Czy można obstawiać mecze Ligi Mistrzów bez podatku?

Legalny bukmacher a obstawianie meczów bez podatku. Jak to wygląda w przypadku jednych z najpopularniejszych rozgrywek na świecie, czyli piłkarskiej Ligi Mistrzów? Sprawdźcie aktualny bonus w Fortunie!

Czy można obstawiać mecze Ligi Mistrzów bez podatku?
Czy można obstawiać mecze Ligi Mistrzów bez podatku?

Bonus na mecze Ligi Mistrzów. Wygrana o 14% większa od normalnej!

Firma bukmacherska Fortuna przygotowała dla nowych graczy wygraną powiększoną o 14% w porównaniu z normalnym obstawianiem. To wszystko pozwala stwierdzić, że na stronie www.eFortuna.pl możliwe jest obstawianie meczów bez podatku. Całkowicie legalnie i bez konieczności wykonywania skomplikowanych kroków!

Specjalny bonus na Ligę Mistrzów od Fortuny jest jasną odpowiedzią na pytanie dotyczące tego, czy można w Polsce legalnie stawiać na mecze i wygrać tyle samo, co w przypadku typowania bez podatku. Dzięki ofercie dostępnej na www.eFortuna.pl możemy zagrać kupon i zdobyć dzięki niemu wygraną taką, jak wtedy, gdy nie musimy wnosić opłaty za zagraną stawkę.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Początkującym typerom warto przypomnieć, że w Polsce w zakładach bukmacherskich są dwa podatki. Jeden płaci się przy graniu kuponu, natomiast drugi w momencie, gdy nasza wygrana przekroczy kwotę 2280. Z każdym można sobie poradzić, a promocja dostępna w Fortunie jest tego świetnym przykładem!

Co zrobić, by zagrać kupon bez podatku na eFortuna.pl?

Chcąc zagrać kupon bez podatku na stronie www.eFortuna.pl, w pierwszej kolejności należy wybrać dla siebie typy na Ligę Mistrzów, Ligę Europy czy inne rozgrywki. Tutaj nie ma znaczenia, na co obstawiamy, chyba że regulamin konkretnej promocji stanowi inaczej.

Wygląda to bardzo prosto: gracz stawia AKO lub MAXIKOMBI z kursem każdego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30, a w razie wygranej dostaje o 14% więcej, niż normalnie. Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy pozycje oraz dodatkowa w formie bonusu o kursie 1.14 (dodaje się go do kuponu tak, jak zdarzenie sportowe).

Dopuszczalna stawka jest dowolna, podobnie jak nie ma znaczenia to, w jaki sposób będziemy obstawiać. Przy bonusie bez podatku dopuszczane jest granie i na stronie internetowej www.eFortuna.pl, i w aplikacji mobilnej.

Fortuna bez podatku
Fortuna bez podatku

Warto dodać, że zarówno zakłady na żywo, jak i przedmeczowe traktowane są dokładnie tak samo.

Fortuna bonus bez depozytu – 20 PLN po założeniu konta!

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta u bukmachera Fortuna, a chciałby je założyć, by korzystać z różnych promocji, może wypełnić w kilka chwil formularz rejestracyjny na stronie www.eFortuna.pl. Co bardzo ważne, na start do zdobycia jest aż 29 PLN bez depozytu w formie premii!

Bonus bez depozytu od Fortuny to tylko jeden z trzech prezentów powitalnych. Kolejny to premia 100% do 2000 PLN za wpłatę numer jeden oraz zakład bez ryzyka 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button