Dwa najczęstsze błędy typerów

Czy zastanawiałeś się jakie błędy popełniasz, że nie wygrywasz? Dzisiaj przybliżymy Ci ten temat. Przeprowadziliśmy ankietę na jednym z portali bukmacherskich i mamy wyniki. Czytaj dalej i poznaj dwie najczęstsze odpowiedzi.

Nieodpowiednia stawka 

eBardzo ważnym elementem obstawiania jest uzyskanie przewagi nad bukmacherem, dzięki czemu uzyskamy zyski. Przykładem jest tutaj wiedza odnośnie wydarzeń w drużynie przed rozgrywką, ale także wszelkie zmiany w pogodzie. Wiedza to jedno, jednak bardzo istotna jest umiejętność zarządzania pieniędzmi. Jeżeli chcemy utrzymać zyskowność zakładów, musimy dużą uwagę skupić na metodzie wyboru stawki. Ta metoda zapobiega drogim pomyłkom. Ważne, aby obstawiane pieniądze wystarczyły na kolejne zakłady, dlatego zarządzanie pieniędzmi to nieodłączny element zakładów sportowych. Obstawianie wszystkiego na jedną kartę nie przyniesie pozytywnego rezultatu.

UWAGA! Legalny bukmacher eToto ma specjalny Bonus dla Fanów Bloga, który będzie aktywny jeszcze przez kilka dni.

Skupianie się na przegranej

Drugim z najczęstszych błędów przy obstawianiu jest z góry osądzanie, że tylko skuteczni gracze nie przegrywają. Tutaj niestety to myślenie jest niewłaściwe. Doskonali gracze bardzo rzadko źle obstawiają, częściej jednak wygrywają, a kiedy obstawiony mecz okaże się nietrafiony nie tracą wszystkich pieniędzy, ponieważ są zabezpieczeni przed takimi sytuacjami.

https://probets.pl/bonusy-bez-depozytu-2019/

Często się zdarza, że nawet najdoskonalsze modele mogą być błędne, gdyż wygrana zależy od losowości, ale także szczęścia gracza. Dlatego nie można skupiać się tylko na kwestii wygranej, gdyż porażki też się zdarzają nawet najlepszym obstawiającym, którzy w tym temacie mają już ogromne doświadczenie.

___________________________________________________________

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


0 / 5. Ocen: 0

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button