Bukmacherzy - LVbet bukmacher online - Bonus za awans Legii w eliminacjach!

Bonus za awans Legii w eliminacjach!

Legia Warszawa we wtorek stanie przed arcytrudnym zadaniem. Jeżeli awansuje w dwumeczu ze Spartakiem Trnawa, gracze LV BET otrzymają wygrane wyższe aż o 50 procent!

Bonus za awans Legii w eliminacjach!

Po pierwszym słabym meczu w wykonaniu mistrza Polski mało kto jest optymistycznie nastawiony przed rewanżem. TUTAJ pisaliśmy o tym, jak wysokie kursy bukmacherzy przygotowali w przypadku awansu Legii do piłkarskiej elity.

W najnowszej promocji przygotowanej przez bukmachera LV BET można odebrać bonus w wysokości 50% wygranych. Maksymalnie może to być 50 PLN.

Do oferty specjalnej automatycznie kwalifikują się kupony pojedyncze zagrane na awans Legii w dwumeczu ze Spartakiem Trnawa. Nie ma określonej stawki minimalnej, jaka jest brana pod uwagę!

Jakie promocje bukmacherzy jeszcze przygotują na tegoroczną edycję europejskich pucharów? Być może po raz kolejny możliwe będzie obstawianie Ligi Mistrzów bez podatku – to jednak czas pokaże!

Kursy bukmacherskie Liga Mistrzów

W ofercie specjalnej na awans Legii nie bierze się pod uwagę kuponów, w których została wykorzystana opcja cash-out.

Dodatkowe pieniądze przelane zostaną na konta odpowiednich graczy w ciągu 24 godzin, to jest w dniu 1 sierpnia tego roku.

Przyznany dodatek podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75. Już teraz sprawdź, jak wygląda obrót w zakładach bukmacherskich!

Pamiętaj, że w promocji nie bierze się pod uwagę aktywności za inne środki bonusowe.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonus za awans Legii w eliminacjach!
5 (100%) 1 vote

Promocje Bukmacherskie

Typowanie FAME MMA 3. Bonus 50 PLN od firmy LV BET!

Już w weekend czeka nas genialna gala – FAME MMA 3. Oficjalny bukmacher imprezy, firma …

Dodaj komentarz