Oscary 2019 – jak typują bukmacherzy

Firmy bukmacherskie jak co roku oferują swoje typy na oscary. W tym temacie postaramy się przybliżyć faworytów i potencjalnych wygranych. Poniżej dowiesz się kto ma największe szanse na zgarnięcie statuetki, a także u jakiego polskiego bukmachera najlepiej typować swoich ulubieńców.

Kto wygra Oscary 2019?

Oscarowa gala odbędzie się oczywiście w USA pod koniec lutego 2019. Będzie to tak duża impreza, że pewnie jak co roku, większość stacji telewizycjnych będzie ją transmitować. Podobno nawet online można oglądać na żywo.  

My jednak nie skupiamy się na transmisji, a typach bukmacherskich. Polskie firmy przygotowały bardzo rozmaite kursy, na podstawie których łatwo można sprawdzić, kto według nich jest już zwycięzcą i na kogo warto typować.

Najlepszymi produkcjami na podstawie analizy kursów bukmacherów są tytuły „Roma”, „Narodziny Gwiazdy”, „Vice” oraz „BlacKkKlansman”. Kolejnymi ważnymi filmami powinny być „Bohemian Rhapsody” lub „Faworyta”. To oczywiście tylko spekulacje, ale po różnicach w kursach możemy szybko wyciągnąć wnioski, kto ma największe szanse na wygraną.

https://probets.pl/etoto-zwraca-100-zlotych-za-przegrany-kupon/

Typy na Oscary w 2019 roku

Masz już swojego faworyta i chcesz obstawić, ale nie wiesz gdzie? Najpewniej skorzystać z oferty polskiego bukmachera Fortuna. Jest to firma, która od lat uchodzi za najlepszą firmę bukmacherską w Polsce.

Jeśli wybierzesz tego bukmachera to mamy dla Ciebie dodatkowy bonus. Wpisz podczas rejestracji kod promocyjny „betonline”, a otrzymasz dodatkową kasę na start i pierwszy zakład. Jest to specjalna oferta od naszej redakcji, także warto skorzystać.

O wszystkich sprawach z obstawianiem oscarów będziemy Was oczywiście informować tutaj na blogu, także nic Was nie ominie.  

Uwaga! Jeśli już zaczniesz obstawiać to nie korzystaj z nielegalnych firm bukmacherskich, ponieważ grozi to dużymi karam (nawet więzieniem). Gale oscarowe są bardzo popularne, zatem ryzyko jest duże. Zagraniczne firmy bez licencji Ministerstwa Finansów to zły wybór.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tags

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button
Close