Bukmacherzy - Forbet bukmacher online - 200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!

200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!

Kto zagra w finale mistrzostw świata 2018? Możesz już teraz wytypować finałową parę, a jeżeli zrobisz to poprawnie, otrzymasz u bukmachera Forbet aż 200 PLN bonusu pieniężnego! 

200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!
200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!

Bonusy na MŚ 2018 nadal pojawiają się w ofertach legalnych firm bukmacherskich. Tym razem akcję promocyjną zorganizował Forbet, który postanowił zapłacić 200 PLN każdemu, komu uda się poprawnie wytypować, jakie drużyny wystąpią w finale mundialu w Rosji.

Oferta jest dostępna w dniu 13 czerwca, czyli na dzień przed mistrzostwami świata. Nie masz zatem szansy sprawdzić, w jakiej formie są uczestnicy turnieju.

Aby otrzymać 200 PLN, należy zagrać kupon na www.iForbet.pl za co najmniej 10 PLN, w którym znajdzie się typ na finał MŚ 2018. Kupon musi być rozliczony jako zwycięski, by zgarnąć dodatkowe pieniądze.

Reprezentacja Polski na MŚ 2018 zagra z Kolumbią, Japonią i Senegalem. Sprawdźcie już teraz, kto awansuje z grupy H według ekspertów bukmacherskich!

Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Forbet, możesz założyć je przez internet w każdej wolnej chwili i tym samym zyskać prawo do obstawiania spotkań online!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

200 PLN premii na finał Mistrzostw Świata 2018!
5 (100%) 1 vote

Promocje Bukmacherskie

Etoto TV. Mecze za darmo przez internet

Etoto TV. Mecze za darmo przez internet

Czy bukmacher Etoto prowadzi telewizję internetową? Jeżeli szukasz marki, która oferuje mecze za darmo przez …

Dodaj komentarz