Typy bukmacherskie na tenis – jak go obstawiać w 2020 roku?

Choć jeszcze kilkanaście lat temu piłka nożna niepodzielnie królowała jako najpopularniejsza dyscyplina sportu, dziś sytuacja się zmienia, a coraz większym zainteresowaniem zaczynają cieszyć się również inne sporty. Pośród nich znajduje się tenis – jeden z najciekawszych, najbardziej dynamicznych i emocjonujących. Stanowi on coraz częstszy wybór nie tylko kibiców i pasjonatów sportu, ale też typerów. Sam w sobie od dawna stanowi zresztą stały element oferty serwisów bukmacherskich. Jak jednak obstawiać tenis, by cieszyć się sukcesami na tym polu? Gdzie szukać pewnych typów na tenis i czy zawsze na nich polegać? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w naszym poradniku.

Typy bukmacherskie na tenis - jak go obstawiać w 2020 roku?
Typy bukmacherskie na tenis – jak go obstawiać w 2020 roku?

Typy na tenis – gdzie ich szukać?

Najlepszym sposobem na odnalezienie typów na tenis jest… oglądanie transmisji telewizyjnych, a właściwie tego, co rozgrywa się przed nimi i tuż po nich. Zazwyczaj (choć nie zawsze) emitowane jest wtedy studio, w ramach którego eksperci wypowiadają się wyłącznie na temat rozgrywek, które obstawiamy – pozyskana za ich pośrednictwem wiedza jest bezcenna w typowaniu, nawet jeśli nie jest przekazywana stricte w tym celu. Typów możemy szukać również:

  • w gazetach branżowych – niekoniecznie tych związanych z tenisem – pisma traktujące o sporcie w szerszym znaczeniu często publikują swoje przemyślenia na temat nadchodzących spotkań w zakresie tenisa;
  • na forach bukmacherskich, zwłaszcza takich zintegrowanych z bukmacherem; mowa o usługach pokroju Strefy Typera w Fortunie, które umożliwiają dzielenie się własnymi typami rzeczywiście zrealizowanymi u tego bukmachera – to właśnie one są dla nas najcenniejsze;
  • w kursach bukmacherskich – choć zabrzmi to dziwnie, sam bukmacher często jest najlepszym typerem; wysokimi kursami wskazuje zawodnika, któremu wróży przegraną; jego omylność objawia się z kolei w tak zwanych valuebetach, które w tenisie są czymś dość często występującym.
STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Praktyczne wskazówki na temat obstawiania tenisa

Podobnie, jak w przypadku większości dyscyplin, podstawą w typowaniu spotkań w tenisie jest dokładna analiza zawodników, którzy wezmą w nich udział, ze szczególnym naciskiem na ich aktualną dyspozycję. Bardzo ważne jest tutaj również ich zmęczenie, w związku z czym szczególną uwagę powinniśmy przykuwać do ostatnich spotkań. Zwłaszcza, jeśli były dłuższe i bardziej męczące. Przy samym typowaniu zwróćmy też uwagę na:

  • sprawdzone typy na tenis – typy, których pozyskiwanie szerzej opisaliśmy powyżej, mogą być cenną wskazówką – zwłaszcza, jeśli połączone zostaną ze szczegółową i skrupulatną analizą z naszej strony; nie podążajmy za nimi ślepo, a raczej postarajmy się zrozumieć, co doprowadziło do ich powstania; 
  • rodzaj podłoża – każdy tenisista (i tenisistka) posiada swój ulubiony rodzaj nawierzchni, na którym radzi sobie najlepiej – właśnie dlatego warto zwracać na to uwagę;
  • fazę rozgrywek – choć tenis warto obstawiać w każdej fazie danych rozgrywek (zwłaszcza Wielkiego Szlemu), ta ma wpływ na zmęczenie zawodników – im dalej w przysłowiowy las, tym bardziej narażeni są oni na kontuzje, a ryzyko tak zwanego kreczu jest większe;
  • model obstawiania – pamiętajmy, że większość spotkań w obrębie tenisa u wielu bukmacherów możemy obstawiać nie tylko przedmeczowo, ale i na żywo – w przeciwieństwie do innych dyscyplin, ma to tutaj dużo sensu; zwłaszcza, że spontaniczne decyzje przychodzą nam tutaj łatwiej, bo wiedza, po którą musimy sięgać do ich podejmowania pochodzi z zakresu związanego z zaledwie dwoma zawodnikami oraz bieżącymi wydarzeniami na korcie;
  • wybór bukmachera – nie ograniczajmy się do oferty jednego; warto lawirować między nimi, zawsze starając się porównywać kursy i brać je pod uwagę przy typowaniu, ale i wybierać tego operatora, u którego prezentują się najatrakcyjniej w opcji, na którą się zdecydowaliśmy.
pewniaki na tenis
pewniaki na tenis

Typy na tenis – u kogo je obstawiać?

W Polsce swoją legalną działalność prowadzi kilkunastu bukmacherów – każdy z nich w swojej ofercie posiada tenis. Nie każdy jednak dba o to, aby oferta pod jego kątem była po prostu atrakcyjna. Poniżej przedstawiamy tych, którzy troszczą się o to najbardziej.

STS – oferta na tenis

Oferta strony www.STS.pl na tenis jest kompletna, bo pokrywa większość spotkań rozgrywanych nie tylko w ramach najpopularniejszego Wielkiego Szlemu, ale i tych mniej znanych turniejów. Bukmacher zapewnia również dostęp do mocno konkurencyjnych kursów, a także bonusu powitalnego, który spełni wymagania nawet tych oczekujących od bukmachera naprawdę dużo. STS kod promocyjnyBETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu na start.

Fortuna – oferta na tenis

www.eFortuna.pl to kolejny bardzo doświadczony na polskim rynku bukmacher – od początku swojego istnienia na poważnie bierze tenis, w tym momencie prezentując bardzo atrakcyjną ofertę właśnie na niego. Wyróżnia się programem lojalnościowym, aplikującym się również do spotkań w obrębie tenisa. Firma często organizuje również ściśle z nim związane akcje promocyjne.

Betclic – oferta na tenis

www.Betclic.pl dobrze wypada na tle wszystkich bukmacherów właśnie pod względem oferty na tenis przede wszystkim ze względu na jej czytelność – łatwo znaleźć jest tu opcję, która nas interesuje, zwłaszcza w przypadku spotkań obstawianych na żywo. Niestety nie oferuje ich transmisji, zastępując je przygotowanymi komputerowo symulacjami. Betclic cashback to ubezpieczenie pierwszego zakładu do 550 złotych. Kod promocyjny działający w tym przypadku to „KOD550„.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button