krupierka), który czuwa nad przebiegiem rozgrywki, tłumaczy jej zasady oraz wyznacza momenty, w których możemy przejść do typowania. Nie bierzemy tu udział w grach, a jedynie je obserwujemy i na bieżąco obstawiamy – w dniu jutrzejszym można z kolei liczyć na bardzo atrakcyjne kursy na kolejne rozdania.

Oferta STS na jutro obejmuje też ligi alternatywne – prawdziwą nowość w ofercie bukmachera. W jej ramach można obstawiać wirtualne wersje popularnych lig z zakresu piłki nożnej – choć są one organizowane na bazie algorytmów komputerowych, te oparte są przede wszystkim o dane historyczne z kilkuset tysięcy spotkań udostępnianych do obstawiania na przestrzeni lat przez STS. Spotkania te możemy obstawiać przedmeczowo, ale i na żywo – trwają dokładnie tyle, co ich realne odpowiedniki. Jutrzejszy wybór z pewnością obejmował będzie ligę francuską, włoską, hiszpańską i holenderską.

Oferty promocyjne STS na jutro

STS oferta bonusowa. Bonusy na jutro i dziś
STS oferta bonusowa. Bonusy na jutro i dziś

Jutrzejsza oferta STS obejmuje kilka podstawowych promocji, główną z których jest bonus powitalny, przeznaczony – jak sama jego nazwa sugeruje – wyłącznie dla nowych graczy. Korzystając z niego jesteśmy w stanie podwoić kwotę pierwszego doładowania, zyskując nawet 1200 złotych w środkach bonusowych (przy dokładnie takiej wpłacie). Środki te będziemy musieli obrócić (trzykrotnie), nim pojawią się na saldzie zasadniczym – wciąż jednak stanowią darmową kasę na grę.

Bardzo ciekawie w kontekście jutrzejszej oferty bukmachera STS przedstawia się tak zwana akcja specjalna, w ramach której operator rozdziela 35 tysięcy złotych pomiędzy wszystkich graczy z kuponami biorącymi w niej udział. Aby zapisać się do tej promocji, należy odwiedzić jej stronę, a następnie zakupić kupon z dokładnie czterema zdarzeniami i kursem równym (lub przekraczającym, ale nigdy niższym) 15 złotym. Takich kuponów możemy mieć aż pięć i jeżeli okażą się wygrane, poza standardową wygraną z niego otrzymamy dodatkową gotówkę na dalszą grę.

Warto korzystać również z freebetów, czyli darmowych pieniędzy na zakłady (bez żadnych zobowiązań). Wpisując kod promocyjny BETONLINE w czasie rejestracji możemy na przykład dostać aż 29 złotych na grę i korzystanie z którychkolwiek elementów jutrzejszej oferty bukmachera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button