Zwrot 289 PLN w Zakładach Bukmacherskich Forbet!

Odbierz nawet 289 PLN pełnego zwrotu w przypadku przegranego kuponu zagranego na mecze ligi angielskiej, francuskiej bądź polskiej! Poznaj szczegóły najnowszej oferty specjalnej Forbet!

Zwrot 289 PLN w Zakładach Bukmacherskich Forbet!
Zwrot 289 PLN w Zakładach Bukmacherskich Forbet!

W przypadku tej promocji nie jest wymagany żaden kod bonusowy. Wystarczy, że jesteś osobą, która jest zarejestrowana na oficjalnej stronie bukmachera Forbet. W ramach tej promocji można otrzymać maksymalnie jeden bonus w formie zwrotu, dlatego liczy się pierwszy zagrany kupon spełniający warunki regulaminu.

Aby otrzymać cashback, gracz musi postawić kupon o konkretnej stawce (poniżej szczegóły) z co najmniej trzema typami o kursie wynoszącym nie mniej niż 1,35. Liczą się jedynie zakłady na Ligue 1, Premier League oraz Ekstraklasę.

  • 27 PLN – po raz 27. piłkarze powalczą pod szyldem Premier League;
  • 54 PLN – 54 punkty zapewniły Burnley sensacyjny powrót do europejskich pucharów po 51 latach;
  • 81 PLN – po raz 81. piłkarze powalczą o mistrzostwo Francji;
  • 120 PLN – po raz 120. zostaną rozegrane rozgrywki o mistrzostwo Anglii;
  • 289 PLN – aż tyle dni potrwa sezon ligi francuskiej

Przypominamy, że także bukmacher Fortuna przygotował Zakład Bez Ryzyka na ligę angielską. Podobnie jak z promocji Forbet, można z niego skorzystać do dnia 12 sierpnia 2018 roku włącznie.

Cashback forbet online

Czy warto założyć konto w Forbet? Biorąc pod uwagę, że organizuje wiele promocji, a do tego jest to bukmacher z transmisjami meczów – wydaje się, że tak. Właśnie dlatego coraz więcej osób rejestruje się na tej stronie internetowej i obstawia wydarzenia sportowe.

Zwrot może wynosić 50 lub 100% zagranej stawki. Lepszy wariant jest przygotowany dla osób, które postawią kupon z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 10.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button