STS freebet za darmo. Jak odebrać 29 PLN bez wpłaty pieniędzy?

Zakłady Bukmacherskie STS oferują wszystkim nowym graczom freebet za darmo. Jeżeli chcesz odebrać 29 PLN bez wpłaty pieniędzy, wystarczy, iż wpiszesz krótki kod promocyjny!

STS freebet za darmo. Jak odebrać 27 PLN bez wpłaty pieniędzy?
STS freebet za darmo. Jak odebrać 29 PLN bez wpłaty pieniędzy?

Darmowe obstawianie w STS

Obstawianie w STS jest w naszym kraju niezwykle popularne. STS to obecnie największy bukmacher w Polsce, który w 2020 roku może pochwalić się nie tylko liderowaniem wśród właścicieli punktów naziemnych, ale także wśród wszystkich portali internetowych do obstawiania online.

Jeżeli chcemy stawiać na swoich faworytów na stronie bukmachera www.sts.pl należącej do marki STS, musimy jedynie dokonać rejestracji. Wszystko to jest bardzo proste, dzięki czemu poradzi sobie z całym procesem nawet osoba, która wcześniej nie miała do czynienia z bukmacherką.

Dlaczego STS jest często wybierany przez graczy? Oferuje mecze na żywo za darmo, posiada aplikację mobilną, daje wysokie kursy, a do tego często organizuje atrakcyjne promocje. Jedną z nich jest bonus powitalny, który można zgarnąć bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy!

bonus za rejestrację w sts 29 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS – 29 PLN na obstawianie

STS freebet bez wpłaty 2020

Freebet za darmo STS to 29 PLN w formie premii bez depozytu. Aby go otrzymać, musisz podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podać specjalny kod promocyjny. Podajesz „BETONLINE„, wypełniasz resztę pustych pól, a wszystko dzieje się automatycznie!

Jak odebrać 29 PLN bez depozytu w STS:

  1. Wchodzimy na www.STS.pl
  2. Wypełniamy formularz rejestracyjny
  3. Wpisujemy kod promocyjny „BETONLINE
  4. Logujemy się na nowo założone konto
  5. Odbieramy 29 PLN i obstawiamy za darmo to, co tylko chcesz!

Czym są bonusy bez depozytu? To specjalne prezenty od bukmachera, które otrzymuje się od razu po założeniu konta czy też spełnieniu konkretnych warunków. W STS bonus tego rodzaju da się wykorzystać jedynie przy wpisaniu kodu promocyjnego. Oznacza to, iż regularnie nie ma takiej możliwości!

Wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że bonus bez depozytu STS jest udostępniony tylko nowo zarejestrowanym graczom. Jest to o tyle istotne, że gdy nie podamy kodu promocyjnego przy zakładaniu konta, w późniejszym czasie nie będziemy już mieli takiej możliwości!

Bonus powitalny STS. 1200 PLN na start!

STS nie tylko daje coś za nic, ale także wynagradza osoby, które zdecydują się dokonać płatności na profil typera. Zasady są tak samo banalnie proste, jak w przypadku premii na start z kodem promocyjnym. Szczegóły poznasz już za chwilę!

1200 PLN na start w STS. Jak odebrać?

  1. Logujemy się na konto bukmacherskie www.STS.pl
  2. Przechodzimy do działu „Wpłata”
  3. Zlecamy depozyt konkretnej sumy środków
  4. Kwota przelewu zostaje powiększona o 100% aż do 1200 PLN!
STS. Legalny bukmacher online
STS. Legalny bukmacher online

Nie bez powodu mówi się, że pierwsza wpłata powinna być jak najwyższa. W końcu lepiej jest otrzymać dodatkowo nie 20, a – na przykład – 600 złotych. Jak pewnie się domyślacie, nikt nie wymaga od was konkretnych przelewów – wszystko zależy tylko i wyłącznie od was i waszych możliwości.

STS to Polski legalny bukmacher

Legalny bukmacher to w naszym kraju ten, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. STS jako trzeci na rynku otrzymał koncesję online, dzięki czemu gra u niego jest zgodna z prawem.

Nadal w Polsce wiele osób szuka informacji na temat tego, kiedy Bwin w Polsce bądź interesuje się innymi markami z zagranicy. Korzystanie z takich stron jest nielegalne, dlatego też radzimy całkowicie tego unikać!

sts promocje (screen strony)
sts promocje (screen strony)

STS darmowe promocje dla graczy

Posiadając konto w STS, nie musicie rezygnować z korzystania z różnych promocji. Obecnie bukmacher daje naprawdę wiele możliwości zdobycia dodatkowych pieniędzy czy nagród rzeczowych. Przy okazji meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej zdarzają się także akcje promocyjne, w których do zdobycia są wejściówki na konkretne wydarzenia!

Nie masz konta w STS? Odpowiedz sobie na pytanie, czy nie warto tego zmienić, póki można odebrać 27 PLN bez depozytu i nawet 1000 PLN przy wpłacie numer jeden!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button