Obstawianie bez podatku. Czy to jest legalne?

Zakłady Bukmacherskie bez podatku na pierwszy rzut oka mogą wydawać się oszustwem, jednak wcale nie musi tak być. Przeczytajcie, jak wygląda to od strony prawnej i o czym trzeba przede wszystkim pamiętać!

Obstawianie bez podatku. Czy to jest legalne?
Obstawianie bez podatku. Czy to jest legalne?

Nietrudno znaleźć w internecie reklamy bukmacherów, którzy kuszą promocjami, gdzie możliwe jest obstawianie bez podatku. Nie wszystkie z nich należą jednak do legalnych i warto to podkreślić, a także zapamiętać. W ten sposób unikniemy wielu nieprzyjemnych sytuacji związanych z typowaniem w nielegalnych zakładach bukmacherskich.

Zawsze musimy zwracać uwagę na to, czy bukmacher oferujący tego typu oferty specjalne znajduje się na liście licencjonowanych firm Ministerstwa Finansów. Jeżeli się upewnimy, że tak jest, możemy bez najmniejszego problemu korzystać ze wszystkich korzystnych dla nas promocji na danej stronie. Bukmacher dobry na początek to bardzo często właśnie taki, gdzie jest sporo ofert do wykorzystania!

Nie wszystkie Zakłady Bukmacherskie oferują jednak tylko i wyłącznie całkowity brak podatku. Obstawianie z mniejszym podatkiem możliwe jest, na przykład, w LV BET w meczach Ekstraklasy. Podobne akcje przygotowują także inne marki dostępne na polskim rynku.

Forbet bukmacher bez podatku

Poniżej znajdziecie listę firm bukmacherskich, które obecnie najczęściej (lub na stałe) organizują legalne promocje bez podatku:

Oczywiście, sytuacja w każdej chwili może ulec zmianie. To właśnie jednak marki podane powyżej są obecnie najlepsze dla osób, których interesuje typowanie meczów bez podatku!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button