Gra ofensywna eToto. Bonus powitalny 500 PLN

Najnowsza oferta powitalna dla nowych graczy eToto nosi nazwę gra ofensywna. Poznaj szczegóły najnowszego bonusu i dowiedz się, w jaki sposób można go odebrać i ile dokładnie wynosi!

Gra ofensywna eToto. Bonus powitalny 500 PLN
Gra ofensywna eToto. Bonus powitalny 500 PLN

Etoto bonus powitalny 1000 PLN

Oferta powitalna w eToto to dokładnie 100% wartości pierwszej wpłaty dokonanej na konto bukmacherskie. Aby z niej skorzystać, nie możesz posiadać konta na stronie www.eToto.pl, a dopiero je założyć, wypełniając formularz rejestracyjny. Dobra wiadomość: w tym przypadku kod promocyjny nie jest wymagany!

Promocja dla nowych graczy. Oto najprostsza instrukcja:

  1. Bonus powitalny jest dostępny tylko dla nowych użytkowników strony eToto
  2. Minimalna wpłata kwalifikująca się do promocji to 1 PLN
  3. Nie można w promocji otrzymać więcej niż 500 PLN!
  4. Liczy się tylko jedna, zawsze pierwsza, wpłata na konto bukmacherskie!
legalny bukmacher w polsce etoto
Bonus powitalny bukmachera Etoto

Bonusowe środki księgowane są u gracza w sposób automatyczny. Jeżeli gracz wyrazi odpowiednie zgody, nie będzie musiał w późniejszym czasie dokonywać żadnych innych czynności związanych z odebraniem premii powitalnej na start.

Chociaż firma eToto żadna umożliwia obstawianie bez podatku, oferuje wiele innych, bardzo ciekawych, ofert specjalnych dla klientów. Jeżeli chcecie sprawdzić aktualną listę promocji, po prostu zajrzyjcie do portalu www.eToto.pl. Pamiętajcie jednak o tym, że wszystkie promocje są ograniczone czasowo, podobnie jak bonus powitalny opisywany w tym wpisie!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button