Jak skutecznie obstawiać mecze?

Każdy miłośnik zakładów bukmacherskich zastanawia się nad tym, jak skutecznie typować wydarzenia sportowe, by na tym zyskiwać, a tracić jak najmniej. Czy taki złoty środek w ogóle jest możliwy?

Jak skutecznie obstawiać mecze?
Jak skutecznie obstawiać mecze?

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nawet najlepsi typerzy nie są nieomylni. Im także zdarzają się mniejsze lub większe wpadki, chociaż na koniec danego okresu rozliczeniowego zazwyczaj wychodzą na spory plus. Jak to robią, że mogą pochwalić się taką skutecznością?

Skuteczne obstawianie to przede wszystkim dokładna analiza statystyk oraz bycie na bieżąco z informacjami na temat danych drużyn czy dyscyplin sportowych. Zawodowcy nie mogą pozwolić sobie na to, by nie czytać newsów, a nawet ignorować plotek na temat konkretnych ekip czy „ustawek”.

Jeżeli odpowiedzieliście już sobie na pytanie, jaki bukmacher na początek będzie dla was najlepszy, pozostaje wam rozpocząć grę. By dobrze na tym wychodzić, należy przede wszystkim być cierpliwym i zdyscyplinowanym. Nie warto także przejmować się pojedynczymi wpadkami, bo przecież takich nie da się w stu procentach uniknąć.

Aby obstawiać skutecznie, warto patrzeć na to, jak grają inni. Nie chodzi o to, by całkowicie się tym sugerować, ale brać wszystko to pod uwagę. Czasem włączenie w głowie myślenia jakiegoś innego gracza bywa bardzo pomocne. Tym bardziej, iż przecież trudno jest być ekspertem od każdego sportu i wszystkich lig.

Bukmacher legalny eToto. Darmowy formularz rejestracyjny!

Ciekawym rozwiązaniem jest także liga typerów, czyli swego rodzaju konkurs bukmacherski, gdzie można za darmo szlifować umiejętności typerskie, a na koniec wygrać prawdziwe pieniądze. W ramach treningu warto zapisać się do co najmniej kilku takich zabaw i aktywnie brać w nich udział. Rzecz jasna, nie chodzi tutaj o ślepe wpisywanie wyników, a dokładne przemyślenie każdego konkretnego wariantu gry.

duże wygrane bukmacherskie

Wielu początkujących graczy myli skuteczne obstawianie z takim pozbawionym błędów. W ten sposób rodzą się różnego rodzaju kompleksy, a także frustracja, kiedy na cztery kupony wchodzą dwa albo jeden. Zacznijcie od małych celów i cieszcie się z każdego, nawet najmniejszego sukcesu. Dla niektórych może brzmieć to głupio, ale naprawdę pomaga.

I pamiętajcie – nie dajcie się nabrać na systemy bukmacherskie czy innego typu typu „wynalazki”. Tylko popsują wam humory, a do tego pozbawią pieniędzy. Jeżeli chcecie być zależni tylko i wyłącznie od siebie, grajcie samodzielnie i nie liczcie na to, że ktoś podzieli się z wami „niezawodnym” sposobem na zarabianie na bukmacherce!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button