Promocje bukmacherskie 2019

Promocje bukmacherskie to świetny sposób na zdobycie środków do typowania. Gdzie są najlepsze oferty specjalne, z których warto skorzystać?  

bonusy bukmacherskie 2019

Promocje bukmacherskie. Bonusy 2019

Promocje bukmacherskie to specjalnie bonusowe akcje organizowane przez przez przedsiębiorstwa, oferujące zakłady online.  

Gracze nie zawsze jednak mają świadomość, gdzie szukać informacji na temat aktualnych ofert promocyjnych od bukmacherów. Trzeba mieć wiedzę, że najlepszym bonusem jest ten uzyskiwany podczas rejestracji.  

Bonusy powitalne od bukmacherów

Bonusy powitalne w firmach bukmacherskich to darmowe prezenty dla użytkowników, którzy zdecydowali się na założenie konta. Większość firm oferuje premie za dokonanie pierwszej wpłaty, inne za kilka depozytów, a są również tacy bukmacherzy, którzy rozdają kasę bez depozytu, całkowicie za darmo. Wystarczy zarejestrować się na ich stronie.  

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Kody promocyjne dla graczy

Dla porównania – Bukmacher STS ma na ten moment 29 PLN jako bonus bez depozytu. Wystarczy wpisać podczas rejestracji „BETONLINE„. Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie zgarniemy nawet 1000 PLN doładowania. 

Po drugiej stronie mamy natomiast bukmachera Fortunę, gdzie dostajemy aż trzy premie za trzy pierwsze wpłaty oraz dodatkowe 50 PLN ekstra. Również trzeba wpisać kod „BETONLINE„.

Dlaczego w niektórych przypadkach musimy podać kody promocyjne? Bo to dzięki nim da się złapać dodatkowe premie i to bez żadnego dużego zaangażowania. Ważne jest również to, że kody promocyjne da się odebrać tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta. Później już nie ma takiej możliwości.

Rankingi bukmacherów 2019

Jeśli nie jesteś pewny, którą firmę wybrać na początek to zawsze warto skorzystać z nasz rankingów bukmacherskich na rok 2019. Bierzemy w nim zawsze tylko i wyłącznie marki z licencją, które są legalne. W najnowszych notowaniach wygrywa firma STS, która bije wszystkie konkurencyjne przedsiębiorstwa. Jeśli jeszcze nie masz u nich konta to możesz założyć w kilka sekund. Tylko pamiętaj, aby wpisać kod od naszej redakcji „BETONLINE” to otrzymasz dodatkowe 29 PLN za darmo.

Legalny bukmacher to dla nas jedyny właściwy wybór, ponieważ w żaden sposób nie zamierzamy wspierać szarej strefy. Trzeba grać odpowiedzialnie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button