BTTS u bukmachera. Co to za zakłady?

Zakłady BTTS u bukmachera to coraz częstszy wybór graczy. Jak dokładnie one działają i w jaki sposób są rozliczane?

BTTS u bukmachera. Co to za zakłady?
BTTS u bukmachera. Co to za zakłady?

Czym są zakłady BTTS w bukmacherce?

To jeden spośród typów zakładów, które oferowane są na mecze z zakresu piłki nożnej przez firmy bukmacherskie. Według definicji BTTS jest skrótem od określenia w języku angielskim: Both Teams To Score, co w tłumaczeniu oznaczać będzie, iż obie drużyny zdobędą punkt, zaś w dowolnym tłumaczeniu, oznacza to, że obie drużyny strzelą gola. W przypadku tego zakładu, nie musimy obawiać się o to, która spośród drużyn odniesie zwycięstwo i czy nie pojawi się remis.

W wypadku BTSS obstawiamy zakład na to, iż każdy z dwóch zespołów strzeli go. To już wszystko. Porażka, zwycięstwo, ich rozmiary czy też ilość goli, w ogóle nas nie obchodzą. Nie ma tutaj znaczenia, czy jedna spośród nich strzeli jednego, a druga zaś osiem goli. Nawet w takim wypadku, wygrana do nas trafić. Z pewnością powoli domyślamy się, kiedy warto jest obstawić zakłady typu BTTS, niemniej jednak o tym więcej w dalszej części artykułu. Zakłady BTTS znajdują się w ofercie większości legalnie działających bukmacherów, a już na pewno tych największych i najbardziej popularnych. Znajdziemy je w ofercie, gdzie stawiamy typy bukmacherskie na piłkę nożną w STS, Fortunie czy Betclic.

Betfan darmowy bonus
Betfan darmowy bonus

Zwykle wystarczy, iż klikniemy w tak zwaną opcję więcej. Zakłady typu BTTS, stają się popularniejsze, zatem na pewno nie musimy ich nazbyt długo poszukiwać. W wypadku wielu spośród legalnie działających bukmacherów w Polsce, możemy także skorzystać z filtra, zaznaczając, iż obie drużyny strzelą gola albo właśnie wspomniany skrót BTTS.

BTTS – jak należy grać, żeby móc wygrać?

Musimy myśleć realnie – sport jest niestety nieprzewidywalny i zdarzyć się w nim mogą zaskakujące nas rezultaty. Jednakże należą one do rzadkości. Dokonując analizy wyników meczów, warto brać pod uwagę chociażby statystyki. W tym przypadku, można zauważyć sytuacje, iż jedna spośród drużyn ma ostatnio problemy ze strzeleniem chociażby pojedynczego gola w granym meczu. Nie bez znaczenia są również informacje odnośnie kontuzji w przypadku ważnych graczy, co w połączeniu z odpowiednimi statystykami, może doprowadzić nas do wniosków, iż bardzo trudno będzie wybranej drużynie ustrzelić gola, jeżeli pauzujący zawodnik z uwagi na kontuzje, strzela ich około 80 procent.

Niewątpliwie, możemy także w tym przypadku przeanalizować skuteczność reszty obstawiających. Nie bez znaczenia, są także zakulisowe informacje, które pochodzą z pierwszej ręki. Jednakże za każdym razem, należy poddać tutaj weryfikacji źródło tego typu newsów, które mogą być po prostu fałszywe. Jeżeli konflikt w drużynie narasta, czy to pomiędzy trenerem i graczami, czy też między graczami, może to mieć ogromny wpływ na osiągane rezultaty. To wszystko trzeba brać pod uwagę, podejmując decyzję o obstawianiu zakładów BTTS. Musimy po prostu zyskać pewność, albo minimum sporą dozę prawdopodobieństwa, iż każda spośród drużyn strzeli gola. 

Kiedy wygrane w zakładach BTTS, będą najwyższe?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Musimy mieć na uwadze, iż żeby móc wygrać w zakładach o wysokim ryzyku, muszą to być właśnie zakłady bukmacherskie o takim ryzyku. Obstawienie meczów, w których grają dwie równorzędne do siebie drużyny jako BTTS, mija się zupełnie z celem, jeżeli obie spośród nich znakomitych napastników, którzy ostatnimi czasy strzelają wiele bramek. W takim przypadku, firma bukmacherska, nigdy nie da nam wysokich kursów na tego typu zakłady, a zatem wygrane potencjalne, będą dosyć niewielkie. Niewątpliwie zdarzają się pewne sytuacje, iż kurs na jedną spośród drużyn może z pewnych przyczyn wzrosnąć dość wyraźnie, na przykład z uwagi na kontuzje owych ważnych graczy. Wówczas właśnie zakłady typu BTTS, może być opłacalne, ponieważ potencjalne wygrane będą wyższe. Podobnie będzie w sytuacji, kiedy grę toczą ze sobą faworyt mający solidnego napastnika z outsiderem bez gracza i z dziurawą obroną, co mogłoby doprowadzić drużynę minimum do remisu, albo też strzelenia bramki honorowej. Obstawianie takiego typu meczu, jak owe BTTS, może przynieść nam dużą wygraną, przy właściwej stawce i kursie. 

Jakie zalety mają zakłady BTTS?

Dowiedzieliśmy się, co oznaczają zakłady BTTS i jakie czynniki mają na nie bezpośredni wpływ. Dalej jednakże zastanawiamy się, czy warto jest je obstawiać i w czym kupony z BTTS, będą lepsze od zakładów obstawianych na wynik. BTTS posiadają całkiem sporo zalet. Przede wszystkim są to zakłady, które są niezależne od wyników w spotkaniu. Obecnie w piłce nożnej nie istnieją już żelaźni faworyci, niespodzianki mogą zdarzać się na tyle często, iż trudno je w ogóle nimi nazwać. Napastnicy strzelają przynajmniej po dwie bramki na mecz przez pięć następnych kolejek, żeby później zaciać się na cztery tygodnie. Tak naprawdę często trudne do przewidzenia jest osiągnięcie ostatecznego rezultatu w wybranym spotkaniu.

Granie BTTS u bukmachera. Czy to ma sens?
Granie BTTS u bukmachera. Czy to ma sens?

Dobrą alternatywą, będzie wtedy właśnie zakład typu BTTS. Może się wówczas okazać, iż będziemy zwycięzcami po upływie paru minut spotkania – wystarczy, iż obie drużyny trafia do bramki po jednym razie, a my spokojnie będziemy obserwować jego dalszy bieg. Bez nerwów i obgryzania przy tym paznokci, kiedy trzy minuty przed zakończeniem spotkania, nasz faworyt da sobie strzelić gola. BTTS, są także bardzo dobrymi zakładami celem obstawiania live. W wypadku oferty na żywo, kursy BTTS mogą spaść i wzrosnąć kilka razy w czasie jednego meczu. Jeżeli dostrzegamy, iż na boisku spotkały się dwie równorzędne ze sobą zespoły, niemniej bramka jest bardzo prawdopodobna – reagujemy we właściwej chwili, obstawiając zakłady typu BTTS po opłacalnych kursach. Być może drużyna przegrywa, jednakże broni się i wyprowadzi tym samym dość niebezpieczne kontry.

Niestety zawaliła już wybrane spotkanie, niemniej jednak zdeterminowana jest, żeby strzelić choćby jedną bramkę. Sprawdźmy kursy bukmacherskie BTTS, być może warto będzie obstawiać w zakładach na żywo

Zakłady BTTS – wysokie kursy czy niekoniecznie?

Poza tym, jeżeli dany zespół, strzela raczej rzadko bramki, to nierzadko kurs na zakłady BTTS w czasie trwania meczu, są bardzo wysokie. A przecież musi w końcu dojść do przełamania. Ujmując to krótko, warto jest obstawiać zakłady typu BTTS, kiedy zespoły są sobie równe i ciężko jest wytypować konkretny rezultat. Remis, może być dla graczy frustrujący, jeżeli zdecydowali się oni na wybranie faworyta spośród dwóch znakomitych drużyn, a w wypadku BTTS rezultat nie ma większego znaczenia.

Nawet po bardzo nudnym wyniku 1:1, można mieć satysfakcję, obstawiając zakłady BTTS zamiast zakładów na wynik. Pamiętajmy, iż zakłady BTTS, nie powinny być łączone z różnymi innymi zdarzeniami, jak chociażby z zakładami na wynik. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button