Mundial 2022 – obstawianie meczy u bukmacherów 

Mistrzostwa Świata w 2022 roku (jeśli chodzi o futbol) odbędą się bardzo nietypowo. W końcu wszystko rozpocznie się dopiero pod koniec listopada… A mecz finałowy zostanie rozegrany na kilka dni przez Świętami Bożego Narodzenia. Można zatem napisać, że to będzie taki prezent na gwiazdkę dla wszystkich fanów futbolu. Kiedy i gdzie będą rozgrywane tegoroczne Mistrzostwa Świata? Na jakich obiektach? Przeczytaj także o faworytach Mundialu!

Kiedy odbędzie się Mundial i jak obstawiać mecze?

Warto zaznaczyć, że tegoroczne Mistrzostwa Świata zbliżają się wielkimi krokami. Wszystko będzie zaś rozgrywane na stadionach w Katarze. Początek Mundialu planowano na 21 listopada 2022 roku. Finalnie jednak ta data się zmieniła. Aktualnie (stan na 29 sierpnia 2022 roku) start Mistrzostw Świata wyznaczono na 20 listopada 2022 roku. Wtedy będzie można rozpocząć obstawianie meczów dzień po dniu. Jeśli chcesz, to już teraz możesz oczywiście zdecydować się na rozmaite zakłady długoterminowe. Np. dotyczące finalnego triumfatora lub tego, kto okaże się najlepszy w grupie itp. W razie czego możesz także postarać się przewidzieć, jak będą wyglądały wyniki, jeśli chodzi o poszczególne konfrontacje. W Mistrzostwach Świata w Katarze wezmą udział 32. drużyny narodowe. Są one standardowe podzielone na osiem grup. To będzie ostatni taki przypadek. Przynajmniej na pewien czas. Przyszły Mundial będzie już bowiem rozgrywany na innych zasadach. Warto dodać, że finał Mistrzostw Świata zaplanowano zaś na 18 grudnia 2022 roku.

Gdzie będą rozgrywane poszczególne potyczki?

Najważniejsza konfrontacja, czyli finał, odbędzie się na Lusail Stadium (w Lusajl). Ten obiekt może pomieścić nawet 80 000 kibiców. Pierwsze spotkanie na tym stadionie zostanie rozegrane zaś już 22 listopada tego roku. W Al-Chaur mieści się Al Bayt Stadium o pojemności 60 000 osób. Tutaj będzie rozegrany m.in. jeden z półfinałów. W Doha znajdują się zaś dwa obiekty, na których będą rozgrywane potyczki w ramach tegorocznego Mundialu. Chodzi o Al Thumama Stadium oraz Stadium 974. Obie te konstrukcje mogą pomieścić około 40 000 osób. Na tych stadionach będą rozgrywane przede wszystkim spotkania grupowe i mniej znaczące potyczki fazy pucharowej. W Ar-Rajjan mamy trzy kolejne stadiony. To Education City Stadium (45 350), Ahmed bin Ali Stadium (44 740) i Khalifa International Stadium (40 000). Ostatnim obiektem jest zaś Al Janoub Stadium (40 000) mieszczący się w Al-Wakrze.

Obstawianie mundialu  – Jacy są faworyci wśród bukmacherów?

Masz zamiar już teraz pokusić się o pierwsze typy na Mistrzostwa Świata w Katarze, które rozpoczną się w listopadzie tego roku? Tak naprawdę mundial obstawianie jest możliwe w każdej topowej firmie hazardowej. Wszystkie podmioty bukmacherskie posiadają bowiem rozmaite zakłady długoterminowe. Możesz obstawiać także wyniki poszczególnych potyczek. W tym momencie głównymi faworytami do zajęcia pierwszego miejsca są Brazylijczycy. Reprezentanci Canarinhos są w dobrej formie, jeśli chodzi o ostatnie miesiące. Wysoko w klasyfikacji końcowej powinni być także reprezentanci Francji, Anglii, Belgii, czy Hiszpanii.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button