Jaki bukmacher dobry na początek?

Na jakie rzeczy należy zwracać uwagę podczas zakładania konta u bukmachera internetowego? Czy oferty różnią się na tyle, iż w ogóle warto zajmować się porównaniami?

Jaki bukmacher dobry na początek?

Firmy bukmacherskie – teoretycznie – posiadają w swoich ofertach to samo. Kursy na mecze, Zakłady Na Żywo oraz promocje bukmacherskie, w tym, zazwyczaj, jeden bonus powitalny przygotowany dla nowo zarejestrowanych klientów. Nic dziwnego, że początkujący zastanawiają się często, jaki bukmacher jest dobry na początek i dlaczego.

U jakiego bukmachera założyć konto?

Na jakie rzeczy, przede wszystkim, należy zwrócić uwagę? Założenie konta u bukmachera to najmniejszy problem – zanim się na to zdecydujemy, warto przyjrzeć się bliżej poszczególnym ofertom, a także zastanowić się nad tym, czego właściwie potrzebujemy i jak dużo będziemy z konkretnej funkcji korzystać.

Warto patrzeć nie tylko na to, jakie kursy są dostępne u bukmachera. Sprawdzajmy wielkość marży (jaki bukmacher ma najmniejszą marżę?), częstotliwość organizowania promocji oraz ich warunki. Musimy też zadbać, by był to legalny bukmacher online!

Bardzo istotny jest także dostęp do aplikacji mobilnej. W dzisiejszych czasach większość z nas żyje w biegu i dostęp do mobilnej wersji bukmachera jest naprawdę niezwykle istotny. A gdy możemy przez smartfona oglądać również mecze na żywo bądź dokonywać wpłat i wypłat na konto – jest to tylko dodatkowy atut!

Bez względu na to, czy planujecie częste depozyty, czy raczej nie, musicie zwrócić uwagę, czy dana firma akceptuje interesujące was metody płatności. Niektórzy korzystają tylko z systemów jak Przelewy24, ale przecież płatności kartą płatniczą czy portfelem elektronicznym to wygoda, której w żaden sposób nie warto unikać!

rejestracja w etoto
rejestracja w etoto

Gdzie warto obstawiać mecze?

Znaleźliście w internecie informację o tym, że jest legalny bukmacher bez podatku? Owszem, takie oferty nie są w dzisiejszych czasach rzadkością, ale trzeba liczyć się z tym, że jest to swego rodzaju chwyt marketingowy. W rzeczywistości podatek i tak płacimy, a bukmacherzy oferujący tego typu opcje po prostu „odbijają” sobie je na niższych kursach czy wyższej marży.

Jaki bukmacher jest najlepszy?

Ogólniki ogólnikami, ale warto przejść do konkretów. Jaką firmą bukmacherską na początek warto się zainteresować, by nie zniechęcić się do obstawiania meczów? Oto kilka naszych propozycji, które warto wziąć pod uwagę:

  1. eToto – Na start bonus powitalny 500 PLN, sporo konkursów dla graczy, dobre kursy i bogata oferta Zakładów Na Żywo
  2. eFortuna – Najstarszy bukmacher internetowy w Polsce. Możliwość oglądania transmisji meczów, trzy premie na start oraz atrakcyjne kursy. Do tego dostęp do Wirtualnych Sportów oraz programu lojalnościowego z nagrodami.
  3. Forbet – zyskujący na popularności bukmacher, w którym znajdziecie zakłady na wiele dyscyplin, sporo ofert specjalnych i darmowe transmisje z najważniejszych wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Musicie pamiętać, że są to tylko i wyłącznie propozycje. W Zakładach Bukmacherskich biorą udział jedynie osoby pełnoletnie, a więc na tyle samodzielne, by decydować o tym, gdzie chcą się zarejestrować. Wbrew pozorom, warto jednak przy pierwszym koncie bukmacherskim poczytać pewne rady. W końcu szukamy miejsca, gdzie będziemy inwestować zarobione pieniądze, a przecież konta w banku czy samochodu też nie kupujemy bez chwili zastanowienia.

Oferta bukmacher Fotuna

Czy można mieć kilka kont u bukmacherów?

Wielu graczy bez doświadczenia nie ma pewności, gdzie może założyć konto, a gdzie nie. Wytłumaczyć jest to bardzo łatwo – zawsze zwracamy uwagę przede wszystkim na legalne serwisy. W każdym z nich możemy się zarejestrować, jeśli tylko mamy ukończone 18 lat. Nie można jednak dokonywać kilku rejestracji – żaden bukmacher nie pozwala na posiadanie przez jedną osobę więcej niż pojedynczego profilu. Jest to raczej zrozumiałe.

Przed rejestracją dobrze jest zapoznać się z regulaminem albo chociaż napisać do supportu w sprawie warunków rejestracyjnych. Szczególnie, gdy korzystamy z komputera w miejscach publicznych, na przykład, w akademiku czy w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie oprócz nas przebywa kilka osób.

bukmacher forbet online

Nikt nie zabrania jednak założyć od razu kilku kont w różnych miejscach i w praktyce przyjrzeć się ofercie danych firm. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i jednocześnie często praktykowane – w ten sposób nie tylko łatwo bliżej przyjrzeć się ofercie, ale też nabrać doświadczenia i sprawdzić, co takiego rzeczywiście jest nam do szczęścia potrzebne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button