Czy Totolotek daje bonus na start? Tak i to ponad 500 złotych!

Bukmacher legalny Totolotek oferuje nowym graczom bonus na start, który pozwala na rozpoczęcie przygody z obstawianiem z ekstra premią – ponad 500 złotych na koncie!

Czy Totolotek daje bonus na start? Tak i to ponad 500 złotych!
Czy Totolotek daje bonus na start? Tak i to ponad 500 złotych!

Prezent dla nowych graczy na Totolotek.pl

Legalne zakłady bukmacherskie online dostępne na stronie internetowej www.Totolotek.pl to sposób na obstawianie wydarzeń sportowych bez konieczności odwiedzania tradycyjnych punktów stacjonarnych. Czasy, gdy popularne były punty Totomix odchodzą do lamusa, a obecnie rządzi głównie internet i urządzenia mobilne.

Każda osoba, która chce sprawdzić się w typowaniu sportu online, może to zrobić, jeśli tylko ma ukończone 18 lat. Krokiem pierwszym jest założenie darmowego konta na stronie internetowej www.Totolotek.pl, a następnie dokonanie wpłaty środków na grę. I tutaj pojawia się pierwsza dobra wiadomość: na start można otrzymać aż 500 złotych ekstra!

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Bonus powitalny Totolotek to premia 100% od pierwszego depozytu, czyli im wyższa wpłata, tym lepiej dla gracza. Chcąc wykorzystać maksymalny potencjał tej promocji, należy wpłacić 500 złotych, co pozwoli na uzyskanie salda 1000 zł!

Jak odebrać bonus powitalny? Bukmacher Totolotek nie wymaga niczego skomplikowanego!

Promocja Totolotek bonus powitalny nie jest niczym trudnym do zrozumienia. Gracze wchodzą na www.Totolotek.pl, zakładają konto, a następnie zdobywają premię, kiedy zdecydują się na dokonanie pierwszego depozytu. Ważne jest tylko to, by w formularzu online zaznaczyć opcję „Tak, chcę bonus powitalny”, ponieważ tylko w ten sposób wyrażamy chęć wzięcia udziału w akcji.

Mimo że w sieci jest sporo informacji na ten temat, obecnie nie jest dostępny u bukmachera Totolotek bonus bez depozytu. Premia była swego czasu przyznawana i nie jest wykluczone, że jeszcze kiedyś pojawi się w ofercie strony internetowej bukmachera.

💰 Odbieranie bonusu na start w Totolotku 💰
Jak dostać 500 złotych?
👇 👇 👇

  1. Gracz wchodzi na www.Totolotek.pl
  2. Zapisuje się do bukmachera, wypełniając formularz rejestracyjny
  3. Ważne jest zaznaczenie opcji „Tak, chcę bonus powitalny!”
  4. Przy pierwszej wpłacie depozyt jest powiększany o 100% aż do kwoty 500 złotych!
Strona bukmachera Totolotek online
Strona bukmachera Totolotek online

500 zł to nie wszystko – jest jeszcze 49 PLN w aplikacji!

Aplikacja mobilna Totolotek to sposób na granie u bukmachera z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Program na smartfony można pobrać całkowicie bezpłatnie na systemy iOS oraz Android. Jakby tego było mało, na dobry początek jest do zdobycia 49 PLN!

Totolotek bonus powitalny pozwala na otrzymanie premii przy pierwszej wpłacie na www.Totolotek.pl, natomiast mobilna premia to kasa za debiutanckie doładowanie na telefonie.

Jak dostać kasę na 📱 obstawianie mobilne 📱 w aplikacji Totolotek?

  1. Wejście na www.Totolotek.pl
  2. Pobranie aplikacji na nasz system – iOS lub Android
  3. Logowanie w apce
  4. Dokonanie pierwszej wpłaty mobilnej
  5. Bonus to 100% do kwoty 49 PLN (minimalna wpłata wynosi 20 złotych)

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button