Ponad 2000 PLN jako bonus powitalny!

Bukmacher Etoto ma dla graczy najwyższy bonus powitalny. Jeszcze żadna legalna firma nie oferowała nowym typerom ponad 2000 PLN w formie premii na start! W jaki sposób można ją odebrać?

Ponad 2000 PLN jako bonus powitalny!
Ponad 2000 PLN jako bonus powitalny!

Oferta obowiązuje od 3 września od godziny 12. Osoby, które dokonały rejestracji w innym czasie, nie będą mogły odebrać tej premii. Wraz z bonusem 2100 PLN nadal oferowany jest kasozwrot Etoto wynoszący 50 PLN i przyznawany w formie Zakładu Bez Ryzyka.

Nowy bonus powitalny od Etoto przyznawany jest w formie trzech wpłat, a nie jednej. Jak to wygląda w praktyce? Poniżej prosta instrukcja:

  1. Dokonujesz rejestracji na oficjalnej stronie promocji
  2. Odbierasz do 700 PLN za pierwszy depozyt
  3. Wpłacasz po raz drugi i znów zgarniasz 700 PLN (50% wartości wpłaty)
  4. Deponujesz środki po raz trzeci i ponownie na twoje konto trafia 700 PLN (50% wartości wpłaty)!

Jeżeli jesteś już osobą zarejestrowaną u bukmachera Etoto, nadal możesz odebrać bonusy bez depozytu w innych firmach, które zostały przygotowane na wrzesień 2018.

Pamiętaj, że wszystkie promocje są dostępne tylko przez określony czas. Fakt, iż dzisiaj można odebrać konkretną premię, nie oznacza, że jutro będzie tak samo. Podjąłeś decyzję o skorzystaniu z bonusu? W takim razie działaj jak najszybciej!

Etoto rzadko oferuje obstawianie bez podatku, jednak ma dla swoich graczy wiele innych ciekawych premii. Nie bez powodu to obecnie jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button