Pomoc Online w STS całą dobę 7 dni w tygodniu

Znany legalny bukmacher STS stworzył dla swoich klientów świetną usługę. Pomoc online od konsultantów 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu! Rewelacja, poniżej poznasz szczegóły.

sts pomoc całą dobę

STS kontakt online 24h

Biuro Obsługi Klienta firmy STS będzie dla nas dostępne 24h na dobę. Możemy dowiedzieć się wszystkiego na temat bonusów, obrotu premii, statusu zleceń, przelewów i tym podobne.  

Zapotrzebowanie na konsultantów okazało się na tak ogromne, że bukmacher STS podjął decyzję o przygotowaniu supportu online dostępnego 24/7. Dzięki takiej usłudze można uzyskać pomoc o każdej porze dnia i nocy. 

Dodatkowym atutem jest fakt, iż pracownicy STS porozumiewają się w czterech językach obcych. Dostępne języki to angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński.

Bukmacher STS. Gdzie znaleźć pomoc?

Co trzeba zrobić, aby skontaktować się z biurem obsługi klienta? Wystarczy przejść na oficjalną stronę STS i wejść w chat online. Po uruchomieniu rozmowy musisz się zalogować, oraz podać imię i e-mail kontaktowy.

Jeśli nie masz konta to możesz szybko założyć i z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymać od naszego portalu 29 PLN bez depozytu w ramach pierwszej premii, a później nawet do 1000 PLN za pierwszy depozyt!

Rejestracja nie zajmie Ci więcej niż kilku sekund, ponieważ nie jest wymagana żadna weryfikacja danych. Nie musisz od razu podawać danych dowodu osobistego itp. Uproszczona rejestracja to świetny sposób na spróbowanie sił jako typer.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tags

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button
Close