Konkurs bukmacherski. Ekstraklasa w Forbet!

Zakłady Bukmacherskie Forbet przygotowały konkurs typerski dla osób, które lubią obstawiać mecze Ekstraklasy. Do zdobycia jest wiele cennych nagród, w tym 100.000 PLN w gotówce!

Konkurs bukmacherski. Ekstraklasa w Forbet!
Konkurs bukmacherski. Ekstraklasa w Forbet!

Promocja jest dostępna dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl. Jeżeli chcesz założyć konto, możesz to zrobić w każdej wolnej chwili. Warto poznać też aktualny kod promocyjny Forbet!

Na czym polega konkurs? Wystarczy zagrać kupon za 10 PLN, stawiając na dokładne wyniki meczów najbliższej kolejki Ekstraklasy. Im więcej trafionych zakładów, tym lepsza nagroda! A oto szczegóły zabawy:

  • 4 trafione typy z 8 = 500 PLN bonusu na konto bukmacherskie
  • 5 trafionych typów z 8 = nowy iPhone 8
  • 6 trafionych typów = 100.000 PLN w formie gotówki!

Nagroda główna – w razie potrzeby – może być podzielona na kilku graczy. Nie podlega ona jakimkolwiek warunkom obrotu – można je wykorzystać na dowolny cel!

Ekstraklasa obstawianie meczów

Uważasz, że jesteś ekspertem bukmacherskim? Udowodnij to i sprawdź, jak inni radzą sobie z przewidywaniem rezultatów w rodzimej ekstraklasie! Pamiętaj, by przed rozpoczęciem gry zapoznać się z regulaminem i sprawdzić, jakie warunki dokładnie trzeba spełnić!

W jednej turze zabawy gracz może zdobyć tylko jedną nagrodę. Jeżeli więc nawet zagra trzy takie same kupony i w każdym zdobędzie iPhone’a 8, przyznany mu zostanie tylko jeden gadżet.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button