Wybieramy legalnego bukmachera. Na co zwrócić uwagę?

Na polskim rynku bukmacherskim funkcjonuje obecnie kilkanaście podmiotów dysponujących licencją Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Lista legalnych bukmacherów z roku na rok się wydłuża, co sprawia, że gracze mogą liczyć na szeroki wybór. Jakie kwestie powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze legalnego bukmachera online?

W pierwszej kolejności sprawdźmy legalność bukmachera

Od 2009 roku w Polsce obowiązuje ustawa hazardowa, która sprawia, że zakłady bukmacherskie możemy obstawiać wyłącznie za pośrednictwem polskich firm posiadających licencję Ministerstwa Finansów. Na dzień dzisiejszy w sieci funkcjonuje 15 bukmacherów online dysponujących taką licencją. Na stronie Zapytajbukmachera.pl możemy znaleźć na bieżąco aktualizowaną listę oraz ranking legalnych bukmacherów. Biorąc pod uwagę, że rynek stale się rozszerza i z roku na rok przybywa licencjonowanych bukmacherów, warto być na bieżąco. Zanim wybierzesz jakikolwiek serwis bukmacherski, koniecznie sprawdź, czy posiada on stosowną licencję. 

Czy wybrany bukmacher online spełnia nasze oczekiwania ofertą?

Bukmacherzy online każdego dnia oferują setki tysięcy różnorodnych zakładów bukmacherskich. Wśród nich dominują popularne dyscypliny, takie jak: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka czy hokej. Jeśli jednak interesują nas mniej popularne wydarzenia sportowe, warto w pierwszej kolejności dokładnie przeanalizować ofertę legalnego bukmachera. Plusem jest to, że nie musimy rejestrować konta, aby swobodnie przeglądać ofertę zakładów. Dzięki temu bez trudu sprawdzimy, czy oferta wybranego bukmachera online faktycznie spełnia nasze oczekiwania. 

Bonusy powitalne dedykowane nowym klientom w serwisie

Duża konkurencja na rynku legalnych bukmacherów sprawia, że serwisy stale muszą rywalizować o nowych klientów. W tym celu wykorzystywane są liczne promocje oraz bonusy adresowane do nowych graczy, którzy zdecydują się zarejestrować konto. W związku z tym, możemy liczyć na premie doliczane do pierwszej wpłaty, a także popularne zakłady bez ryzyka. W tej drugiej promocji gracz otrzymuje zwrot postawionych środków, jeśli jego pierwszy kupon okaże się przegrany. Bukmacherzy online dokładają także wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom stałych klientów, dbając o rozbudowane promocje, programy lojalnościowe czy ligi typerów z nagrodami. 

Opinie i recenzje klientów na temat legalnych bukmacherów online

W serwisie Zapytajbukmachera.pl znajdziemy również obszerne recenzje wraz z opiniami doświadczonych graczy na temat wybranych bukmacherów online. To duże udogodnienie dla osób, które szukają swojego pierwszego serwisu bukmacherskiego. Warto także zerknąć na dostępny ranking legalnych bukmacherów. Bierze on pod uwagę różnorodne czynniki, tak, aby zaoferować nam możliwie jak najrzetelniejsze informacje. W świecie usług online zawsze warto bazować na opiniach innych klientów. To prosty sposób, aby w ciągu kilku minut sprawdzić wiarygodność i jakość oferty. 

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button