Superbet – recenzujemy bukmachera. Opinie, bonusy, akcje promocyjne

Superbet to firma bukmacherska, która w Polsce pojawiła się stosunkowo niedawno.Wiele osób zastanawia się nad tym, czy jego oferta może równać się z tą proponowaną przez najpotężniejszych polskich bukmacherów. W dzisiejszym artykule przedstawiamy najistotniejsze informacje na temat działania tej firmy bukmacherskiej oraz sprawdzamy, jakie ma one opinie wśród użytkowników. Zapraszamy do lektury! 

Superbet - recenzujemy bukmachera. Opinie, bonusy, akcje promocyjne
Superbet – recenzujemy bukmachera. Opinie, bonusy, akcje promocyjne

Superbet – najważniejsze informacje na temat bukmachera 

Superbet to firma bukmacherska, która na polski rynek weszła w 2018 roku. Jest to przedsiębiorstwo o rumuńskim kapitale, które rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Dla niektórych ekspertów zdziwieniem był fakt, iż Superbet tak szybko udało się uzyskać zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług w naszym kraju.

Jak wiadomo, w naszym kraju obowiązuje obecnie zaostrzona ustawa antyhazardowa, która nakłada na firmy szereg obostrzeń oraz obowiązków. Z oferty bukmachera Superbet można korzystać wyłącznie za pośrednictwem punktów stacjonarnych oraz polskiej strony internetowej.

bonus za rejestrację w sts 29 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS – 29 PLN na obstawianie

Firma Superbet wywodzi się z Rumunii. Spółka posiada swoją siedzibę w Bukareszcie, czyli stolicy tego kraju. Grupa Superbet posiada także inne marki bukmacherskie, takie jak Bet Arena, Go Bet oraz Magic Jackpot. W tej chwili zatrudnionych w Superbet jest 2500 pracowników, którzy pracują w około 1000 punktach stacjonarnych.

Od 2011 roku Superbet jest w Rumunii także dostępny w internecie, W naszym kraju jest bardzo wielu fanów zakładów bukmacherskich. Firma z wejściem na polski rynek liczy na osiągnięcie jeszcze większych zysków. 

Wysokość kursów w Superbet 

Czy kursy w Superbet są wysokie? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista: tak, i to bardzo. Wysokość kursów bukmacherskich może zadziwić naprawdę niejednego, nawet doświadczonego gracza. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić jeden z punktów stacjonarnych tego bukmachera. 

Promocje dla nowo zarejestrowanych użytkowników w Superbet 

Bukmacher Superbet bonus powitalny to nawet 600 PLN do zdobycia przy rejestracji konta. To jeszcze nie wszystko – na stronie www.Superbet.pl można przejrzeć pełną ofertę tej marki, w tym okazjonalne bonusy na różne dni tygodnia.

Superbet posiada od Ministerstwa Finansów licencję na świadczenie usług za pomocą punktów stacjonarnych rozlokowanych po Polsce oraz przez internet. To oznacza, że jest pełnoprawnym legalnym bukiem w naszym kraju!

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jakie są propozycje dla nowych użytkowników w Superbet. Trzeba przyznać, iż są one naprawdę bardzo atrakcyjne. Każdy gracz Superbet z Rumunii potwierdza, że bukmacher ten ma naprawdę bardzo dobrą ofertę dopasowaną do potrzeb rozmaitych grup zawodników. Jeśli tylko Superbet otworzy swoją stronę internetową dla graczy z Polski, należy spodziewać się, iż jego oferta dla nowych graczy będzie zawierała bonusy dla nowych graczy opiewające nawet na kilkaset złotych. 

superbet promocje bukmacherskie
superbet promocje bukmacherskie

Jaka jest oferta zakładów w Superbet? Sprawdziliśmy!

Superbet posiada ofertę zakładów bukmacherskich skonstruowaną na podobnych zasadach co najpopularniejsi polscy bukmacherzy online. Oznacza to, że zadowolenie z niej mogą być zarówno fani najpopularniejszych dyscyplin sportowych jak i tych, które cieszą się mniejszą popularnością.

Wśród dyscyplin sportowych dostępnych w Superbet wymienia się przede wszystkim siatkówkę, koszykówkę, tenis, piłkę nożną, rugby, futboll amerykański czy baseball. Oferta jest zróżnicowana i dopasowana do potrzeb jak największej liczby zawodników. 

Strona internetowa bukmachera Superbet

Super otworzył już swoją stronę internetową dla polskich graczy. Cały czas jednak widać w niej braki początkującego. Wszyscy gracze muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ do ideału jeszcze sporo tutaj brakuke.

Rumuńska wersja strony internetowej Superbet robi naprawdę duże wrażenie. Jest na niej możliwość obstawiania zakładów krótko oraz długoterminowych oraz zakładów na żywo. Ponadto, gracze Superbet z Rumunii mają również możliwość grania w rozmaite, bardzo atrakcyjne gry hazardowe (może w Polsce też powstanie coś na wzór STS Betgames?). 

Oprócz tego, gracze Superbet w Rumunii mogą również brać udział w bardzo ciekawej loterii. Polacy kochają różnego rodzaju promocje i loterie, dlatego Superbet w naszym kraju z pewnością będzie cieszył się od samego początku ogromną popularnością.

Jeśli tylko Superbet pojawi się w Polsce ze swoją stroną internetową dopracowaną na 100%, na pewno od razu zyska pokaźne grono klientów.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button