Finał LM, LE i start Ekstraklasy. Bonus 49 PLN w Betfan!

Początek nowego sezonu Ekstraklasy, a oprócz tego dwa wielkie finały: najpierw Ligi Europy, a potem Ligi Mistrzów. Aż tyle czeka kibiców w ten weekend, a dla typerów z tej okazji bukmacher Betfan przygotował bonus w wysokości 49 PLN!

Finał LM, LE i start Ekstraklasy. Bonus 49 PLN w Betfan!
Finał LM, LE i start Ekstraklasy. Bonus 49 PLN w Betfan!

Kasa dla aktywnych typerów

Obstawianie meczów przez internet zazwyczaj przyciąga kibiców właśnie w takich chwilach, jak te. W dniach 21-23 sierpnia czeka nas wiele piłkarskich emocji, a co za tym idzie – jest pełno okazji do typowania! Na stronie www.Betfan.pl ogłoszona została promocja dla graczy, w ramach której do zdobycia jest premia 49 PLN. Jak ją odebrać?

Zgarnięcie dodatkowej kasy nie powinno być szczególnie skomplikowane dla osób aktywnie obstawiających mecze w internecie. Bukmacher przygotował premię dla tych, co w okresie trwania promocji zagrają przynajmniej trzy kupony:

  • z minimum jednym typem z Ligi Mistrzów
  • z minimum jednym typem z Ligi Europy
  • z minimum jednym typem z Ekstraklasy.
STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Pod uwagę brane są automatycznie trzy pierwsze zakłady postawione przez uczestnika oferty.

Co zrobić, by dostać 49 PLN od Betfan?

Legalny bukmacher Betfan przygotował dla graczy 49 PLN, które można otrzymać w formie zwrotu na wypadek przegranej. Pieniądze przyznawane są w sytuacji, gdy na trzy kupony kwalifikacyjne jeden okaże się nietrafiony. W sytuacji, kiedy takich zakładów będzie więcej albo nie będzie ich w ogóle – nie można otrzymać 49 PLN.

Do oferty wliczają się jedynie kupony zagrane za dokładnie 49 PLN. Nie ma znaczenia czy będą to zakłady SOLO, czy AKO, ale trzeba mieć na uwadze, że kurs każdego zdarzenia w kuponie musi mieć wartość co najmniej 1.50.

Betfan daje graczom pełną dowolność co do promocyjnego obstawiania. Można grać na żywo albo przedmeczowo – tutaj nie ma to najmniejszego znaczenia!

Betfan to bukmacher bez podatku. Na start ponad 3000 PLN do odebrania!

Betfan kod bonusowy
Betfan kod bonusowy

Betfan zyskał na popularności nietypowymi promocjami i akcjami marketingowymi, jednak w głównej mierze kojarzony jest z obstawianiem bez podatku. To właśnie na stronie www.Betfan.pl można w każdym kuponie przez cały rok zdobywać wygrane większe aż o 14 procent!

Osoby, które nie posiadają konta u bukmachera Betfan, mogą założyć je w kilka chwil. Rejestracja przeprowadzana jest na stronie www.Betfan.pl, a podczas niej do wpisania jest kod promocyjnyBETONLINE” gwarantujący odebranie aż 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka!

Typerzy powinni wiedzieć, że na chwilę obecną to właśnie Betfan oferuje jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku. Na stronie www.Betfan.pl poza wspomnianym już bonusem 100 PLN do zgarnięcia jest aż 3000 PLN ekstra w formie doładowań wpłat oraz powiększonych wygranych.

—–

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button