Gotowe kupony bukmacherskie na Fame MMA 7. Pewniaki i typy, które dają duże zyski. Co obstawiać?

Każdy zainteresowany Fame MMA 7 na pewno szuka gotowych typów na to wydarzenie. Gala już 5 września, a u nas kilka kuponów, które na pewno zainteresują każdego fana freak fightów!

Gotowe kupony bukmacherskie na Fame MMA 7. Pewniaki i typy, które dają duże zyski. Co obstawiać?
Gotowe kupony bukmacherskie na Fame MMA 7. Pewniaki i typy, które dają duże zyski. Co obstawiać?

Obstawianie Fame MMA 7 – hit czy kit?

Freak fighty rządzą się swoimi prawami. Nie wszyscy takie wydarzenia lubią oglądać, jednak fakty mówią, że takich osób jest po prostu coraz mniej. Do Fame MMA przekonuje się z każdą galą więcej i więcej kibiców, a event o numerze „7” prawdopodobnie będzie kolejnym hitem oglądalności.

Typerzy już sprawdzają na Fame MMA 7 typy bukmacherskie. Szukają, na kogo warto stawiać i dlaczego, a jakie typy najlepiej sobie odpuścić, by nie zaszkodzić portfelowi. Biorąc pod uwagę, że mówimy o pojedynkach celebrytów, trudno zakładać, by niektóre rezultaty dało się łatwo przewidzieć.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Dzięki tej nieprzewidywalności na bardzo wysokim poziomie, możemy sporo zyskać, bo kursy na niektóre scenariusze wyglądają naprawdę zachęcająco. Oczywiście, znajdziemy też takie pewniaki, na które kursy są mało opłacalne i prawdopodobnie nie będą szczególnym oczkiem w głowie kogoś, kogo interesują spore wygrane.

Gdzie najlepiej obstawiać walki Fame MMA 7?

Przy wyborze bukmachera często kierować się trzeba kursami bukmacherskimi oraz dostępnymi bonusami. W przypadku Fame MMA 7 sprawa wygląda inaczej, dlatego że samo wydarzenie nie jest ogólnodostępne w ofertach bukmacherów. Po raz pierwszy sponsorem gali jest www.Betclic.pl i to właśnie w tym portalu znajdziemy największy wybór zakładów.

Ostateczny wybór zawsze należy do samego typera, ale warto mieć na uwadze, że na Fame MMA 7 wielu możliwości nie ma, a kursy zmieniają się dynamicznie – długie zastanawiania się nad wyborami nie wydaje się mieć większego sensu!

W dzisiejszych czasach granie kuponów możliwe jest zarówno za pośrednictwem internetu, jak i aplikacji mobilnej czy po prostu w przeglądarce w wersji przenośnej. Warto dodać, że na www.Betclic.pl obowiązuje kod promocyjnyKOD550„, który pozwala na zdobycie na start bonusu powitalnego do 550 złotych!

Na kogo stawia się na Fame MMA 7 najwięcej, czyli murowani faworyci

W walkach Fame MMA 7 nie mamy limitów wagowych, dlatego rywale czasem są zupełnie odmienni gabarytowo. Mamy też paru debiutantów, a na nich również rzadko kiedy stawia się poważne pieniądze.

Jak wygląda sprawa typów na Fame MMA 7? Do największych faworytów zalicza się Martę Linkiewicz, „Popka Monstera” oraz Kamila Hassana. Te trzy nazwiska wydają się być niemal murowanymi kandydatami do zwycięstwa, a kursy na nich oscylują w graniach 1.13-1.35.

Gotowy kupon bukmacherski na faworytów Fame MMA 7 daje zarobić 165 złotych przy wkładzie własnym wynoszącym równe 100 zł. Oto ta propozycja:

Pewniaki Fame MMA 7
Pewniaki Fame MMA 7

Gotowe kupony bukmacherskie Fame MMA 7. Duży zysk czy pewny, ale skromniejszy?

Gracze dzielą się na tych, którzy lubią ryzykować i tych, co wolą wziąć niemal „pewną” kwotę, ale za to mniejszą. Na pewno każdy ma swoje racje i tutaj nikogo nie zamierzamy do niczego przekonywać. Przygotowaliśmy kupony, wśród których dosłownie każdy powinien coś dla siebie znaleźć.

Propozycja numer jeden. Uważamy, że dużo cięższy od rywala „Popek” bez większego problemu poradzi sobie w oktagonie i wygra jeszcze w pierwszej rundzie. Oprócz tego gramy na under 2.5 w przypadku liczby rund w jedynym starciu pań sobotniego wieczoru. Na dokładkę zwycięstwa Hassi’ego oraz Marcina Najmana. 100 złotych to ewentualna wygrana aż 255 złotych, a mówimy o dość pewnych propozycjach!

Gotowe typy na Fame MMA 7
Gotowe typy na Fame MMA 7

Propozycja numer dwa. Coś dla ryzykantów, ale tych, którzy mają chrapkę na duży zarobek. Kto powiedział, że „Popek” musi wygrać, skoro kondycyjnie zawsze wypada bardzo słabo? Jeżeli zagramy na Stiflera, a do tego dodamy wygraną Arkadiusza „Aroy’a” Tańculi oraz typ na liczbę rund w wyrównanym starciu Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Maciej Rataj, możemy bardzo pozytywnie się zaskoczyć na sam koniec. Wystarczy zagrać za 100 złotych, by zarobić niecały tysiąc!

Kupon na Fame MMA 7. Kolejna propozycja
Kupon na Fame MMA 7. Kolejna propozycja

Propozycja numer trzy. Fame MMA widziało już wiele niespodzianek, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej? Jeżeli przegra „Popek”, Marta Linkiewicz, a do tego wpadkę zaliczy Marcin Najman, zarobimy grubo ponad 3000 złotych za zainwestowane 100! I to już po odjęciu podatku!

Kupon Fame MMA 7 pełen niespodzianek
Kupon Fame MMA 7 pełen niespodzianek

Czy warto obstawiać gale jak Fame MMA 7?

Niektórzy wolą obstawiać piłkę nożną, a inni sporty walki. Jak to jest w przypadku Fame MMA 7 – czy to dobra propozycja dla typerów? Tak, ale raczej nie dla wszystkich. Trzeba brać pod uwagę charakter całej imprezy oraz to, że może się w niej wydarzyć dosłownie wszystko. Kupony wydające się mało prawdopodobne do trafienia, mogą przynieść sporą kasę na konto. Nie jest też powiedziane, że faworyci zawiodą, czyli w zasadzie wydarzyć się może bardzo wiele!

Przypominamy, że na stronie www.STS.pl nadal do odebrania jest bonus bez depozytu na obstawianie. Obecnie jest to 29 PLN – wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, co można zrobić tylko i wyłącznie w formularzu rejestracyjnym. Kolejnymi prezentami jest premia 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames (legalne karty jak poker online i nie tylko).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button