200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!

Kto zagra w finale mistrzostw świata 2018? Możesz już teraz wytypować finałową parę, a jeżeli zrobisz to poprawnie, otrzymasz u bukmachera Forbet aż 200 PLN bonusu pieniężnego! 

200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!
200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!

Bonusy na MŚ 2018 nadal pojawiają się w ofertach legalnych firm bukmacherskich. Tym razem akcję promocyjną zorganizował Forbet, który postanowił zapłacić 200 PLN każdemu, komu uda się poprawnie wytypować, jakie drużyny wystąpią w finale mundialu w Rosji.

Oferta jest dostępna w dniu 13 czerwca, czyli na dzień przed mistrzostwami świata. Nie masz zatem szansy sprawdzić, w jakiej formie są uczestnicy turnieju.

Aby otrzymać 200 PLN, należy zagrać kupon na www.iForbet.pl za co najmniej 10 PLN, w którym znajdzie się typ na finał MŚ 2018. Kupon musi być rozliczony jako zwycięski, by zgarnąć dodatkowe pieniądze.

Reprezentacja Polski na MŚ 2018 zagra z Kolumbią, Japonią i Senegalem. Sprawdźcie już teraz, kto awansuje z grupy H według ekspertów bukmacherskich!

Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Forbet, możesz założyć je przez internet w każdej wolnej chwili i tym samym zyskać prawo do obstawiania spotkań online!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button