Jak zdobyć 20.000 PLN za obstawianie Premier League? Betclic zna odpowiedź!

20.000 PLN za poprawne typowanie Premier League? Właśnie tyle można otrzymać w najnowszej ofercie specjalnej bukmachera Betclic. Już teraz każdy ma szansę przeczytać, czym jest Piłkarski Jackpot!

Jak zdobyć 20.000 PLN za obstawianie Premier League? Betclic zna odpowiedź!
Jak zdobyć 20.000 PLN za obstawianie Premier League? Betclic zna odpowiedź!

Betclic Polska promocje 2020

Piłkarski Jackpot to promocja, w której nagradza się prawdziwych ekspertów. Bukmacher do rozdania ma aż 20.000 PLN – tę kasę może zgarnąć jedna lub kilka osób!

O co chodzi? Przede wszystkim o poprawne typowanie meczów. Mowa o 22. kolejce Premier League, w której nie zabraknie hitów i prawdopodobnie nie obędzie się bez niespodzianek.

W promocji nie ma znaczenia, na kogo postawisz. Liczy się jedynie to, by zagrać w ofercie pre-match na każde spotkanie rozgrywane w 22. kolejce Premier League.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Betclic nagradza ekspertów od Premier League

Betclic pod uwagę bierze jedynie typy bukmacherskie 1X2. Stawka minimalna to 10 złotych, ale za to nie ma minimalnego kursu kwalifikacyjnego! Każdy gracz może zagrać maksymalnie 5 kuponów.

W ramach oferty do wygrania jest 20.000 PLN. Nagroda może trafić do jednej osoby albo kilku. W tym drugim przypadku dzielona jest na równe części.

Bardzo ważna wiadomość: trzeba zapisać się do tej promocji, by móc z niej skorzystać. Przycisk do kliknięcia znajduje się w zakładce poświęconej akcji – klik i gotowe!

Darmowe konto z bonusem od Betclic Polska!

Jeżeli ktoś nie posiada darmowego konta w Betclic, może je założyć na www.Betclic.pl. Tylko w ten sposób da się zapisać do oferty specjalnej, a dodatkowo ma się szansę na zdobycie cashbacku 510 złotych po rejestracji!

Aktualny kod promocyjny Betclic brzmi KOD510. Można go wpisać przy rejestracji konta i tylko wtedy! Bez hasła bonusowego nie możemy liczyć na podwyższoną premię powitalną!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button