Totalbet 10 PLN bez depozytu. Nowy bonus powitalny!

Planujesz założenie konta u legalnego bukmachera Totalbet? Dowiedz się, jak wygląda nowy bonus powitalny i czy rzeczywiście można odebrać 10 PLN bez depozytu za samą rejestrację!

Totalbet 10 PLN bez depozytu. Nowy bonus powitalny!
Totalbet 10 PLN bez depozytu. Nowy bonus powitalny!

Totalbet bonus bez wpłaty

Bonus powitalny Totalbet jest dostępny tylko dla osób, które jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. Liczą się profile graczy założone w dniu 22 maja 2019 lub później.

W ramach najnowszej premii powitalnej każdy gracz może otrzymać w Totalbet aż 10 PLN jako bonus bez depozytu. Oznacza to, iż nie jest konieczne dokonywanie jakiegokolwiek przelewu, a wszystko sprowadza się tylko do stuprocentowego ukończenia rejestracji.

sts bonusy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kod bonusowy Totalbet

Uwaga! Konto tymczasowe Totalbet nie kwalifikuje się do tej promocji. Musisz w pełni zweryfikować swoje konto, by otrzymać obiecaną premię 10 PLN.

Nie tylko można zgarnąć 10 PLN w formie bonusu bez depozytu, ale także nawet do 500 PLN w przypadku pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. Oczywiście, posiadając konto w Totalbet można korzystać także z innych promocji organizowanych przez tego buka!

Żaden kod bonusowy w tym przypadku nie jest wymagany. Wystarczy, że przy rejestracji zrobisz wszystko tak, jak trzeba, a następnie, stawiając kupon, zaznaczysz opcję skorzystania z freebetu 10 PLN.

Opisywana promocja jest ważna do odwołania. Pamiętaj, by upewnić się, czy obecnie nadal można z niej skorzystać!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button