Typy MŚ 2018. Kto awansuje z grupy H?

Grupa H podczas MŚ 2018 będzie tą, która najbardziej interesować będzie polskich kibiców. To właśnie w ostatnim gronie drużyn znaleźli się Biało-Czerwoni. W tym roku chcemy, by nasza kadra narodowa powalczyła o coś więcej, niż zazwyczaj. Czy jednak ma na to szanse? Kto awansuje z grupy H i jest jej największym faworytem?

Typy MŚ 2018. Kto awansuje z grupy H?
Typy MŚ 2018. Kto awansuje z grupy H?

Typy na Mundial 

To normalne, że już na kilka miesięcy przed mistrzostwami pojawiały się w internecie pierwsze Typy na Mundial. Mecze towarzyskie, podane przez trenerów składy i aktualna forma poszczególnych zawodników – to główne aspekty, które bardzo często weryfikują z biegiem czasu to, który zespół ma rzeczywiste szanse na sukces, a który raczej traktowany jest przez wielu kibiców bardziej w kwestii sentymentalnej. Jakby nie patrzeć, Polska do grona MŚ 2018 się nie zalicza i raczej trudno przypuszczać, by w najbliższym czasie podczas tak dużej imprezy miało się to zmienić.

Czy Polacy wyjdą z grupy? Jak prezentuje się ich aktualna sytuacja? Co sądzą bukmacherzy i jaki scenariusz przewidują dla Adama Nawałki i jego piłkarzy? Przeanalizowaliśmy dla was wypowiedzi ekspertów, aktualne zestawienia dostępne w legalnych firmach bukmacherskich i nie tylko. Z tego wszystkiego wynika… za chwilę się dowiecie! :)

Polska na MŚ 2018

Polacy ostatni raz na mistrzostwach występowali w 2006 roku, czyli dwanaście lat temu. Mimo że znajduje się w czołówce rankingu FIFA i ma kilku naprawdę dobrych piłkarzy, na świecie mało kto stawia na nią duże pieniądze. Przynajmniej jeśli chodzi o więcej, niż ćwierćfinał. Patrząc na to, jak aktualnie prezentuje się oferta firm bukmacherskich i nie tylko, można pokusić się o przygotowanie tabelki najbardziej możliwych scenariuszy, z których ten najwyższej traktowany jest jako najpewniejszy:

  • Polska wychodzi z grupy, odpada w 1/8 finału
  • Polska nie wychodzi z grupy
  • Polska wychodzi z grupy, odpada w 1/4 finału
  • Polska dociera do półfinału, gdzie przegrywa
  • Polska dociera do półfinału i zdobywa awans do najlepszej dwójki
  • Polska zdobywa drugie miejsce
  • Polska wygrywa MŚ 2018!

W swojej analizie braliśmy kursy z wielu stron bukmacherskich, między innymi, Fortuna Online. Nie zastąpionym narzędziem w tym przypadku okazała się również Porównywarka kursów.

Polska na MŚ 2018
Polska na MŚ 2018

Czy Polska awansuje z grupy? 

Mimo że polscy kibice mocno wierzą w swoich piłkarzy, nie ma co ukrywać, że grupa H nie należy do najłatwiejszych, a Biało-Czerwoni – mimo iż wylosowani z pierwszego koszyka – wcale nie zaliczani są do jej faworytów. Przyglądając się bliżej aktualnym notowaniem u bukmacherów, doskonale widać, że największe szanse na awans ma przede wszystkim Kolumbia. Z drugiej strony mamy Japonię, na którą stawiają chyba tylko i wyłącznie wierzący w cuda na piłkarskich boiskach.

Polska ma ogromne szanse na to, by dojść do 1/8 finału, jednak aby to nastąpiło, musi zagrać dobrze w pierwszym meczu, czyli w starciu z Senegalem. Drużyna z Afryki jest dla bukmacherów trzecią siłą tej grupy i największym zagrożeniem dla naszej reprezentacji w kwestii przejścia do kolejnej fazy rozgrywek.

Największą niespodzianką w grupie H byłby bez wątpienia dobry występ Japonii oraz słaby Kolumbijczyków. Co ciekawe, szanse na awans Kolumbii i Japonii wycenia się na taką samą kwotę, jak sukces Polski i Senegalu. Nie jest to dla nas dobra wiadomość, ale warto podkreślić, że prognozy ekspertów to jeszcze nie wszystko!

Mecze Polaków na MŚ 2018

Kursy bukmacherskie ulegają ciągłym zmianom. Wpływ na to ma, między innymi, popularność danych typów. Jeżeli dużo osób jest skłonnych postawić spore środki na zwycięstwo drużyny A, kurs na tę ekipę automatycznie spada. Właśnie dlatego można, mniej więcej, sprawdzić, kto dla kibiców i nie tylko jest uważany za faworyta chociażby konkretnego meczu w grupie. W przypadku zestawienia czwórki z Polską wygląda to tak:

Kursy na MŚ 2018 (Grupa h)
Kursy na MŚ 2018 (Grupa h)

Jak widać, Polska jest faworytem do zwyciężenia w dwóch z trzech meczów. Patrząc na historię kursów, coraz mniej osób wierzy w sukces Biało-Czerwonych w starciu z Kolumbią, natomiast sporo w zwycięstwo nad Senegalem oraz Japonią. Warto dodać, że kurs na ekipę z Czarnego Lądu sukcesywnie wzrasta.

Gdzie obstawiać Mundial?

U jakiego bukmachera najlepiej obstawiać mundial? Nie można w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno dużą ilość zakładów, w tym specjalnych, znajdziecie w Forbet oraz LvBET. Warto śledzić dobre forum bukmacherskie lub inną podobną stronę, by sprawdzać aktualne oferty oraz promocje z okazji mundialu. Tych na pewno nie zabraknie w trakcie turnieju w Rosji – oto każdy z was może być jak najbardziej spokojny!

A wy jak liczycie, Polska wyjdzie z grupy czy raczej nie? Mamy szansę osiągnąć w Rosji coś więcej, niż tylko rozegranie meczu otwarcia, meczu o wszystko i o honor?

Ile punktów zdobędzie Polska na Mundialu?
Ile punktów zdobędzie Polska na Mundialu?

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button