Freebet 25 PLN w Etoto na zakłady na rzuty rożne

Etoto przyznaje 25 PLN freebetu każdemu graczowi, któremu nie udało się poprawnie wytypować liczby rzutów rożnych w zagranym meczu. Bonus można odbierać co tydzień!

Freebet 25 PLN w Etoto na zakłady na rzuty rożne
Freebet 25 PLN w Etoto na zakłady na rzuty rożne

Freebet w Etoto

Oferta jest dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane w Etoto. Punkty naziemne tego bukmachera nie są brane pod uwagę, co oznacza, że nie można otrzymać zwrotu w przypadku kuponów postawionych w oddziale.

Aby otrzymać ewentualny freebet, przed zagraniem kwalifikacyjnego zakładu musisz zapisać się do opisywanej promocji. Jest to warunek konieczny w każdym tygodniu trwania tej akcji.

Kupon musi być zagrany SOLO i zawierać jedynie zakład na piłkę nożną, a dokładniej – typy na rzuty rożne. Stawka minimalna to 50 PLN.

Jak odebrać bonus Etoto?

Raz na siedem dni można otrzymać tylko jeden freebet. Prezent od Etoto w wysokości 25 PLN może być wykorzystany zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

To tylko jedna z licznych ofert, jakie można znaleźć w Etoto. Jeżeli jeszcze nie grasz w tym portalu, pamiętaj, że legalne konto możesz założyć w każdej chwili i to w naprawdę szybkim czasie.

Aktualny bonus powitalny Etoto jako jedyny w naszym kraju pozwala na odebrania aż 200% sumy pierwszego depozytu. Nie tylko sama promocja, ale również bukmacher uważany jest za jednego z najlepszych wśród legalnych podmiotów w Polsce!

Poniżej znajdziesz przycisk do formularza rejestracyjnego w Etoto. Jeżeli masz teraz chwilę, możesz założyć profil gracza choćby i teraz! :)


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button