300 PLN dla graczy w Forbet. Najnowszy bonus!

Najnowszy bonus od bukmachera Forbet to aż 300 PLN, które można odebrać w bardzo łatwy sposób. Sprawdźcie aktualną ofertę tej firmy już teraz!

300 PLN dla graczy w Forbet. Najnowszy bonus!

Bonus dostępny jest dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl. Osoby, które jeszcze nie są zarejestrowane u tego bukmachera, mają okazję zrobić to w każdej wolnej chwili.

Warto pamiętać, że w formularzu rejestracyjnym może być wykorzystany kod promocyjny w Forbet. Pozwala on na zgarnięcie dodatkowych profitów na start!

Maksymalna kwota bonusu w opisywanej ofercie specjalnej wynosi 300 PLN, czyli za depozyty powyżej 300 PLN gracz otrzyma bonus 300 PLN – nic więcej!

Forbet to polska firma, która jest w Polsce legalna. Inaczej wygląda sprawa w kwestii firmy bukmacherskiej Bwin w Polsce. Miejcie na uwadze, że tylko odbieranie bonusów od firm z polskimi zezwoleniami jest w stu procentach legalne!

Środkami bonusowymi z promocji Forbet należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 7 dni.

Każdy z graczy ma prawo do otrzymania jednego bonusu dziennie.

Obrót depozytem/bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu depozytem/bonusem.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytanie można zadać pracownikom Biura Obsługi Klienta firmy Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button