Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Bukmacher zagraniczny Bwin jest dostępny w Polsce? Możesz sprawdzić najważniejsze wiadomości o tej marce, a przede wszystkim dowiedzieć się, czy jest legalna. Ministerstwo Finansów przygotowało licencję dla firmy Bwin w tym roku? Co trzeba wiedzieć, by typować zgodnie z prawem?

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?
Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Już jest! To informacja, na jaką na pewno wszyscy bardzo długo czekali. Bwin w Polsce legalny jest od 2023 roku. Jego aktualną ofertę sprawdzić można na stronie www.Bwin.pl. Jak to się stało, iż została przyznana marce Bwin licencja i Ministerstwo Finansów wyraziło zgodę na jej działalność? To odpowiedni moment do tego, by się o tym wszystkim przekonać.

Bwin Polska licencja na legalność 2023

Po wejściu w życie ustawy hazardowej 2017 Bwin w Polsce stał się na pewien czas nielegalny, a sam całkowicie zamknął się na klientów z naszego kraju. Według nieoficjalnych informacji, między innymi ze znanego serwisu internetowego Betonline, przedstawiciele tego bukmachera od dawna rozważali chęć powrotu do naszego kraju. Oczywiście, nie w szarej strefie, lecz jako legalna marka z odpowiednimi zezwoleniami Ministerstwa Finansów. Teraz jest już jasne to, czy Bwin jest legalny w Polsce.

Legalny bukmacher:🌟 Bwin Polska 🌟
Oferta dostępna na:💻 www.Bwin.pl 💻
Licencja na internetowa:TAK
Punkty stacjonarne:NIE

Sprawa wielu firm typerskich, które nie wywodzą się z Polski, a nawet mają historię nielegalnej działalności, pokazuje, że w naszym kraju jak najbardziej możliwe jest to, by przyznana została licencja na prowadzenie działalności. Tym samym nie jest tak, że Bwin nie mógł być legalny tylko i wyłącznie dla tego, że przez pewien czas nie był dostępny dla klientów z Polski. Taki stan rzeczy bardzo łatwo jest wytłumaczyć.

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że proces licencyjny jest dość czasochłonny,. Nie jest powiedziane, czy Bwin legalny w Polsce nie byłby wcześniej, gdyby właśnie nie kwestie związane z przepisami. Ministerstwo Finansów skrupulatnie sprawdza każdą markę, która chce w Polsce organizować zakłady wzajemne, a tym samym niekiedy czas przyznawana zezwolenia mocno się przeciąga w porównaniu z tym, co można było zakład pierwotnie.

Bwin zakład bez ryzyka 500 PLN
Bwin zakład bez ryzyka 500 PLN

Bardzo wiele firm rozpoczyna proces licencyjny, jednak nie każda dopina go na ostatni guzik. Szukanie winnego nie ma w tym większego sensu, ale historia z takimi firmami jak Betclic pokazuje, że polskie władze nie zamykają się na żaden portal – nawet taki, który ma swoje za uszami i łamał przepisy!

Dla najmniej cierpliwych najważniejsza powinna być wieść o tym, że jest dla marki Bwin licencja na legalność wystawiona przez polski resort finansów, a to sprawia, że dosłownie każdy zainteresowany może w tym miejscu grać swoje zakłady.

Bwin wraca do Polski – co trzeba wiedzieć?

Od początku było wiadomo, że jeśli tylko Bwin rzeczywiście będzie chciał powrócić do Polski, na pewno to zrobi. O tym, że dobre chęci to w tym przypadku 90% sukcesu udowodniły chociażby takie marki jak wspomniany już Betclic czy rumuński Superbet. Każda z tych jest obecnie dostępna w naszym kraju na legalnych zasadach, a ta druga początkowo miała jedynie punkty stacjonarne, by później do oferty dorzucić również obstawianie online.

Bardzo wiele osób interesował bukmacher Bwin w Polsce, chociaż zdarzało się, że na stronie internetowej tego bukmachera na „dzień dobry” pojawiał się jedynie krótki komunikat o następującej treści:

„Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach”

To już – na szczęście – tylko jest historia. Firma bukmacherska Bwin Polska nie jest już marką, która o licencję się stara, lecz ją otrzymała. Będzie działać zamiast Totolotka – ten od dłuższego czasu nie radził sobie na rynku najlepiej i tak wszystkie znaki na niebie i ziemii zwiastowały jego koniec. Tutaj nie powinno być niespodzianki dla nikogo, kto uważnie śledzi to, co dzieje się w polskiej bukmacherce. Tym bardziej, że Totolotek od pewnego czasu działał już tylko internetowo, zamykając z dnia na dzień wszystkie swoje oddziały naziemne, których miał swego czasu naprawdę sporo.

Na pewno trzeba wiedzieć to, że Bwin wraca do Polski, a raczej powinno się napisać, że już wrócił. Teraz kwestią czasu wydaje się już to, by stał się jednym z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Marka ta jest dobrze znana, ma solidny budżet marketingowy i ogromne doświadczenie w branży, co łącznie daje wszystkie niezbędne elementy do utworzenia prawdziwego giganta działającego legalnie.

Czy to prawda, że Bwin ma licencję w Polsce?TAK
Czy Bwin wszedł na rynek zamiast Totolotka?TAK
Czy Bwin oferuje na start bonus powitalny?TAK

Jeżeli ktoś chce grać legalnie w Bwin Polska, powinien pamiętać o tym, że w przypadku tej marki tylko i wyłącznie strona internetowa www.Bwin.pl jest w naszym kraju dozwolona. Z usług tego bukmachera nie można korzystać, wchodząc na domeny z innych państw. Wynika to z faktu, że polska oferta dostosowana jest do przepisów, a ta zagraniczna wygląda nieco inaczej.

Zagraniczny bukmacher Bwin w Polsce

Zagraniczny bukmacher Bwin w Polsce - co na to gracze?
Zagraniczny bukmacher Bwin w Polsce – co na to gracze?

Informacja o tym, że pojawił się legalny bukmacher Bwin Polska to niezbity dowód na to, że w naszym kraju otwarta jest droga dla wszystkich firm typerskich, które chcą działać zgodnie z przepisami. Nie wszyscy prawdopodobnie tego samego spodziewali się po premierze portalu www.Bwin.pl, ale aktualne dane mówią o tym, iż niemalże wszyscy cieszą się na wieść, iż możliwe jest legalne obstawianie w Bwin w Polsce.

Każdy może przekonać się sam o tym, jak działa strona firmy bukmacherskiej Bwin w naszym kraju. Na rynku już nie raz, nie dwa udowadniane było to, że zagraniczne marki doskonale radzą sobie w przygotowywaniu odpowiedniej oferty dla polskich typerów. Jako przykład wymienić można Betclic Polska. To jeden z tych bukmacherów, na legalność którego Polacy bardzo mocno liczyli.

Granie na polskiej stronie Betclic:

Jeżeli z jakiegoś powodu Bwin Polska w legalnej odsłonie nam nie odpowiada, sprawdzić możemy w dowolnym momencie to, co oferują inne marki dostępne w naszym kraju. Takich portali jest całkiem sporo, a najważniejsze jest przy tym to, że coraz więcej z nich przygotowuje naprawdę ciekawe oferty, które są w stanie konkurować z tymi najlepszymi w Europie!

Każdy ostatecznie sam podejmuje decyzję, gdzie będzie grał, a gdzie nie. Najważniejsze jest zawsze to, by wybrać taką ofertę, która najmocniej spełnia nasze oczekiwania wobec firmy bukmacherskiej. Bonusy bez depozytu, freebet, cashbacki i wiele innych – wśród legalnych stron naprawdę jest wiele premii i znajdzie się dla każdego coś, co wyda mu się odpowiednio atrakcyjne.

Bwin Polska: bonus 500 PLN na start

Każdy, kto chce grać u legalnego bukmachera Bwin, potrzebuje założyć u niego konto. Nie ma tu znaczenia, czy wcześniej korzystało się z usług tej marki, czy też nie. O ile nie rejestrowaliśmy się na www.Bwin.pl, to musimy to zrobić, by przystąpić do legalnego obstawiania w tym miejscu. Dobra wieść jest tutaj taka, że marka Bwin Polska bonus dla nowych klientów przygotowała i to całkiem solidny. Gracze na to nie narzekają, co dobrze pokazują internetowe opinie.

Zarejestrowanie się w Bwin w Polsce nie jest trudne ani też czasochłonne. Można sobie z procesem zapisywania poradzić sobie w kilka chwil. Nie jest potrzebny nam pod ręką komputer, bo wszystko załatwimy też z poziomu telefonu lub tabletu.

Bwin: bonus powitalny🔥 Zakład bez ryzyka 500 PLN 🔥
Bwin: Welcome Challenges🏆 Dodatkowe wyzwania z bonusami! 🏆

Bwin licencja w Polsce oznacza to, że można zgodnie z przepisami odebrać tutaj bonus na start. Ten bukmacher postawił na premię w postaci zakładu bez ryzyka. Gracze za utworzenie konta dostają ubezpieczenie pierwszego kuponu – otrzymać mogą nawet 500 PLN zwrotu, gdy coś nie pójdzie po ich myśli na starcie. Innymi słowy – można albo zarobić, albo przynajmniej nic nie stracić. Żaden z tych wariantów nie wydaje się być bukmacherską katastrofą.

Zakładanie konta w Bwin Polska krok po kroku:

 1. Wejście na stronę internetową www.Bwin.pl
 2. Przejście do formularza rejestracyjnego
 3. Podanie podstawowych danych na swój temat
 4. Rozpoczęcie gry i odebranie bonusów na start!

Istnieje tylko jedna szansa na to, by odebrać bonus powitalny w Bwin Polska. Można rozpocząć grę w tym miejscu dosłownie w mgnieniu oka, a pierwszy kupon automatycznie jest uwzględniany w promocji bez ryzyka, o ile tylko wyraziliśmy na to zgodę. Warto podkreślić, że Bwin zakład bez ryzyka przygotował większy, niż ma to miejsce w STS czy Fortunie (tutaj otrzymuje się trzy zakłady, ale żaden nie daje zwrotu w wysokości aż pół tysiąca złotych!).

Chociaż często podnosi się to, że legalny Bwin w Polsce proponuje 500 PLN na start, nie można absolutnie zapominać o tym, że tylko na www.Bwin.pl jest możliwe zdobycie również dodatkowych premii za sprawą tak zwanych Welcome Challenges. Dzięki tym wyzwaniom każdy może przetestować możliwości bukmachera i jednocześnie zdobyć dodatkowe środki na dalsze typowanie.

Bwin licencja w Polsce
Bwin licencja w Polsce

Niestety, obecnie nie jest dostępny w Bwin bonus bez depozytu. Może wkrótce się to zmieni – wiele osób na pewno na to liczy, bo zagraniczne firmy bukmacherskie często lubią na początku hojnie obdarowywać nowo zarejestrowanych.

Bwin PL to najlepszy bukmacher w kraju?

Wiele było oczekiwań wobec powrotu marki Bwin PL. W Polsce już dawno nie było tak głośnej bukmacherskiej premiery, a przy tym dużego powrotu. Nie wiadomo, czy w ślad za tą marką pójdą kolejne, chociaż nie wydaje się też już dla graczy tak konieczne. W końcu mają do dyspozycji coraz więcej marek oferujących naprawdę dobrej jakości usługi i produkty bonusowe z najwyższej półki.

To oczywiste, że tak duża marka jak Bwin Polska wzbudza dużo emocji i jednocześnie cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Niektóre osoby pytają się o to, czy marka Bwin PL to najlepszy bukmacher w naszym kraju. Czy można jakoś na to pytanie odpowiedzieć w sensowny sposób, czy raczej nie jest to możliwe?

Firma bukmacherska Bwin zrobi na pewno wszystko, co w jej mocy, by polscy klienci chcieli korzystać z dostępnej u niej oferty możliwie jak najchętniej i przy tym jak najwięcej. Zdaje się, że z dużym entuzjazmem przyjęty został pierwszy legalny bonus powitalny przez nią udostępniony, a teraz pora na to, by poczyniła kolejne kroki w kierunku usatysfakcjonowania graczy.

W zakładach Bwin w Polsce znajdziemy tak naprawdę propozycję zakładów z każdej wiodącej dyscypliny: piłki nożnej, tenisa, hokeja na lodzie, siatkówki i wielu innych. Do tego wszystkiego nie brakuje tutaj także dodatkowych produktów, jakie można określić mianem specjalnych premii mających zabijać nudę dosłownie o każdej porze dnia i nocy.

Jak każda firma bukmacherska, Bwin też ma swoje wady i wszyscy gracze zaczną je dostrzegać na własne oczy, kiedy tylko zestawiają realną ofertę z indywidualnymi oczekiwaniami. Tym samym na pewno nie można jednoznacznie stwierdzić, że Bwin Polska to marka najlepsza w naszym kraju w branży bukmacherskiej. Bo nawet jeśli będzie tak dla części osób, to nigdy nie dla każdego.

Na pewno dużym ułatwieniem jest to, że każdy może legalnie grać u wybranego przez siebie bukmachera i bez żadnych przeszkód z tego zrezygnować w dowolnym momencie. Jeżeli więc nawet z jakiegoś powodu Bwin nie przypadnie komuś do gustu, nie będzie związany z nim dożywotnio.

To, co najważniejsze, to informacja, że dla Bwin licencja w Polsce została przyznana. A więc marka Bwin to legalny bukmacher w naszym kraju. Ten zagraniczny bukmacher ma szansę stać się firmą, która będzie wyznaczała nowe trendy wśród polskich typerów.

Bwin legalny w Polsce ma z kim konkurować o miano tego, który oferuje najwięcej i może pochwalić się największą liczbą zadowolonych klientów. Spójrzmy dokładnie, co dostępne jest właśnie w tym miejscu, a następnie przekonajmy się, jak ta oferta wypada na tle konkurencji, która w Polsce jest już dostępna od dłuższego czasu.

Bwin czy inni bukmacherzy - co wybrać?
Bwin czy inni bukmacherzy – co wybrać?

STS daje 100 PLN bez ryzyka

Strona internetowa www.STS.pl to najczęstszy wybór typerów w naszym kraju. Samego bukmachera szczególnie przedstawiać nie trzeba, ale ważne jest przede wszystkim to, iż na dobry początek do odebrania jest u niego tak zwany bonus bez depozytu. Oznacza to prezent, który dostaje się bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto typerskie!

U bukmachera wszystko załatwia się w mgnieniu oka. Na dobry początek można wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i to właśnie on zapewnia nam premię 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Na tym jeszcze nie koniec dodatkowych środków na grę, oto kolejne:

 • trzy premie za pierwsze wpłaty o łącznej wartości 1500 PLN;
 • zadania do wykonania, dzięki którym otrzymuje się dodatkowe 60 PLN!

W ofercie STS dostępnych jest wiele tysięcy zakładów w każdym tygodniu, a promocje organizowane są tutaj niemalże codziennie. Bez względu na to czy obstawiamy bardzo dużo, czy niekoniecznie – zawsze jest jakiś bonus do odebrania!

Podobnie jak w przypadku Bwin, w STS również możliwe jest oglądanie meczów za darmo w przypadku obstawiania na żywo. W ramach usługi STS TV pokazywane są spotkania z ligi niemieckiej, włoskiej czy hiszpańskiej, a do tego tenis, hokej, koszykówka i mnóstwo innych dyscyplin.

Legalny zagraniczny bukmacher – Betclic z kodem KODBET

Zagraniczna jakość w legalnym, polskim wydaniu – tak najlepiej można określić ofertę marki Betclic Polska. Każdy może teraz w naszym kraju zarejestrować się u niej całkowicie zgodnie z prawem i bezpłatnie!

Na start bukmacher Betclic Polska przygotował kod promocyjny KODBET. Wszyscy nowo zarejestrowani mogą u niego otrzymać nawet 200 złotych w formie cashbacku od przegranego debiutanckiego kuponu. Jak to dokładnie działa? Zasady są na tyle proste, że zrozumie je nawet początkujący. Najważniejsze założenia to:

 • gracz może dostać nawet 200 PLN
 • im więcej obstawiamy, tym szansa na pokaźniejszą kwotę bonusu
 • premia jest przyznawana od przegranego kuponu
 • nie można dostać zwrotu, gdy pierwszy zagrany przez nas zakład okaże się trafiony
 • KODBET daje bonus powitalny 200 PLN

Wypełnienie formularza rejestracyjnego w Betclic to kwestia kilku chwil. Wszystko załatwia się na stronie internetowej www.Betclic.pl, która dobrze działa także na urządzeniach mobilnych.

Betclic kod bonusowy - zakład bez ryzyka 200 PLN
Betclic kod bonusowy – zakład bez ryzyka 200 PLN

Obstawianie bez podatku? W GoBet i Fortunie to możliwe!

Nieprawdą jest, że tylko nielegalne firmy bukmacherskie oferują obstawianie bez podatku. Na stronach www.GoPlusBet.pl oraz www.eFortuna.pl do zgarnięcia jest 14% wygranych więcej, dzięki czemu zdobywa się dokładnie tyle samo, co w przypadku podmiotów bez licencji MInisterstwa Finansów.

W Fortunie niemal każdego dnia można znaleźć sposób na to, by typować mecze i zdobywać większe wygrane. Wszystko to dzięki ofercie o nazwie Happy Hours. Jeżeli chodzi o typowanie na żywo, granie zakładów bez podatku dostępne jest w tym przypadku 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – a to wszystko również na urządzeniach mobilnych!

Prawdziwym hitem ostatnich dni wśród typerów jest marka internetowa GoBet. Na stronie tego bukmachera, czyli www.GoPlusBet.pl, na start dostać można specjalny freebet 30 PLN za wykorzystanie kodu promocyjnego „BETONLINE„, a do tego pierwszy kupon ubezpieczony jest aż do kwoty 1000 PLN. Jakby tego było mało, właśnie tutaj możliwe jest wyjątkowo łatwe do zrozumienia typowanie bez podatku – wygrane są powiększane w przypadku każdego kuponu, w którym stawia się przynajmniej trzy zakłady o kursie każdego min. 1.40!

Typowanie bez podatku u legalnych bukmacherów:

 • Fortuna – 14% więcej dzięki Happy Hours
  • Oferta pre-match: wybrane godziny i rozgrywki
  • Oferta live: 24/7!
 • GoBet – 14% ekstra na całą ofertę
  • Liczą się kupony AKO z min. 3 zdarzeniami o pojedynczym kursie każdego min. 1.40.

Ten, kto chce obstawiać na www.eFortuna.pl, może teraz dostać nawet ponad 600 PLN! Od razu po założeniu konta otrzymuje się 20 PLN bez wpłaty, natomiast później czeka na nowo zarejestrowanych nawet 600 PLN w postaci zakładów bez ryzyka – pierwszy z nich ma wartość 100, drugi 200, a trzeci to szansa na zwrot stawki nawet w wysokości 300 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 194

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button