Cashout niedostępny. Dlaczego nie można zamknąć kuponu u bukmachera?

Cashout, czyli zamykanie kuponu bukmacherskiego, to funkcja często wykorzystywana przez graczy. Może się jednak zdarzyć, że nie jest ona dostępna. W jakich sytuacjach tak się dzieje i co trzeba zrobić, by temu zapobiegać?

Cashout niedostępny. Dlaczego nie można zamknąć kuponu u bukmachera?
Cashout niedostępny. Dlaczego nie można zamknąć kuponu u bukmachera?

Cash out u bukmacherów online. Ta opcja ratuje bardzo wiele kuponów!

Każdemu zdarzała się sytuacja, w której jeden mecz psuł cały wysiłek wkładany w przygotowanie kuponu na weekend czy daną kolejkę Ligi Mistrzów. Dzięki opcji cashout u bukmacherów można zakończyć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zakładów i tym samym zgarnąć część z potencjalnej wygranej. Można zatem albo zaryzykować i grać do końca, albo odebrać pewny zysk i nie martwić się o ostatnie wyniki na kuponie.

Cash out uratował już bardzo wielu graczy i niezliczoną ilość kuponów, ale trzeba wiedzieć, że nie zawsze jest tak, iż można z tej opcji skorzystać. Co zrobić w sytuacji, gdy wyświetla nam się komunikat: cashout niedostępny lub coś podobnego? Takie momenty nie są niczym wyjątkowym, dlatego warto poświęcić im przynajmniej kilka chwil.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Niektóre osoby od razu przekreślają danego bukmachera tylko dlatego, że zdarzyło im się nie móc skorzystać z cashoutu. Niekoniecznie jednak trzeba tutaj obarczać winą portal, który oferuje zakłady. Bo skoro już daje możliwość zamykania kuponów, to na pewno wszelkie problemy są jakoś uzasadnione. Najczęściej cashout niedostępny jest z jakiegoś powodu i dobrze jest go znać. W tym materiale prezentujemy najczęstsze powody występowania takiej sytuacji.

Dlaczego cashout jest niedostępny?

Najbardziej oczywisty powód takiej sytuacji? U danego bukmachera w ogóle nie jest dostępna opcja zamykania kuponów przed czasem. Mimo że wydaje się to mało prawdopodobne, zawsze trzeba wziąć pod uwagę, iż taki scenariusz jest możliwy i nie można go wykluczyć. Zwróćmy też uwagę, czy na dany mecz przygotowano ofertę objętą funkcją cashout. Często tak się dzieje, gdy korzystamy ze specjalnego podwyższonego kursu w ramach jakiegoś doładowania AKO itp.

Najlepsze ofertyBukmacherBonus
Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Co jednak, gdy jest bukmacher z cashout, a na stawiane przez nas spotkania na pewno funkcja zamykanych kuponów była dostępnam, a obecnie nie jest? Wyjaśnień jest jeszcze wiele, ale najpopularniejsze to:

  • cashout jest niższy niż stawka i bukmacher nie oferuje możliwości wycofania środków
  • spotkanie nie jest już dostępne w ofercie pre-match czy LIVE
  • mecz został przerwany przez złe warunki pogodowe, losową sytuację innego rodzaju albo niestosowne zachowanie kibiców na trybunach
  • trwa analiza VAR
  • postawiliśmy kupon za środki bonusowe (bonus powitalny i tym podobne).

Przed przystąpieniem do gry u jakiegoś bukmachera dobrze jest wiedzieć, na jakich zasadach udostępnia on graczom cashout. Może się okazać, że nie oferuje on zamykania kuponów, które zawierają tylko jeden typ albo nie daje możliwości grania w ten sposób, gdy stawiamy pewniaki LIVE.

Zamykanie kuponu w STS
Zamykanie kuponu w STS

To, jakiego bukmachera z cashoutem wybierzemy, w głównej mierze zależy, czy będziemy potem mogli wygrać więcej pieniędzy, czy też nie. Zamykanie kuponu potrafi mocno uratować skórę, dlatego trzeba zawsze liczyć się z tym, że im więcej jest opcji pozwalających na zakończenie zakładu przed czasem, tym lepiej.

Cashout u bukmachera – to często przywilej, a nie prawo gracza!

Wiele osób zapomina, że cash out u bukmachera jest przywilejem, a nie obowiązkiem, który dana firma musi względem nas wypełniać. Propozycja zamknięcia kuponu pozostaje tylko propozycją i nie musimy wcale jej otrzymać, kiedy nie jest to szczególnie korzystne dla organizatora zakładów albo chce on podjąć ryzyko do samego końca, gdyż uważa, że może mu to przynieść zysk.

Na szczęście, coraz więcej firm oferuje cashout w większości przypadków. Tutaj na uwagę zasługuje przede wszystkim STS, który na polskiej stronie www.STS.pl oraz w portalu zagranicznym STSbet proponuje klientom zamykanie kuponów niemal zawsze!

Zanim zagramy jakiś kupon, powinniśmy dobrze przemyśleć to, czy będzie w nim możliwość skorzystania z cashoutu. Oczywiście, nikt nie chce, aby cokolwiek poszło po jego myśli, jednak gdy już tak się stanie, dobrze jest mieć jakąś alternatywę. Pamiętajmy też, że zamykanie kuponu służy również do zmniejszania ryzyka i zdobycia połowy wygranej bez konieczności zamartwiania się o inne wyniki, jakie są zagrane na kuponie.

Jak skorzystać z opcji cashout w STS?

Cashout w kuponie STS
Cashout w kuponie STS

Na stronie internetowej www.STS.pl skorzystanie z opcji cashout jest niezwykle proste i każdy powinien sobie z tym poradzić. Nie powinniśmy się przejmować, iż coś może nam nie wyjść, nawet jeśli dopiero od niedawna mamy konto u bukmachera.

STS cash out jest dostępny dla wszystkich osób, które są tutaj zarejestrowane. Z opcji tej nie mogą skorzystać grający w punktach stacjonarnych, co powinno wiele osób przekonać do tego, by mimo wszystko utworzyć konto typerskie online i rozpocząć korzystanie z niego.

Kiedy można skorzystać w STS z opcji cashout?

  • Gdy gramy kupon SOLO lub AKO
  • Kiedy obstawiamy zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live
  • Gdy na kuponie nie ma żadnego przegranego zakładu
  • Kiedy każde spotkanie na kuponie znajduje się nadal w aktywnej ofercie STS
  • Jeżeli gramy zakład przedmeczowy, możemy zamknąć kupon tylko wtedy, jeśli żadne spotkanie nie jest w danym momencie rozgrywane

Z opcji cashout STS nie będą mogli skorzystać ci, którzy zdecydowali się na kupon Maxikombi bądź wybrali opcję Bezpieczny Zakład.

Jak sprawdzić czy zagrany przez nas kupon może zostać zamknięty? Najlepszą opcją jest przejście do zakładki „Moje konto”, a następnie odwiedzenie działu „Moje zakłady”. W szczegółach kuponu możemy sprawdzić, jaki cashout jest nam proponowany.

Zawsze trzeba mieć na uwadze to, że nie trzeba korzystać z cashoutu, a jest to jedynie dodatek. Możemy dzięki niemu zarobić pewne pieniądze, ale też nie jest powiedziane, że jednocześnie zyskamy mniej, niż w sytuacji, gdy poczekamy do rozstrzygnięcia zakładu.

Czy dobrze grać u bukmachera, który ma cashout?

Podczas wybierania firmy bukmacherskiej dla siebie warto zwracać uwagę nie tylko na to, jaki bonus powitalny jest oferowany za założenie konta. Mimo że premia na start to an pewno istotna kwestia, nie można też zapominać o wielu innych, a do tych zalicza się chociażby dostępność cashoutu.

Niektórym graczom wydawać się może, że nie będą korzystać z zamykania kuponów, gdyż jest to „niecodzienny” sposób na obstawianie, który nie ma w sobie tego „czegoś”. Owszem, czekanie do ostatniego meczu na kuponie ma swój urok, ale kiedy tam nie idzie coś po naszej myśli, robi się nieciekawie. Pewnie każdy miał już okazję przynajmniej raz przeklnąć pod nosem, gdy zagrał na faworyta, a ten ostatecznie spotkania nie wygrał, a podzielił się punktami z outsiderem.

Nikt nie planuje przegrywania u bukmachera, jednak trzeba liczyć się z tym, że różne sytuacje mają miejsce i warto być na nie przygotowanym. Jeżeli więc już ktoś rejestruje konto na stronie z zakładami online, powinien bez dwóch zdań pomyśleć o takim miejscu, gdzie można kupon „dezaktywować” i zdobyć dla siebie część pieniędzy – czy to z ostrożności, czy z oszczędności czasu.

Cash out to tylko jedna z opcji dla tych, którzy nie lubią wiele ryzykować. Obstawiający mogą też na wielu stronach korzystać z zakładów bez ryzyka i o nich też warto słowo napisać.

Wiedząc już, co to jest cash out, nietrudno jest znaleźć dla siebie najlepszą opcję. Oczywiście, dla jednych będzie to cash out fortuna, a dla innych cash out etoto – tutaj to jednak nie ma znaczenia, bo najważniejsze byśmy sami byli zadowoleni ze swojego wyboru.

Zakłady bez ryzyka – obstawianie ze zwrotem w razie potknięcia!

Fuksiarz Early Payout
Fuksiarz Early Payout

Kiedy coś pójdzie nie po naszej myśli, możemy na niektórych stronach internetowych skorzystać z tak zwanych zakładów bez ryzyka. I tutaj wspomnieć warto chociażby o portalu www.eWinner.pl, gdzie z kodem promocyjnym „BETONLINE” od razu otrzymuje się nawet 110 PLN w formie zwrotu od przegranej w kuponie numer jeden. Oprócz tego jest tutaj do zdobycia nawet 500 PLN ekstra przy II depozycie.

Nawet 600 PLN bez ryzyka nowo zarejestrowanym przyznaje bukmacher Fortuna, u którego można darmowe konto założyć w portalu www.eFortuna.pl. Co więcej, na dobry początek jest tutaj do odebrania 20 PLN bez depozytu, czyli premia, która nie wymaga przelania na konto typerskie nawet złotówki!

Obstawiającym, a jednocześnie szczególnie obawiającym się niespodzianek, bez dwóch zdań spodoba się przygotowany przez stronę www.Fuksiarz.pl „myk”, dzięki któremu zakład jest rozliczony jako wygrany już wtedy, gdy drużyna, na którą postawimy będzie prowadzić dwiema bramkami. Przykładowo: klub A prowadzi 2:0 z klubem B w 35. minucie meczu, a ostatecznie kończy się remisem 2:2. W takim wypadku i tak rozliczone jest zwycięstwo A dla tych, którzy na tę ekipę stawiali.

Cashout u bukmacherów jest już w zasadzie standardem, chociaż trzeba zawsze zwracać uwagę na to, w jakich okolicznościach można z niego skorzystać na konkretnej stronie. Powinniśmy wybierać bukmacherów, którzy pod tym względem dają możliwie jak najwięcej opcji.

Jak widać, STS cash out niedostępny to jeszcze nie koniec świata. Może się okazać, że to sytuacja chwilowa, a nie jest też powiedziane, że po prostu w danej sytuacji z tej opcji nie możemy skorzystać. Alternatyw na rynku jest jednak sporo, więc można coś odpowiedniego wybrać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button