Freebet Etoto na nocne obstawianie!

Jeżeli obstawianie meczów w nocy to dla ciebie żadna nowość, a wręcz codzienność – na pewno będziesz miał wiele okazji, by skorzystać z najnowszej promocji marki Etoto!

Freebet Etoto na nocne obstawianie!
Freebet Etoto na nocne obstawianie!

Obstawianie meczów w nocy to w dzisiejszych czasach nic nowego. Jest to niemal tak samo pospolite, jak Zakłady Na Żywo.

W ramach najnowszej oferty przygotowanej przez Etoto każdy gracz może odebrać raz w tygodniu 50 PLN w postaci freebetu. Promocja obowiązuje tylko w przypadku zakładów na rozgrywki w Stanach Zjednoczonych, czyli NFL, NBA, WNBA, NHL, MLS oraz MLB.

Zakład Bez Ryzyka przyznawany jest osobom, które przegrają kupon zagrany na podane wyżej rozgrywki. Stawka minimalna kwalifikująca się do promocji to 100 PLN, a kurs – 1.95.

Oferta łączy się z innymi, które organizowane są na oficjalnej stronie marki Etoto. Dotyczy to także takich regularnych promocji jak Etoto bonus powitalny.

W ciągu jednego tygodnia trwania oferty gracz ma prawo do odebrania maksymalnie jednej premii. Informacja o przyznaniu dodatkowego bonusu wyświetlona zostanie w formie specjalnego powiadomienia. Szczegóły dotyczące obrotu dostępne są w regulaminie promocji – warto czytać tego typu dokumenty jeszcze przed zdecydowaniem się na konkretną premię!

Wymagania promocyjne w skrócie:

  •  Stawka co najmniej 100 PLN
  • Kupon pojedynczy LIVE na wybrane rozgrywki
  • Kurs co najmniej 1.95
  • Tylko jeden freebet na tydzień!

———

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button