Cash out w Betclic Polska. Zamykanie kuponów w praktyce

Zamykanie kuponów u bukmachera to wygodna opcja, do której przekonało się już wielu typerów. Jak wygląda cash out w Betclic Polska? Pokazujemy w praktyce i teorii!

Cash out w Betclic Polska. Zamykanie kuponów w praktyce
Cash out w Betclic Polska. Zamykanie kuponów w praktyce

Bukmacherzy a zamykanie kuponów

Bukmacherzy w dzisiejszych czasach muszą mieć w swojej ofercie opcję zamykania kuponu, jeśli nie chcą o klientów walczyć na szarym końcu różnego rodzaju zestawień i rankingów. Cash out jest od dłuższego czasu dostępny na www.Betclic.pl i właśnie funkcji w tym konkretnym portalu się dzisiaj przyjrzymy. 

Co trzeba wiedzieć o cash out? To opcja, dzięki której możliwe jest zamknięcie kuponu bukmacherskiego przed rozstrzygnięciem meczów, które się na nim znajdują. Dostępny w Betclic cash out umożliwia nam kończenie nie tylko zakładów zawierających wiele spotkań, ale nawet takich, gdzie jest tylko jedno i to nadal trwające. 

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Cash out Betclic sposobem na niwelowanie strat

Ogromną zaletą dostępnego w Betclic cash outu jest to, że da się zamknąć nawet taki kupon, gdzie do odzyskania mamy mniej, niż wynosi pierwotna stawka. O co chodzi? Najlepiej wytłumaczyć to na przykładzie: 

Gracz stawia na drugą ligę rumuńską. Nigdy nie słyszał o klubach, które tam występują, ale wysoki kurs na lidera w meczu z outsiderem mocno go skusił. Niestety, okazało się, że ponad połowa drużyny z 1. miejsca jest poważnie chora i trener ma wystawić rezerwowy skład, a faworyci w zasadzie już o nic nie grają, bo do końca pozostały dwie kolejki. Utrata pieniędzy jest niemal pewna. Tym bardziej, iż outsider gra o utrzymanie i ciągle ma na nie szanse. Jeszcze przed rozstrzygnięciem meczu można zniwelować straty i dodyzksać część zainwestowanych środków.

Niektórzy z takiej opcji nie skorzystają, ale nie brakuje na to chętnych. Przy stawce 2 złote tego typu rozwiązania nie mają większego sensu, ale gdy mówimy o czterocyfrowych sumach – sprawa nabiera zupełnie innego znaczenia. Oczywiście, wszystko zależy od obranej przez nas taktyki. Jedni lubi ryzykować, a inni grają zachowawczo.

Wszyscy, którzy na stronie www.Betclic.pl obstawiają mecze, mają prawo do korzystania z cash outu. Warunkiem jest granie meczów objętych tą opcją. Nie ma się czego obawiać – wyjątków jest bardzo niewiele i zazwyczaj dotyczą wydarzeń, które mało kto obstawia. 

Jakie mecze dostępne w opcji cash out?

Poniżej prezentujemy wam screen z oficjalnej strony bukmachera, który pokazuje wyraźnie ikonkę cash outu. To właśnie ten charakterystyczny obrazek o niebieskim odcieniu mówi nam o możliwości zamykania kuponu. Jeżeli przyjrzymy się bliżej ofercie na www.Betclic.pl, szybko dojdziemy do wniosku, że zamykania brakuje przede wszystkim w sytuacjach, gdy mowa o meczach z jakichś promocji albo gdy dane rozgrywki nie mogą być śledzone na bieżąco, bo trudno o regularnie aktualizowane wyniki. 

Cash out w Betclic Polska
Cash out w Betclic Polska

Cash out jest dostępny dla wszystkich graczy bez żadnych wyjątków. Staż obstawiania nie ma żadnego znaczenia i to samo tyczy się również platformie, za pomocą której obstawiamy. Wolimy grać w komputerze, a może bardziej w telefonie? I tu, i tu cash out Betclic jest dostępny! 

Co oczywiste, nie można grać w Betclic przed założeniem darmowego konta typerskiego. Formularz rejestracyjny można znaleźć na www.Betclic.pl, a jego wypełnienie zajmuje nie więcej niż kilkadziesiąt sekund. Dobra wiadomość jest taka, iż buk nie wymaga natychmiastowej weryfikacji danych. Możemy obstawiać bardzo szybko, a formalnościami zająć się nieco później. 

Betclic kod promocyjny KOD550

Ważny przy rejestracji jest przygotowany przez Betclic kod promocyjny. To dzięki niemu możemy na start zapewnić sobie nawet 550 złotych jako cashback. Zwrot ten jest najwyższym tego typu w naszym kraju, a do odebrania jest bez względu na to, czy gramy na popularne rozgrywki, czy zawsze szukamy w ofercie czegoś niepowtarzalnego i mało znanego. 

Rejestrując konto w Betclic, mamy pewność, że nasz pierwszy zakład nie zakończy się całkowitą porażką. Nawet jeśli coś nie pójdzie po naszej myśli, otrzymamy 100% zwrotu zagranej stawki do kwoty 550 złotych. I tutaj mała uwaga – dotyczy to tylko osób, które wykorzystają kod promocyjny „KOD550”. Reszta musi zadowolić się zwykłym bonusem. 

Czy dostępny w Betclic cash out to dobre rozwiązanie dla początkujących? Jak najbardziej – mogą dzięki niemu zdobywać pieniądze z długich AKO, nawet jeśli weszło im tylko kilka meczów z kilkunastu. Wielu graczy stawiających pierwsze kroki traktuje zamykanie kuponów jako szansę na ciułanie pieniędzy i powiększanie swojego budżetu przeznaczonego na grę. Jest to jakiś sposób – na tyle popularny, że chyba można go nazwać sprawdzonym. 

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Zawsze trzeba pamiętać o tym, że propozycje bukmachera są przygotowywane w taki sposób, by niekoniecznie odpowiadały najbardziej naszym potrzebom. Nie ma co ukrywać: Betclic robi wszystko, byśmy przy dobrych kuponach zarobili jak najmniej i oferuje dużo, gdy nasze zakłady maja ogromną szansę powodzenia. Wniosek nasuwa się sam. Na pewno nie powinniśmy w ciemno korzystać z tego, co jest przez bukmachera oferowane. Każdą sytuację powinno się analizować, by potem nie żałować podjęcia złej decyzji. 

Jak sprawdzić, który kupon można zamknąć u bukmachera Betclic?

Aby sprawdzić aktualne propozycje cash out na koncie typerskim, wystarczy zalogować się na www.Betclic.pl i przejść do zakładki „Moje zakłady”. Ostatni krok to kliknięcie na otwarty kupon i sprawdzenie szczegółów jego ewentualnego zamknięcia. Tak jak wspominaliśmy, nie zawsze oferta bukmachera musi nas zadowolić. 

A jakie wy macie doświadczenia z usługą cash out w Betclic? Mieliście już okazję z niej korzystać – daje wam regularnie zarabiać czy traktujecie ją jak coś w rodzaju koła ratunkowego? Pewne jest jedno: ile osób, tyle sposobów na wykorzystywanie tej opcji. Najważniejsze, by pozwalało to skuteczniej obstawiać! :)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button