Bukmacherzy - Polski bukmacher - PZBUK to nowy legalny bukmacher online?

PZBUK to nowy legalny bukmacher online?

Pod koniec czerwca 2018 roku marka Cherry Online Polska otrzymała licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Pojawia się coraz więcej informacji na temat debiutu nowego legalnego bukmachera online. Co wiemy do tej pory?

PZBUK to nowy legalny bukmacher online?
PZBUK to nowy legalny bukmacher online?

Wiele osób uważało, że Cherry Online w naszym kraju będzie funkcjonowało pod jakąś starą, sprawdzoną na całym świecie, nazwą. Nic bardziej mylnego. Wszystko wskazuje na to, że nie doczekamy się ComeOn w Polsce. Zamiast tego właściciel marki chce wprowadzić do kraju nad Wisłą coś zupełnie nowego, czego nie ma w żadnym innym państwie.

Nieoficjalne informacje mówią o tym, że Cherry Online uruchomi w Polsce portal o nazwie PZBUK, co miałoby być skrótem od Polskich Zakładów Bukmacherskich. Nazwa nie wydaje się marketingowo zbyt wyszukana, ale nie wiadomo, czy rzeczywiście będzie dokładnie tak brzmiała.

Na chwilę obecną można na ten temat jedynie spekulować, podobnie jak o tym, czy Bwin w Polsce pojawi się na dniach, czy może w ogóle. Pewne jest, że Cherry Online musiało się sporo natrudzić, by uzyskać polską licencję, dlatego jesteśmy przekonani, że już wkrótce ruszą ze swoją ofertą.

A debiut może nastąpić znacznie szybciej, niż niektórzy się tego spodziewają. Dobrym przykładem może być legalny bukmacher Totalbet, który zaskoczył wszystkich bardzo szybkim rozpoczęciem działalności od momentu uzyskania niezbędnych zgód.


Cherry Online Polska z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PZBUK to nowy legalny bukmacher online?
5 (100%) 2 votes

Promocje Bukmacherskie

Jak oglądać mecze na Fortunie?

Jak oglądać mecze na Fortunie?

Nie musisz płacić wysokich abonamentów miesiąc w miesiąc, by oglądać mecze za darmo przez internet. …

Dodaj komentarz