Bezpieczny zakład w STS online – jak obrócić bonus?

Bardzo dużo osób obstawia na co dzień u tego bukmachera internetowego. STS to bowiem w pełni legalna firma, która zapewnia np. świetne bonusy. Na start możesz zainkasować np. podwojenie depozytu do 1200 PLN. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje wiele świetnych usług, które ułatwiają typowanie. Co konkretnie możesz grać w STS? Dlaczego coraz więcej osób zaczyna obstawiać Bezpieczne Zakłady? Czym się one cechują w praktyce?

bezpieczny zakład sts online
Bezpieczny zakład w STS online – jak obrócić bonus?

Jakie kupony można obstawiać w zakładach STS?

W STS możesz obstawiać rozmaite zakłady. Preferowane jest jednak typowanie np. tak zwanych singli. Inaczej są to kupony pojedyncze. Warto wiedzieć, że często są one obstawiane na co dzień przez zawodowców. Czyli przez takie osoby, które żyją z bukmacherki… Nie ma w tym nic dziwnego. Dobrze, starannie wyselekcjonowany singiel jest bowiem na wagę złota. Dzięki takim zakładom można naprawdę wychodzić na swoje w dłuższej perspektywie czasu. Z jednej strony znalezienie dobrego singla nie jest zbytnio kłopotliwe. Szczególnie dla osób, które mają już pewne doświadczenie w przypadku zakładów bukmacherskich. Poza tym nie jest to na pewno czynność czasochłonna.

Jeśli zaś chcesz coś zagrać, to dobrze byłoby sprawdzić nie tylko najważniejsze kwestie, ale także te, które na pierwszy rzut oka nie wydają się aż tak bardzo istotne. Tutaj sprawa jest klarowna. Im więcej aspektów weźmiesz pod uwagę, tym masz większe szanse na zanotowanie dobrego wyniku na konkretnym zakładzie. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje możliwość obstawiania kuponów akumulowanych. Są to m.in. duble. Jeśli chodzi o możliwe warianty, to ten także jest polecany przez ekspertów. Duble to kupony składające się tylko z dwóch wydarzeń. Nie ma ich dużo, dlatego masz cały czas spore szanse na zanotowanie korzystnego wyniku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Pamiętaj, że im więcej opcji, tym spada prawdopodobieństwo wygranej. Przy dublach można także pokusić się o bardzo fajne wiktorie. W STS masz okazję grać także kupony składające się z większej liczby wydarzeń. Dla bardziej zaawansowanych są zaś warianty systemowe, które nawet najlepsi bukmacherzy często nie oferują graczom.

Czym jest bezpieczny zakład w STS online?

W STS sporo osób obstawia tak zwane Bezpieczne Zakłady. Lubisz grać kupony akumulowane? W takim razie warto zainteresować się tym, co ma dla Ciebie przygotowane ta firma bukmacherska. Jeśli będziesz obstawiać Bezpieczne Zakłady, to możesz nie trafić jednego typu, a i tak… Twoje konto się powiększy. Jeśli mamy standardowe kupony, to takiej opcji nie ma. Załóżmy, że grasz pięć wydarzeń. Wszystkie z nich muszą zaś wejść, byś mógł liczyć na powiększenie stanu konta. Wystarczy nawet jedno „pudło”, aby tak się nie stało. Na szczęście możesz skorzystać z Bezpiecznego Zakładu.

jak obstawiać w superbet
Obstawianie z freebetem 34 PLN w Superbet z kodem promocyjnym

Wtedy w przypadku jednego nietrafionego wydarzenia i tak finalnie możesz liczyć na wygraną. Oczywiście, nie na całą, aczkolwiek i tak jest to korzystne. Gracz ma bowiem okazję zainkasować 10-krotność postawionej stawki. Jeśli zatem zagrasz za 10 PLN, to zainkasujesz 100 PLN itd.

Dla nowych graczy, którzy jeszcze nie czują się pewnie w zakładach sportowych, polecamy obstawianie za wirtualne pieniądze, przynajmniej do czasu aż ogarniemy obstawianie zakładów w STS.

Jakie są najważniejsze wymagania bezpiecznego zakładu w STS?

Bezpieczny Zakład to usługa, która jest coraz popularniejsza w STS online. Nas to jednak nie dziwi. W końcu możesz wygrać nawet popełniając jeden błąd. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Zawsze przed zdecydowaniem się na skorzystanie z jakiejś promocji, należy dokładnie zapoznać się z warunkami. Dzięki temu będziesz bowiem znał nie tylko swoje prawa, ale także i obowiązki. Minimalny kurs uprawniający do skorzystania z tej promocji to 175. W grę wchodzą zatem jedynie dość rozbudowane kupony akumulowane. Co ważne, wydarzenia powinny mieć określone notowania.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jakie dokładnie? Maksymalny kurs to dokładnie 2.00. Ważna jest także maksymalna stawka. Nie możesz zagrać za więcej niż 250 PLN. W innym wypadku Twój kupon nie będzie już zaliczał się do Bezpiecznego Zakładu oferowanego przez STS. Co jeszcze jest ważne? Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, to musisz zaznaczyć odpowiednią opcję w momencie zawierania zakładu. Znajduje się ona pod Stawką. Musisz tylko przesunąć kółeczko, aby ta promocja była aktywowana.

sts online kupon

Czy bezpieczne zakłady w STS są wliczane do obrotu bonusami?

Warto dokładnie zapoznać się z oferowanymi warunkami. Dzięki temu potem unikniesz nieprzyjemnych sytuacji. Czasami może być zaś tak, że co prawda zagrałeś Bezpieczny Zakład STS i miałeś zaledwie jedno pudło, ale… nic nie otrzymałeś. Dlaczego? Może zdarzyć się tak, że jedno z Twoich wydarzeń zostanie rozliczone jako zwrot – po kursie 1.00. Wówczas całkowity kurs spadnie poniżej wymaganego progu 175. W takiej sytuacji nie będzie to już Bezpieczny Zakład. Gracz nie może domagać się wygranej w postaci 10-krotności stawki.

Co jeszcze jest ważne? Niektórzy chcą dokonać szybkiego obrotu bonusem. Np. powitalnym. Czy w takiej sytuacji można skorzystać z tej opcji oferowane przez STS? Z jednej strony Bezpieczny Zakład może być przez Ciebie postawiony. Jest tutaj jednak pewien minus odnoszący się do tej sytuacji. Chodzi bowiem o to, że taka usługa nie zalicza się do obrotu bonusem. Jeśli zatem zależy Ci przede wszystkim na uwolnieniu środków, to przynajmniej na razie skup się na innych dostępnych propozycjach.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher

Oferta najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Legalne zakłady wzajemne, promocje i bonusy bez depozytów. Kody promocje ba dodatkowe freebety czy zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button