Wojna na pieniądze. Jak grać w karty u bukmachera?

Stosunkowo niedawno w ofercie polskich operatorów przyjmujących zakłady bukmacherskie pojawiła się usługa gier karcianych, pozwalająca obstawiać między innymi legalny poker czy wojnę, na której skupimy się w tym poradniku. Zaczęła przyciągać (i wciąż przyciąga) do siebie mnóstwo typujących, ceniących ją za dynamizm rozgrywki, szybkie rozwiązywanie kuponów oraz całodobową dostępność, pozwalającą na jej typowanie  na żywo, o dowolnej porze dnia i nocy. Zaskoczyła ich również jej formuła, zakładająca obstawianie profesjonalnych i w pełni niezależnych od bukmachera transmisji kolejnych rozdań.

Wojna na pieniądze. Jak grać w karty u bukmachera?
Wojna na pieniądze. Jak grać w karty u bukmachera?

Jak jednak obstawiać wojnę, by być w tym skutecznym? Na co zwracać uwagę i czego powinno się unikać? To wszystko wyjaśnimy w naszym poradniku.

Wojna – interfejs oraz absolutne podstawy

Podstawą w tym, by nasze typy bukmacherskie na wojnę były skuteczne jest doskonała znajomość interfejsu. Z uwagi na formułę każdego z rozdań, nasze decyzje musimy podejmować w tempie niemal błyskawicznym – a to wymaga od nas zorientowania w temacie. Aby je nabyć, możemy oglądać rozdania „na sucho”, a zatem bez ich obstawiania, albo też pokusić się o uruchomienie wersji demonstracyjnej gry w wojnę, bezpośrednio u jej dostawców – Betgames czy TVBet (ale i innych, mniej popularnych).

Ważne jest też poznanie schematu rozgrywki, a zatem momentów, w których można typować i czasu, jaki mamy na składanie zakładów. O obu informuje krupier (a zazwyczaj krupierka) w trakcie rozgrywki.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Wojna online na pieniądze. Nigdy nie grajmy pod wpływem emocji

Formuła wojny jest bardzo szybka, a przez to i emocjonująca – nie pozwalajmy na to, aby emocje rzutowały na nasze zakłady bukmacherskie. Jeśli mamy taką potrzebę, ochłońmy – nie musimy brać udziału w każdym rozdaniu. Pamiętajmy, że rozgrywki w wojnę bukmacherzy udostępniają całodobowo. Nigdy więc nie przegapimy naszej szansy na obstawianie.

Co zrobić, żeby nasze typy były skuteczniejsze?

Rola krupiera w czasie rozdania jest bardzo ważna, nie tylko ze względu na jego przebieg. Do jego obowiązków należy bowiem również:

  • wyznaczanie czasu przyjmowania zakładów, a zatem rozpoczynanie i kończenie kolejnych faz rozgrywki,
  • dokonywanie analizy sytuacji na stole po każdej z faz rozgrywki – niezwykle pomocne, bo pozwalające dostosować nasze typy bukmacherskie do aktualnego przebiegu rozgrywki,
  • wskazywanie na prawdopodobny dalszy przebieg rozdania, wraz z wyznaczaniem faworyta.

Krupier to zatem nie tylko arbiter i osoba, która gratuluje wygranych oraz zachęca do dalszego obstawiania. To też ktoś, kogo możemy wykorzystać do poprawienia jakości naszego obstawiania.

Nie warto rozpoczynać obstawiania w czasie trwania rozdania – powinno się raczej poczekać z tym do rozpoczęcia kolejnego. Jedno rozdanie trwa zaledwie kilka minut, a śledzenie go od początku jest nam w stanie dać pełną wizję tego, jak przebiega rozgrywka. Przede wszystkim jednak da nam odpowiednio dużo czasu na zastanowienie się i podjęcie przemyślanej decyzji. Choć wojna wydaje się grą, w którą bardzo łatwo się wdrożyć, decyzji podejmowanych na szybko często możemy później żałować.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Odpuszczanie? To wcale nie jest dla słabeuszy!

STS karty legalne online
STS karty legalne online

Choć w rozgrywkach w wojnę mamy duże szanse na powodzenie, nie wchodźmy w rozdanie nie będąc przekonanymi co do racji naszego typu. Pośpiech jest złym doradcą, a jako że rozdanie w wojnę trwa dosłownie dwie-trzy minuty, zamiast ryzykować możemy poczekać na moment, w którym będziemy bardziej pewni słuszności naszej decyzji bukmacherskiej. Formuła całej usługi jest za szybka, by niepotrzebnie ryzykować.

U jakiego bukmachera jest wojna online?

Choć nie wszyscy bukmacherzy dają obecnie dostęp do gier karcianych, istnieje już co najmniej kilku, którzy to robią. Wybierzmy takiego, który będzie korzystał z usług dostawcy idealnego dla nas, prezentującego kolejne rozdania w sposób atrakcyjny i jak najbardziej dla nas przystępny. Opcją do rozważenia jest usługa Betgames na www.STS.pl, najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju, ale i oferta forBET i Betfan, bazująca na transmisjach od TVBet.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button