Kto faworytem na FAME MMA 3

Jeden z popularniejszych polskich bukmacherów LV BET pokazał typy na galę sztuk walk FAME MMA 3. Poniżej znajdziesz wszystkie notowania i najwiekszych faworytów walk wieczoru. Poza tym dowiesz się jak zgarnąć bonus.

Typy bukmacherskie FAME MMA 3

Walki na FAME MMA 3 cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z roku na rok coraz więcej fanów obstawia swoich faworytów. Chcemy ułatwić zadanie, dlatego przypatrujemy się najnowszym typom bukmacherskie prosto o firmy LV BET.

Najgorętszym pojedynkiem będzie oczywiście walka wieczoru i pojedynek Pań. Monika „Esmeralda” Godlewska, podejmie pojedynek z Martą „LinkiMaster” Linkiewicz.

KURSY OD LVBET NA FAME MMA 3:

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński 1.42 – 2.80
Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel Pawlak 1.40 – 2.80
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „TaxiZłotówa” Wrzesień 1.70 – 2.07
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roslik 1.46 – 2.55
Bartek „Ruby” Brzeziński – Krystian „Krycha” Wilczak 2.14 – 1.66
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś 1.71 – 2.06
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka 1.95 – 1.79
Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska 1.44 – 2.65
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Term.” Wójcik 4.20 – 1.20

Wydarzenie FAME MMA 3 rozpoczyna się 30 marca 2019 roku. Walki odbędą się w znanej Atlas Arenie w Łodzi. Wejściówki na tą imprezkę można juz kupić za 50zł.

Darmowy bonus na Galę

Z nieoficjalnych informacji wynika, że bukmacher LV BET będzie oferował swoim użytkowników niespodziankę na tą imprezę. Ostatnio powiększał wygrane aż o czternaście procent! Na tegoroczne FAME MMA 3 szykuje coś jeszcze lepszego.

Jeżeli będziesz typować walki na FAME MMA 3 to polecamy założyć konto wcześniej, aby nie stracić żadnych bonusów. Możesz to zrobić na oficjalnej stronie bukmachera pod adresem www.LvBET.pl. Pamiętaj proszę, aby podczas wypełniania formularza rejestracyjnego użyć kodu promocyjnego „BETONLINE”. Dzięki niemu otrzymasz gratis od naszej redakcji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Seba

Darmowe bonusy bez depozytów i promocje ze spacjalnymi kodami bonusowymi. Rankingi najlepszych bukmacherów w Polsce. Legalne zakłady bukmacherskie online.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button