Bukmacherzy - Polski bukmacher - Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Na liście legalnych bukmacherów w Polsce może już wkrótce pojawił się kolejna firma. I to dość znana, bo mowa tu o marce Bwin!

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?
Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Po wejściu w życie ustawy hazardowej 2017 Bwin w Polsce stał się nielegalny, a sam całkowicie zamknął się na klientów z naszego kraju. Według nieoficjalnych informacji znalezionych na zagranicznej stronie branżowej, przedstawiciele marki poważnie rozważają powrót do Polski.

Konkretów na razie nie znamy i nie wiadomo, czy aby na pewno jest to prawda. Bwin po oficjalnym wyłączeniu oferty dla Polaków zapowiadał, że postara się o licencję Ministerstwa Finansów, ale mało kto wierzył w te zapewnienia. Okazuje się jednak, iż sprawa uruchomienia usług znanego zagranicznego bukmachera w Polsce wcale nie stoi na przegranej pozycji!

Oczywiście, proces licencyjny jest dość czasochłonny, dlatego też trudno spodziewać się, by typy na MŚ 2018 można było już oficjalne wykorzystywać na oficjalnej, polskiej stronie Bwin. Być może więcej w tej sprawie będzie jasne pod koniec tego roku albo dopiero na początku przyszłego.

Bwin w Polsce. Kiedy licencja?
Bwin w Polsce. Kiedy licencja?

Przedstawiciele naszej redakcji starają się skontaktować z osobami decyzyjnymi w Bwin, by dowiedzieć się szczegółów na temat ich planów na przyszłość. Na tę chwilę jednak nie jesteśmy w stanie nic więcej napisać.

Obiecujemy, że będziemy badać tę sprawę na bieżąco. W przypadku, gdybyście posiadali ciekawe newsy związane z licencjami bukmacherów, zapraszamy do kontaktu w komentarzach!

Informacja na stronie oficjalnej Bwin brzmi następująco:

„Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach”

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?
5 (100%) 2 votes

Promocje Bukmacherskie

Zamykanie kuponu Forbet. Jak działa cashout?

Zamykanie kuponu Forbet. Jak działa cashout?

Czy wiesz, że u bukmachera Forbet możliwe jest zamykanie kuponu? Zobacz, jak działa cashout i …

Dodaj komentarz