Polscy typerzy wierzą w Argentynę i Francję na MŚ 2018

Polscy kibice nic sobie nie robią z faktu, że na MŚ 2018 zdarza się sporo niespodzianek. Na czwartek nie przewidują żadnych potknięć faworytów, co wyraźnie widać w statystykach stawianych przez nich zakładów.

Polscy typerzy wierzą w Argentynę i Francję na MŚ 2018
Polscy typerzy wierzą w Argentynę i Francję na MŚ 2018

W porównaniu z tym, jakie typy na Mundial były przed rozpoczęciem imprezy, trzeba przyznać, że notowania niektórych drużyn sporo się zmieniły. Na czwartek osoby zarejestrowane na stronie www.eFortuna.pl typują w następujący sposób:

  • Dania Australia: Dania 85%, remis 7%, Australia 8%
  • Francja – Peru: Francja 93%, remis 2%, Peru 5%
  • Argentyna – Chorwacja: Argentyna 74%, remis 11%, Chorwacja 15%

Jeżeli od dawna planowałeś spróbowania swoich sił w obstawianiu spotkań, mundial w Rosji jest ku temu doskonałą okazją. Masz przeczucie, kto wygra cały turniej, a może jaka drużyna awansuje z grupy H? Możesz być pewny, że typowanie i oglądanie tych samych meczów to ogromne emocje!

Wszystkie podane wyżej statystyki dotyczące typów na mistrzostwa świata dotyczą legalnego bukmachera Fortuna. Jest to najdłużej działająca firma branżowa w naszym kraju. Posiada wszystkie niezbędne zgody od Ministerstwa Finansów, co oznacza, że korzystanie z jej usług jest zgodne z przepisami obowiązującymi w Polsce.

Mistrzowskie Wtorki w Fortunie
Mistrzowskie Wtorki w Fortunie

Pamiętajcie też, że cały czas jest aktywna promocja 200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018! Pora pomyśleć, kto ma największe szanse na wygranie mundialu w tym roku! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button