Bonus reload do 200 PLN w LV BET!

Mistrzostwa świata 2018 to doskonała okazja, by sprawdzić się w roli typera. Osoby posiadające konto w LV BET mogą odebrać do 24 czerwca 200 PLN bonusu na obstawianie!

Oferta obowiązuje tylko do 24 czerwca do godziny 23.59. Kto może otrzymać ten bonus? Jedynie te osoby, które dokonały na swoje konto bukmacherskie na www.LvBET.pl przynajmniej jednego depozytu.

Gracz musi wpłacić na swoje konto co najmniej 25 PLN, by móc skorzystać z tej oferty. Nie można otrzymać w ramach promocji więcej niż jednego bonusu.

Środki przyznawane w tej ofercie są udostępniane w formie premii od wpłaty oraz specjalnego mnożnika, który wykorzystuje się w wybranym przez siebie kuponie.

Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Bonusy bukmacherskie na MŚ 2018 to bardzo dobra okazja do tego, by wypróbować oferty legalnych bukmacherów w Polsce. Jest ich coraz więcej, a prawdopodobnie mniej w najbliższym czasie już nie będzie!

Jeżeli nie jesteście jeszcze graczami LV BET, nic straconego, ponieważ do 24 czerwca jest jeszcze na tyle dużo czasu, by można było skorzystać z nowego bonusu reload. Firma LV BET rozwija się z dnia na dzień – ostatnio dała swoim graczom możliwość korzystania z portfela elektronicznego Skrill, co jest ogromną zaletą!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button