Zakłady bukmacherskie na żywo

Żaden rodzaj zakładów nie wzbudza tylu emocji, co obstawianie spotkań na żywo. W jaki sposób można typować wydarzenia sportowe już w trakcie ich trwania i z jakimi wiąże się to zaletami?

Zakłady bukmacherskie na żywo
Zakłady bukmacherskie na żywo

Zakłady Live w Polsce

Firmy bukmacherskie w Polsce muszą posiadać odpowiednie licencje wystawione przez Ministerstwo Finansów. Jeżeli mamy pewność, że konkretna strona internetowa działa zgodnie z obowiązującym u nas prawem, bez najmniejszych oporów możemy korzystać w niej z Zakładów Na Żywo.

Jeszcze ładnych kilka lat temu, obstawianie meczów live nie było tak popularne, jak teraz. Bez wątpienia nie było też tak łatwo dostępne. Obecnie nie ma w Polsce bukmachera, który nie posiadałby ich w swojej ofercie. Co najważniejsze, nie jest to już kilka kursów na krzyż, a naprawdę pokaźna dawka zakładów.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Jak obstawiać mecze na żywo?

Jeżeli chcemy zająć się obstawianiem, przede wszystkim musimy dowiedzieć się czegoś więcej na temat sportu, który w kewsti typerskiej najbardziej nas interesuje. Najpopularniejsza jest, oczywiście, piłka nożna, gdzie o każdej porze dnia i nocy można znaleźć ciekawe mecze na żywo do typowania.

Rozpoczęcie zawierania zakładów live nie jest tak trudne, jak mogłoby się niektórym wydawać. Tak naprawdę niczym nie różni się od tradycyjnej gry, czyli pre-match. Jeżeli zatem chcecie spróbować swoich sił w dziale Live, po prostu go uruchomcie i bawcie się dobrze! Bardzo szybko zrozumiecie, że przygotowane tam kursy i typy zakładów prawie niczym nie różnią się o tych, jakie można spotkać w standardowej ofercie bukmachera.

Zakłady na żywo – czy warto?

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego zakłady na żywo cieszą się tak ogromną popularnością? Owszem, zapewniają zupełnie inną dawkę emocji, niż typowe produkty bukmacherskie, ale przecież każdy obstawia po to, by wygrywać. Czy to oznacza, że właśnie w tego rodzaju zakładach skuteczne typowanie przychodzi nam znacznie łatwiej? I tak, i nie – wszystko zależy tak naprawdę od nas samych.

UWAGA: Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu! żeby go odebrać należy na stronie www.sts.pl wpisać podczas rejestracji kod promocyjny „BETONLINE„. Darmowe 29 PLN trafi na konto gracza po założeniu konta.

Na pewno obstawianie na żywo może być niezwykle opłacalne, ale jedynie pod warunkiem, że trzymamy się pewnych, sprawdzonych zasad. Nie bez znacznia jest także doświadczenie i nabyta wiedza – bez nich w zakładach bukmacherskich trudno o długotrwały sukces.

Gdzie najlepiej obstawiać live?

Tak naprawdę każda strona do obstawiania oferuje zakłady na żywo. Ale czy to oznacza, że wszyscy z nich to bukmacherzy dobrzy na początek? Nie do końca, bo przecież liczy się ilość oferowanych zakładów, atrakcyjność kursów oraz inne tego typu elementy.

Warto na dobry początek zdecydować się już na taką firmę bukmacherską, która będzie służyła nam także później, kiedy już nabierzemy odpowiedniego doświadczenia. Innymi słowy, nie warto startować w mniej funkcjonalnym bukmacherze, a po prostu od początku zacząć obstawianie w takim miejscu, które bez zająknięcia polecilibyśmy nawet znajomemu z długim stażem.

Zakłady Live Etoto
Zakłady Live Etoto

Jeżeli szukacie bukmachera dobrego do gry Live, musicie zwrócić uwagę na to, czy posiada opcję Cash-Out. Wprowadził ją jakiś czas temu do oferty LV BET, a pierwsza w Polsce oferowala go Fortuna. To bardzo ciekawa funkcja, dzięki której możemy w każdym momencie zamknąć zagrany kupon. Pozwala to uratować chociaż część zarobionych środków, a przydaje się właśnie w trakcie trwania wydarzeń sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie bez znaczenia jest również dostęp do transmisji z meczów. Oglądanie Bundesligi za darmo czy innych rozgrywek jest możliwe u dwóch polskich bukmacherów. Jednym z nich jest Forbet. Warto wybrać właśnie taką firmę, gdzie streamy są bez problemu dostępne i można z nich korzystać nawet bez środków na koncie. W ten sposób uzyskujemy dostęp do relacji wideo z meczów nawet wtedy, gdy nie obstawiamy konkretnego spotkania, a jedynie chcemy je obserwować.

Zakłady na żywo – Czy to się opłaca?

Jeżeli nauczycie się w odpowiedni sposób obserwować mecze i wyciągać wnioski z oglądanych akcji, na pewno na zakładach na żywo będziecie mogli sporo zarobić. Nie jest to jednak forma rozrywki dla wszystkich – wymaga cierpliwości i niekiedy stalowych nerwów. Jeżeli więc myślicie, że nie do końca spełniacie te kryteria, być może warto pomyśleć o pozostaniu przy obecnie granym systemie?

——-

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button