Betfan dla nowych graczy. Bonus 3000 PLN + 50 PLN

Bukmacher Betfan dla nowych graczy ma bonus powitalny 3000 złotych. Oprócz niego do zdobycia jest ekstra 50 PLN, które otrzymuje się po wpisaniu kodu promocyjnego!

Betfan dla nowych graczy. Bonus 3000 PLN + 50 PLN

Najwyższy bonus u bukmachera w Polsce!

Nie warto jest sugerować się wszystkimi informacjami, jakie znajdzie się w internecie. Nieprawdą jest chociażby fakt, że można odebrać na stronie Betfan bonus bez depozytu. Dementujemy też plotki o tym, iż jest to nielegalny bukmacher!

Betfan bonus powitalny składa się z premii przyznawanej w kilku etapach. Łącznie do zdobycia jest 3000 złotych i freebet 50 zł ekstra. Jak nietrudno policzyć, daje to nam aż 3050 do zgarnięcia!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Aby otrzymać bonus w Betfan, należy dokonać rejestracji konta. Jest to całkowicie darmowe i zgodne z prawem. Całość zajmuje dosłownie parę chwil, a to dlatego, że nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych.

Na co składa się bonus 3050 złotych? Z freebetów, powiększonych wygranych oraz standardowych premii za wpłaty! Szczegóły dostępne są poniżej!

Betfan bonus na start 3000 PLN
💰⬇️⬇️💰

  • Rejestracja na stronie Betfan.pl z kodem „BETONLINE
  • Zakład Bez Ryzyka do 50 PLN
  • Trzy bonus za depozyt o wartości 10%
  • Wygrane powiększone o 10 razy!

Oferta na bonus jest limitowana. Nie wiadomo, kiedy dobiegnie końca. Jeżeli nasz materiał o tej promocji jest dostępny, prawdopodobnie również i premia czeka na odebranie.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button