Bukmacherzy - Polski bukmacher internetowy - Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Na liście legalnych bukmacherów w Polsce może już wkrótce pojawił się kolejna firma. I to dość znana, bo mowa tu o marce Bwin!

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?
Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Bwin Polska licencja na legalność?

Po wejściu w życie ustawy hazardowej 2017 Bwin w Polsce stał się nielegalny, a sam całkowicie zamknął się na klientów z naszego kraju. Według nieoficjalnych informacji znalezionych na zagranicznej stronie branżowej, przedstawiciele marki poważnie rozważają powrót do Polski.

Konkretów na razie nie znamy i nie wiadomo, czy aby na pewno jest to prawda. Bwin po oficjalnym wyłączeniu oferty dla Polaków zapowiadał, że postara się o licencję Ministerstwa Finansów, ale mało kto wierzył w te zapewnienia. Okazuje się jednak, iż sprawa uruchomienia usług znanego zagranicznego bukmachera w Polsce wcale nie stoi na przegranej pozycji!

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod: BETONLINE

Oczywiście, proces licencyjny jest dość czasochłonny, dlatego też trudno spodziewać się, by typy na MŚ 2018 można było już oficjalne wykorzystywać na oficjalnej, polskiej stronie Bwin. Być może więcej w tej sprawie będzie jasne pod koniec tego roku albo dopiero na początku przyszłego.

Bwin w Polsce. Kiedy licencja?
Bwin w Polsce. Kiedy licencja?

Przedstawiciele naszej redakcji starają się skontaktować z osobami decyzyjnymi w Bwin, by dowiedzieć się szczegółów na temat ich planów na przyszłość. Na tę chwilę jednak nie jesteśmy w stanie nic więcej napisać.

Obiecujemy, że będziemy badać tę sprawę na bieżąco. W przypadku, gdybyście posiadali ciekawe newsy związane z licencjami bukmacherów, zapraszamy do kontaktu w komentarzach!

Informacja na stronie oficjalnej Bwin brzmi następująco:

„Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach”

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?
5 (100%) 3 votes

Promocje Bukmacherskie

Unibet w Polsce. Licencja 2019 - prawda czy nie?

Unibet w Polsce. Licencja 2019 – prawda czy nie?

Czy to prawda, że Unibet w Polsce może pojawić się w roku 2019 jako legalna …

Dodaj komentarz