Typy na siatkówkę 2020. Skuteczne obstawianie meczów

Siatkówka to sport, który w Polsce cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a przez Polaków uważany jest za drugi (po piłce nożnej) sport narodowy. Jakiekolwiek przyczyny by za tym nie stały, siatkówka zaczyna cieszyć się popularnością nie tylko wśród kibiców, ale i w obrębie serwisów bukmacherskich. W jaki sposób obstawiać ją sukcesywnie? Gdzie szukać dobrych i sprawdzonych typów właśnie na nią?

Typy na siatkówkę 2020. Skuteczne obstawianie meczów
Typy na siatkówkę 2020. Skuteczne obstawianie meczów

5 rzeczy, które warto wiedzieć o typowaniu siatkówki

Podchodząc do obstawiania siatkówki należy przede wszystkim wymazać wszystkie przyzwyczajenia z innych dyscyplin. Jest ona bowiem unikatowa, a jej specyfika sprawia, że typowanie jest w jej przypadku zgoła inne – podobnie, jak przygotowywanie się do niego. Pamiętajmy zatem, że:

  • Siatkówka bywa przewrotna – jest sportem dynamicznym, w którym o losach spotkania może zaważyć pojedyncza kontuzja. Trzeba więc śledzić to na bieżąco, dokonując analizy nawet tuż przed rozpoczęciem się spotkania.
  • Warto jest zapoznawać się z typami na siatkówkę – niektórych rzeczy ciężko dowiedzieć się samemu; nawet jeśli nie zamierzamy ślepo podążać za typami bukmacherskimi, traktujmy je jako cenną wskazówkę i drogowskaz.
  • Bukmacher też jest typerem – bukmacher ustala kursy bukmacherskie na podstawie tego, jak duże szanse daje danej drużynie na wygraną. Jeśli są duże, kurs jest mniejszy – wykorzystujmy to do ustalania własnych typów, obok sprawdzania typów ekspertów.
STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN
  • Warto postawić na obstawianie na żywo – jako że siatkówka jest dość nieprzewidywalnym sportem, warto rozważyć model obstawiania na żywo, w którym mamy większe pole do manewru.
  • Własna publiczność daje bardzo dużo – spotkania siatkarskie rozgrywają się na zamkniętych obiektach, zwykle wypełnionych po brzegi kibicami. Krzyk tysięcy gardeł jest w stanie zdeprymować nawet największego oponenta – koniecznie miejmy to na uwadze.

Typy na siatkówkę – gdzie ich szukać?

Jako podstawę swoich własnych przewidywań i zakładów warto wykorzystać sprawdzone typy bukmacherskie na siatkówkę, w szczególności te pochodzące od ekspertów. Można je pozyskać ze studiów przedmeczowych i pomeczowych – nie wyłączajmy więc telewizora tuż po spotkaniach, a nie włączajmy go, gdy to już trwa, gdyż zamkniemy sobie dostęp do solidnych typów prosto od profesjonalistów. Warto sięgać również po Internet – na jego łamach znaleźć można portale tematyczne poświęcone siatkówce, a w obrębie sieci społecznościowych – grupy dyskusyjne, które pozwolą na poznanie opinii osób, które naprawdę interesują się tą tematyką (sami musimy dokonać oceny, czy dany użytkownik się na tym zna). Co ważne, te drugie dają możliwość prowadzenia dyskusji i bezpośredniego konfrontowania typów innych z tymi naszymi.

Doskonałe rozwiązania dla osób typujących siatkówkę proponują wybrani bukmacherzy. Fortuna na przykład daje dostęp do Strefy typera – zintegrowanego z nią forum, a łamach którego typerzy mogą publikować swoje typy, a inni są w stanie je komentować. Odpowiednie wykorzystanie tego typu narzędzi również jest w stanie przynieść wiele dobrego.

Typy na siatkówkę na żywo

Siatkówka jest na tyle specyficznym i różnym od innych sportem, że bardzo często obstawia się ją w modelu na żywo. Wszystko ze względu na to, jak dużą przewrotnością się cechuje. Sukcesywne typowanie siatkówki na żywo bierze pod uwagę typy przedmeczowe, ale też dostosowuje je do obecnie panującej na boisku sytuacji. Obstawianie na żywo daje nam dużo więcej opcji do wyboru, pojawiających się dynamicznie w czasie trwania spotkania. Warto postawić na takich bukmacherów, którzy dają dostęp do transmisji telewizyjnych (w lokalach lub Internecie) – te bardzo pomagają przy typowaniu w tym modelu. 

Siatkówka typy bukmacherskie
Siatkówka typy bukmacherskie

Bukmacherzy – u których typować siatkówkę?

Wszyscy legalnie działający na terenie naszego kraju bukmacherzy posiadają w swojej ofercie siatkówkę, jednak nie każdy przykłada do niej tak samo dużą wagę i pokrywa w pełni wydarzenia rozgrywane w jej obrębie. Bywa tak, że bukmacherzy pokrywają się ze sobą (jeden obejmuje zasięgiem jedne, a drugi drugie rozgrywki) – z uwagi na to i większe możliwości dobierania kursów do swoich potrzeb warto mieć konto u kilku z nich, decydując się na wybranego w zależności od konkretnego wydarzenia oraz kursów, jakie on na nie oferuje. Zdecydowanie najlepszą ofertę na siatkówkę prezentują wyszczególnieni przez nas poniżej operatorzy.

Atutem www.eFortuna.pl jest jej program lojalnościowy, promujący każdy zakład punktami możliwymi do wymiany na nagrody. Wielbiciele siatkówki odczują dostęp do większości wydarzeń i bardzo atrakcyjne kursy, zwłaszcza na spotkania, w których udział bierze reprezentacja naszego kraju.

Portal www.STS.pl dobrze podchodzi do siatkówki, prezentując ofertę obejmującą bardzo wiele spotkań rozgrywanych w jej ramach. Podobnie, jak Fortuna, działa stacjonarnie i w Internecie, a sam w sobie dość dobrze szacuje faworytów kolejnych spotkań – na jego typach w większości możemy polegać.

Strona internetowa www.LvBET.pl to solidny polski bukmacher, który wychodzi do typujących siatkówkę z solidną ofertą, możliwą do obstawiania w formule przedmeczowej i na żywo. firma daje dostęp do wielu lig z całego świata, ale też do wszystkich turniejów rangi reprezentacyjnej, w tym również Ligi Narodów (dawniej: Ligi Światowej).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button