Cashout niedostępny. Dlaczego nie można zamknąć kuponu u bukmachera?

Cashout, czyli zamykanie kuponu bukmacherskiego, to funkcja często wykorzystywana przez graczy. Może się jednak zdarzyć, że nie jest ona dostępna. W jakich sytuacjach tak się dzieje i co trzeba zrobić, by temu zapobiegać?

Cashout niedostępny. Dlaczego nie można zamknąć kuponu u bukmachera?
Cashout niedostępny. Dlaczego nie można zamknąć kuponu u bukmachera?

Cash out u bukmacherów online. Ta opcja ratuje bardzo wiele kuponów!

Każdemu zdarzała się sytuacja, w której jeden mecz psuł cały wysiłek wkładany w przygotowanie kuponu na weekend czy daną kolejkę Ligi Mistrzów. Dzięki opcji cashout u bukmacherów można zakończyć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zakładów i tym samym zgarnąć część z potencjalnej wygranej. Można zatem albo zaryzykować i grać do końca, albo odebrać pewny zysk i nie martwić się o ostatnie wyniki na kuponie.

Cash out uratował już bardzo wielu graczy i niezliczoną ilość kuponów, ale trzeba wiedzieć, że nie zawsze jest tak, iż można z tej opcji skorzystać. Co zrobić w sytuacji, gdy wyświetla nam się komunikat: cashout niedostępny lub coś podobnego? Takie momenty nie są niczym wyjątkowym, dlatego warto poświęcić im przynajmniej kilka chwil.

Betfan darmowy bonus
Betfan darmowy bonus

Dlaczego cashout jest niedostępny?

Najbardziej oczywisty powód takiej sytuacji? U danego bukmachera w ogóle nie jest dostępna opcja zamykania kuponów przed czasem. Mimo że wydaje się to mało prawdopodobne, zawsze trzeba wziąć pod uwagę, iż taki scenariusz jest możliwy i nie można go wykluczyć. Zwróćmy też uwagę, czy na dany mecz przygotowano ofertę objętą funkcją cashout. Często tak się dzieje, gdy korzystamy ze specjalnego podwyższonego kursu w ramach jakiegoś doładowania AKO itp.

Co jednak, gdy bukmacher na pewno oferuje cashout, bo już nieraz mieliśmy okazję z niego korzystać, a na stawiane przez nas spotkania na pewno funkcja zamykanych kuponów była dostępna? Wyjaśnień jest jeszcze wiele, ale najpopularniejsze to:

  • cashout jest niższy niż stawka i bukmacher nie oferuje możliwości wycofania środków
  • spotkanie nie jest już dostępne w ofercie pre-match czy LIVE
  • mecz został przerwany przez złe warunki pogodowe, losową sytuację innego rodzaju albo niestosowne zachowanie kibiców na trybunach
  • trwa analiza VAR
  • postawiliśmy kupon za środki bonusowe (bonus powitalny i tym podobne).

Cash out u bukmachera – to często przywilej, a nie prawo gracza!

Wiele osób zapomina, że cash out u bukmachera jest przywilejem, a nie obowiązkiem, który dana firma musi względem nas wypełniać. Propozycja zamknięcia kuponu pozostaje tylko propozycją i nie musimy wcale jej otrzymać, kiedy nie jest to szczególnie korzystne dla organizatora zakładów albo chce on podjąć ryzyko do samego końca, gdyż uważa, że może mu to przynieść zysk.

Na szczęście, coraz więcej firm oferuje cashout w większości przypadków. Tutaj na uwagę zasługuje przede wszystkim STS, który na polskiej stronie www.STS.pl oraz w portalu zagranicznym STSbet proponuje klientom zamykanie kuponów niemal zawsze!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button