Bukmacherzy - Forbet - Obstawianie meczów przez telefon

Obstawianie meczów przez telefon

Obstawianie meczów za pomocą urządzenia mobilnego to wyjątkowo wygodna opcja. Gdzie możliwe jest typowanie w ten sposób i czy potrzebne jest do tego coś specjalnego? 

Obstawianie meczów przez telefon
Obstawianie meczów przez telefon

Gracze bardzo często pytają się, jak obstawiać mecze przez telefon, by było to wygodne, darmowe i do tego dawało dużo frajdy. W dzisiejszych czasach to raczej nie problem, gdyż obecnie bardzo dużo firm bukmacherskich posiada dedykowane apki na smartfony i tablety.

Jeżeli dopiero co rozpoczynasz szukanie bukmachera idealnego, warto sprawdzić, czy posiada on aplikację na urządzenia z systemem operacyjnym, z jakiego korzystasz. Jeżeli macie telefon z Androidem bądź iOS-em, nie będziecie mieli większych problemów ze znalezieniem odpowiedniego portalu. Gorzej jest chociażby z Windows Phone. Ten obecnie nie jest obsługiwany przez żadnego legalnego bukmachera.

Lista bukmacherów z aplikacjami mobilnymi:

Warto podkreślić, że również inne firmy dysponują mobilnymi wersjami, ale są one dostępne tylko i wyłącznie poprzez przeglądarkę internetową. Oznacza to, że nie musimy pobierać żadnych programów na urządzenie, a po prostu wystarczy wejść na nim do portalu danej marki.

Mobilne promocje bukmacherskie 

Wiele firm bukmacherskich organizuje promocje właśnie dla użytkowników apek czy stron mobilnych. Obstawianie bez podatku albo z niskim podatkiem to tylko przykłady. Bez problemu znaleźć można też takich buków, którzy zwracają środki za pierwszy przegrany kupon na telefonie albo premiują wpłaty dokonywane w inny sposób, niż tradycyjny.

Trudno wymienić tutaj każdą ofertę specjalną, jaka jest obecnie dostępna w legalnych firmach bukmacherskich. Jest ich naprawdę dużo. Możecie być pewni, że wchodząc na objętnie którą z tych wymienionych powyżej, bardzo szybko natraficie na odpowiednie informacje dotyczące bonusów.

Aplikacja mobilna Fortuna

Obstawianie meczów przez telefon

Dlaczego pojawia się w ostatnim czasie tak wielu zwolenników obstawiania meczów przez telefon? To proste – smartfony zawładnęły naszym życiem. Teraz nawet zakupów sobie bez nich nie wyobrażamy. Poza tym w XXI wieku internet jest już dostępny niemal w każdym miejscu naszego kraju, a to z kolei pozwala nam na obstawianie wydarzeń sportowych nie tylko w domu, ale także na wakacjach, w pracy czy podczas wylegiwania się w łóżku w niedzielne przedpołudnie.

Co by nie mówić, granie przez telefon ma wiele zalet. Jeżeli tylko lubimy korzystać z tego typu nowinek w przypadku innych dziedzin życia, tutaj także się odnajdziemy!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.15.2017

Obstawianie meczów przez telefon
5 (100%) 1 vote

Promocje Bukmacherskie

Jak oglądać mecze na Fortunie?

Jak oglądać mecze na Fortunie?

Nie musisz płacić wysokich abonamentów miesiąc w miesiąc, by oglądać mecze za darmo przez internet. …

Dodaj komentarz