Zakłady bukmacherskie na La Liga. Obstawianie ligi hiszpańskiej

Liga hiszpańska jest jedną z najbardziej popularnych lig na świecie. Cieszy się ogromną popularnością również w Polsce – śmiało można powiedzieć, że jest tuż za naszą rodzimą Ekstraklasą właśnie pod względem rozpoznawalności i swojej bazy kibiców. Dużym zainteresowaniem cieszy się ona również w świecie bukmacherskim, obecnie stanowiąc podstawę oferty wielu rodzimych operatorów. W tym poradniku doradzimy, w jaki sposób podejść do jej obstawiania, co jest w nim najważniejsze i po usługi którego z bukmacherów sięgnąć, aby skorzystać z najatrakcyjniejszej oferty właśnie na nią.

Zakłady bukmacherskie na La Liga. Obstawianie ligi hiszpańskiej
Zakłady bukmacherskie na La Liga. Obstawianie ligi hiszpańskiej

Jak dobrze obstawiać mecze ligi hiszpańskiej?

Specyfika ligi hiszpańskiej polega przede wszystkim na tym, że cechuje się ona dużym dynamizmem i finezją. Drużyny w jej obrębie grają futbol otwarty, nowoczesny, ale i przy okazji diabelnie skuteczny, w związku z czym niemal w każdym spotkaniu bardzo dużo się dzieje. Właśnie dlatego podstawą w tym wszystkim jest jak najbardziej szczegółowa analiza, biorąca pod uwagę mocne i słabe strony każdej z drużyn oraz ich aktualną pozycję w ligowej tabeli. Liczy się w niej również faza rozgrywek (pewni liderzy na przykład zachowują się inaczej, kończąc sezon na pierwszym miejscu i mając przed sobą niewiele znaczące spotkania). Uwagę powinniśmy zwracać również na kontuzje, występujące tutaj niemal na porządku dziennym. Dobra analiza powinna stanowić bazę do naszych dalszych działań. W ich obrębie ważne jest:

  • wybranie odpowiedniego bukmachera – najlepiej zdecydować się na takiego z szeroką ofertą, ale i atrakcyjnymi kursami. Zawsze korzystajmy też z dawanych nam bonusów powitalnych. Załóżmy konto u kilku buków, by zawsze korzystać z najlepszej oferty na konkretne spotkanie;
  • zdecydowanie się na odpowiednią formułę typowania – u większości operatorów możemy typować zarówno na żywo, jak i przedmeczowo. Ten pierwszy model polecany jest w szczególności osobom doświadczonym, bo zmusza do szybkiego sięgania po wiedzę – za jego pośrednictwem, paradoksalnie, można też najszybciej nauczyć się rozsądnego obstawiania; 
STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN
  • właściwe zarządzanie saldem pieniężnym – nie warto stawiać wszystkiego na jedną kartę – zawsze umiejętnie zarządzajmy pieniędzmi, unikając zbyt dużych zakładów na spotkania, które nie są „pewniakami”;
  • szukanie sprawdzonych typów bukmacherskich – typy są w stanie być świetną wskazówką dla nas – pod warunkiem, że pochodzą z zaufanych źródeł. Nigdy jednak nie korzystajmy z nich na ślepo, zawsze zestawiając je z naszymi własnymi typami.

Zakłady na ligę hiszpańską, czyli La Liga w praktyce

Podczas gdy większość osób typowanie kojarzy wyłącznie ze wskazywaniem konkretnej drużyny, która wygra (albo też wyniku remisowego) i rzeczywiście, jest to rynek cieszący się największym zainteresowaniem), nie jest on jedynym. Opcji mamy dużo więcej, a spośród nich wyróżnić możemy stawianie na:

  • liczbę strzelonych goli w meczu (poniżej / powyżej danej wartości);
  • liczbę pokazanych kartek;
  • liczbę rzutów rożnych;
  • strzelca bramki (w szczególności w formule na żywo);
  • handicapy (zakłady dodające bramki słabszym zespołom i dopiero wtedy biorące pod uwagę nasze typy na ligę hiszpańską).

Istnieją również tak zwane zakłady terminowe, na przykład takie, w których typujemy zwycięzcę całego sezonu, albo też króla strzelców. W ich przypadku wcześniejsze obstawienie (im bliżej początku sezonu, tym lepiej) oznacza wyższe stawki.

Obstawianie meczów La Liga w STS
Obstawianie meczów La Liga w STS

Oferta na La Liga u bukmacherów online

La Liga znajduje się w ofercie każdego działającego w Polsce bukmachera – nie każdy z nich jednak pokrywa ją w atrakcyjny dla typera sposób. Z usług poniższych możemy śmiało korzystać – oferują oni solidne kursy, bardzo mocne bonusy powitalne i wiele opcji na typowanie prematch i live.

Liga hiszpańska w STS 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta najpopularniejszego bukmachera w Polsce na ligę hiszpańską jest kompletna, a uatrakcyjniają ją nie tylko solidne kursy, ale też bogaty wybór opcji bukmacherskich i transmisje meczów, darmowe dla obstawiających, ułatwiające typowanie w module na żywo.

Zakłady na La Liga w Fortunie

Fortuna to kolejny bukmacher z bardzo mocną ofertą na La Liga – solidne kursy, dużo opcji na grę oraz pokrywanie pełnej ligi to coś, na co możemy u niego liczyć. Firma dodatkowo daje dostęp do aż trzech bonusów powitalnych i sprawnie działającego programu lojalnościowego, jak również do darmowych transmisji większości spotkań sportowych właśnie w ramach ligi hiszpańskiej.

Betfan i obstawianie meczów w Hiszpanii

Betfan swoją ofertę promuje sylwetką Mariusza Pudzianowskiego – nie tylko pokrywa ligę hiszpańską w solidny sposób, ale też daje dostęp do Pakietu Pudziana. Jest on jednym z ciekawszych bonusów powitalnych na rynku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button