Jakie firmy bukmacherskie wybierać, żeby wygrywać miliony?

A może warto w najbliższym czasie dołączyć do grona osób, które mają już swoje prywatne konta w podmiotach hazardowych? Ok, ale co jednak wybrać? Na jakie firmy bukmacherskie postawić w końcowym rozrachunku? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakimi kryteriami warto kierować się w tym aspekcie, to poniżej znajdziesz kilka informacji, które na pewno Ci się przydadzą.

wybieramy najlepszego bukmachera
Jakie firmy bukmacherskie wybierać, żeby wygrywać miliony?

W jaki sposób sprawdzić legalność firm bukmacherskich?

Zasadniczo wybrane przez Ciebie firmy bukmacherskie powinny być w pierwszej kolejności całkowicie legalne. Jeśli dołożysz wszelkich starań, żeby tak się właśnie stało, to będziesz mógł potem bez żadnych obaw wygrywać pieniądze itd. Obecnie na rynku (w ramach tej właśnie specjalizacji) są rozmaite podmioty. Niektóre działają legalnie, a inne nie jak na przykład Unibet. Dlaczego ta kwestia jest tutaj zaś tak kluczowa? Składa się na to wiele czynników. Jeśli zdecydujesz się na legalne podmioty hazardowe, to będziesz mógł bez żadnego problemu m.in. realizować transakcje finansowe.

Żaden urzędnik nie przyczepi się np. do Twoich wygranych… Jest to zatem ważna sprawa. Jak można to wszystko weryfikować? Ogólnie jest tutaj kilka sposobów. Przeważnie firmy bukmacherskie informują o tym aspekcie na swojej stronie internetowej. Jeśli nie ma takiej wzmianki, to musisz podjąć inne kroki na tej płaszczyźnie. Jakie dokładnie? Możesz np. spytać się ludzi z Obsługi Klienta, czy dany podmiot jest legalny i działa w porozumieniu z Ministerstwem Finansów. Jest także jeszcze inny sposób. Mianowicie możesz weryfikować te właśnie sprawy analizując zasoby Rejestru Domen Zakazanych. Jest tam lista legalnych bukmacherów, które posiadają licencję na działalność w Polsce.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Chodzi o to, by Twojego podmiotu bukmacherskiego tam nie było. W końcu Rejestr Domen Zakazanych informuje o stronach, które nie działają zgodnie z polskim prawem. Jak widzisz, masz tutaj kilka dobrych opcji. Na pewno ta sprawa nie powinna być przez Ciebie potraktowana po macoszemu. Jeśli nie będziesz grał w legalnym buku, to możesz mieć kłopoty natury prawnej. Warto zaś zrobić wszystko, aby tego uniknąć.

Oferowane bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

W jaki jeszcze sposób wybierać działające na naszym rynku firmy bukmacherskie? Kwestia legalności jest tutaj zdecydowanie najbardziej istotna. Warto jednak zwrócić uwagę także na kilka innych czynników. Na pewno ważne jest to, jakie bonusy są oferowane przez konkretne firmy bukmacherskie. A takich promocji aktualnie nie brakuje. Czy zawsze warto z nich korzystać? Nie. Na pewno trzeba dokładnie zapoznać się z warunkami konkretnej promocji. Musisz zatem szczegółowo poznać nie tylko swoje prawa, ale przede wszystkim obowiązki. M.in. dotyczące obrotu bonusem itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przeważnie jednak najlepsze firmy bukmacherskie gwarantują świetne bonusy na start, które nie są szczególnie mocno obwarowane przepisami itd. Dzięki temu możesz szybko zdobyć sporo dodatkowych pieniędzy na start. Jakie zaś promocje cieszą się na co dzień największym zainteresowaniem? To podwojenia depozytów, zakłady bez ryzyka, czy cashbacki itp. Nie brakuje także bonusów związanych z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Niedawno były Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn, a typy bukmacherskie Betonline wchodziły jak w masło i można było zarobić miliony na typach. Każda firma bukmacherska przygotowała zaś dla swoich Klientów coś specjalnego.

Oferta zakładów i kursy bukmacherskie też są ważne

Warto także dokładnie zapoznać się z tym aspektem. Należy wybrać bowiem odpowiednie firmy bukmacherskie, które zapewniają dobrą ofertę zakładów, możliwość obstawiania bez podatku, niską marżę itp. Szczególnie pod kątem Twoich ulubionych dyscyplin. Zamierzasz typować np. spotkania angielskiej Premier League, ligi Niemieckiej? Sprawdź, gdzie nie brakuje nie tylko zdarzeń podstawowych, ale także wielu dodatkowych. Wszak zasada jest tutaj prosta. Im więcej opcji, tym masz większe szanse, że uda Ci się wyselekcjonować coś odpowiedniego. Coś, co zapewni Ci spore wygrane.

jak obstawiać w superbet
Obstawianie z freebetem 34 PLN w Superbet z kodem promocyjnym

Warto także dokładnie zweryfikować to, gdzie są na co dzień najlepsze kursy. A możesz to zrobić korzystając np. z porównywarek. Są one obecnie coraz popularniejsze. Dzięki nim dowiesz się, gdzie warto grać konkretne wydarzenia sportowe. Ta kwestia także zaś nie powinna być potraktowana po macoszemu. W końcu nawet niewielkie różnice w dłuższej perspektywie czasu mają naprawdę spore znaczenie.

Możliwość obstawiania zakładów na szereg sposobów

Dobrze byłoby zdecydować się zasadniczo na takie podmioty bukmacherskie, które są na tym polu uniwersalne. Aktualnie coraz więcej osób obstawia przez sieć, buki oferują także mecze online. Na szczęście nie jest to tutaj jedyna opcja. W końcu możesz tak samo zdecydować się na typowanie dzięki aplikacji mobilnej. Na skutek tego będziesz mógł grać nawet bez wychodzenia z własnego domu albo mieszkania… Obecnie każda szanująca się firma bukmacherska zapewnia zaś takie właśnie możliwości.

Co jeszcze jest tutaj ważne? To, że niektóre firmy bukmacherskie oferują także możliwość grania w lokalach stacjonarnych. To również nierzadko wybierany wariant. Najwięcej punktów stacjonarnych ma w naszym kraju STS. W czołówce znajduje się także Fortuna. Typowanie w punktach stacjonarnych to dobra alternatywa, jeśli np. oddałeś komputer (laptop) do naprawy i nie możesz zagrać konkretnego wydarzenia drogą internetową itd.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button