Betfan wycenił gola Piszczka w ostatnim meczu reprezentacji [KURSY BUKMACHERSKIE]

Łukasz Piszczek we wtorek (19 listopada) rozegra ostatni mecz dla reprezentacji Polski. Na stronie bukmachera Betfan pojawiły się już zakłady specjalne na to wydarzenie.

Betfan wycenił gola Piszczka w ostatnim meczu reprezentacji [KURSY BUKMACHERSKIE]
Betfan wycenił gola Piszczka w ostatnim meczu reprezentacji [KURSY BUKMACHERSKIE]

Betfan Zakłady Specjalne na mecz Polski

Oferta bukmachera Betfan pełna jest zakładów specjalnych, jakich na próżno szukać na podobnych stronach internetowych. Nic dziwnego, że na ostatni mecz Piszczka w reprezentacji także i tutaj znalazły się kursy.

Aby postawić podane niżej zakłady, należy wejść na oficjalną stronę bukmachera Betfan, czyli www.Betfan.pl. Można też skorzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia przenośne.

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Łukasz Piszczek znany jest z tego, że na boisku się nie oszczędza. Według bukmacherów, w ostatnim meczu będzie chciał pokazać charakter. Największe szanse daje się na to, że sędzia pokaże mu żółtą kartkę.

Piszczek strzeli gola? Kurs aż 6.00!

W TOP 3 najbardziej prawdopodobnych scenariuszy wymienia się jeszcze asystę oraz bramkę. Nie jest wykluczone, że Robert Lewandowski oddałby rzut karny koledze z reprezentacji oraz BVB, a to już znacznie zwiększa szansę na zobaczenie Piszczka na liście strzelców.

  • strzeli gola – 6
  • zaliczy asystę – 5.50
  • strzeli gola i zaliczy asystę – 30
  • otrzyma żółtą kartkę – 5.25
  • otrzyma czerwoną kartkę – 30

Powyżej zaprezentowaliśmy wam aktualne kursy bukmacherskie Betfan na wydarzenie związane z ostatnim występem Łukasza Piszczka w barwach reprezentacji Polski.

Nie trzeba posiadać żadnego dodatkowego konta, by postawić na zakłady specjalne. Gracz może zagrać na nie dokładnie tak samo, jak na zwycięzcę meczu itp.

Nowy w Betfan dostaje ponad 3000 PLN!

Do obstawiania w Betfan potrzebne jest, oczywiście, darmowe konto typerskie. Można je założyć na stronie internetowej www.Betfan.pl. Dla nowych graczy na start przygotowano nawet 3000 PLN, a z kodem promocyjnym BETFAN dostaje się jeszcze 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Przypominamy, że mecz Polska – Słowenia, o którym mowa w naszym materiale, odbędzie się już 19 listopada o godzinie 20.45. Jest bardzo niewiele czasu na to, by zagrać na ostatni występ Piszczka w reprezentacji!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button