Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Czy na liście legalnych bukmacherów w Polsce dostępny jest zagraniczny portal Bwin? Warto znać aktualne dane na ten temat!

Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?
Zagraniczny Bwin dostępny w Polsce?

Bwin Polska licencja na legalność?

Po wejściu w życie ustawy hazardowej 2017 Bwin w Polsce stał się nielegalny, a sam całkowicie zamknął się na klientów z naszego kraju. Według nieoficjalnych informacji znalezionych na zagranicznej stronie branżowej, przedstawiciele marki poważnie rozważają powrót do Polski.

Konkretów na razie nie znamy i nie wiadomo, czy aby na pewno jest to prawda. Bwin po oficjalnym wyłączeniu oferty dla Polaków zapowiadał, że postara się o licencję Ministerstwa Finansów, ale mało kto wierzył w te zapewnienia.

Okazuje się jednak, iż sprawa uruchomienia usług znanego zagranicznego bukmachera w Polsce wcale nie stoi na przegranej pozycji!

bukmacher betfan bonus za darmo
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Kiedy Bwin wróci do Polski?

Oczywiście, proces licencyjny jest dość czasochłonny,. Nie jest powiedziane, czy Bwin legalny w Polsce będzie w roku 2020 czy może jeszcze później. Na tego typu newsy przyjdzie jeszcze pora. Nie wszystko też zależy przecież od samych bukmacherów, ale również od dobrej woli Ministerstwa Finansów.

Jeżeli tylko Bwin rzeczywiście będzie chciał powrócić do Polski, na pewno to zrobi. O tym, że dobre chęci to w tym przypadku 90% sukcesu udowodniły chociażby takie marki jak Superbet czy Betclic. Każda z nich jest obecnie dostępna w naszym kraju na legalnych zasadach!

A oto informacja od Bwin (źródło: oficjalna strona internetowa bukmachera):

„Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach”

Bwin w Polsce. Kiedy licencja?
Bwin w Polsce. Kiedy licencja?

Legalni bukmacherzy 2020

W roku 2020 czekają nas dwie naprawdę duże imprezy sportowe – piłkarskie mistrzostwa Europy oraz Igrzyska Olimpijskie. Dla bukmacherów to znakomita wiadomość, podobnie zresztą jak dla graczy.

Czy można spodziewać się tego, iż lista legalni bukmacherzy 2020 będzie wyjątkowo pokaźna? Czas pokaże, ale prawdopodobne jest to, że polskich graczy czeka przynajmniej kilka premier.

Na ten moment jest za wcześnie, by pisać o tym, kiedy powrót Bwin do Polski jest możliwy. Proces licencyjny nieoficjalnie trwa około 6 miesięcy, czyli równe pół roku, więc nawet jeśli już teraz jest coś na rzeczy, szczegółów dowiemy się za jakiś czas!

Granie na polskiej stronie Betclic:

Betclic Polska kod promocyjny

Zagraniczna jakość w legalnym, polskim wydaniu – tak najlepiej można określić ofertę marki Betclic Polska. Każdy może teraz w naszym kraju zarejestrować się u niej całkowicie zgodnie z prawem i bezpłatnie!

Na start bukmacher Betclic Polska przygotował kod promocyjny KOD510. Wszyscy nowo zarejestrowani mogą u niego otrzymać nawet 510 PLN cashbacku w przypadku niepowodzenia w pierwszym postawionym kuponie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button
Close