Jak wygrywać prawdziwe pieniądze w STS Betgames?

BetGames jest no nowy produkt na naszym rynku, dostępny dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników bukmachera STS. To ciekawa propozycja legalnej rywalizacji w słynne na cały świat gry karciane, które znane są od dziesięcioleci. Bardzo istotne jest to, iż poprzez granie w gry karciane, można liczyć na całkiem spore pieniądze, ponieważ pewne rozwiązania przewyższają widoczne znane nam do tej pory stawki oraz kursy, jakie bierze się pod uwagę przy ruletce czy blackjacku.

Jak wygrywać prawdziwe pieniądze w STS Betgames?
Jak wygrywać prawdziwe pieniądze w STS Betgames?

BetGames u bukmachera STS – jak to działa?

STS to bardzo znany i ceniony bukmacher na polskim rynku, jednakże znany przede wszystkim ze swoich usług bukmacherskich, a swoją działalność rozszerzył także do wielu innych krajów. Bukmacher zawsze gwarantował na pełne wsparcie przy zakładach sportowych, jednak aktualna ta sytuacja bardzo się zmieniła, dla graczy oczywiście na lepsze. Kiedy szukamy nowych rozwiązań czy pomysłów, chcemy zacząć legalnie grać w kasynach internetowych, wówczas z pewnością warto sprawdzić ofertę właśnie tego bukmachera. Cały proces rejestracji na stronie STS jest bardzo prosty i trwa parę minut, wliczając w to także czas na weryfikację konta. Niezbędne jest potwierdzenie naszej tożsamości, na przykład przy użyciu zeskanowanego dowodu osobistego z obu stron. Należy także wziąć pod uwagę systemy płatnicze, dostosowane do wszystkich użytkowników. Jeśli jesteśmy osobą pełnoletnią i chcemy wpłacić pieniądze na nasze konto, aby grać na BetGames, możemy dokonać tego poprzez między innymi Dotpay, PayU oraz portfele internetowe, czy poprzez karty płatnicze (Mastercard, Visa). Możliwości jest bardzo dużo, co ważne STS BetGames jest w pełni legalne w naszym kraju, a bukmacher uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów. Est to podmiot bezpieczny, szyfrowany i sprawdzony, któremu zaufało wiele graczy z całej Europy. Bukmacher STS wspiera oficjalnie piłkarską kadrę narodową.

STS kod promocyjny na bonus 2020
Legalny bukmacher STS kod promocyjny na bonus 29 PLN

Zakłady na gry karciane w BetGames STS. Jak zdobyć prawdziwą kasę?

Zakłady na symulowane gry karciane w STS zostały wprowadzone do oferty bukmachera 22 sierpnia 2019 roku, gracze mogą grać w: Wojnę, Bakarata i Pokera. Jest to zupełna nowość na polskich rynku, do tej pory jeszcze żaden bukmacher nie miał w swojej ofercie takich zakładów. STS podpisał umowę licencyjną z TV Zaidimai Ltd z siedzibą na Litwie, dzięki czemu bukmacher STS ma dostęp do bogate oferty zakładów, w których obstawiane są wyniki symulowanych gier karcianych. Gry przeprowadzane są na żywo, a transmisję z ich przebiegów możemy śledzić na stronie sts.pl wchodząc na zakładkę BetGames w górnym menu. Każda gra prowadzona jest przez krupiera, który rozdaje karty graczom. Wyniki aktualnych rozgrywek i zakładów udostępniane są na bieżąco. Wygrane z zakładu na gry karciane można wypłacić od razu po zakończeniu rozgrywki oraz opublikowaniu wyników na stronie bukmachera STS. Jeśli chcemy zacząć obstawiać gry karciane takie jak poker, wojna czy bakarat, musimy najpierw zarejestrować się u bukmachera STS.

Poker, Bakarat i wojna w BetGames- w jaki sposób zacząć grę?

Aby, rozpocząć jakąkolwiek grę karcianą w BetGames musimy na samym początku zarejestrować konto gracza i się na nie zalogować. Następnie musimy wpłacić pieniądze i udać się do zakładki BetGames znajdującej się w poziomym menu na górze ekranu. Wchodzimy do lobby, gdzie pojawią się trzy uśmiechnięte panie, zachęcające do gry w pokera, bakarata i wojnę. Możemy obstawiać jednakowo pojedyncze rozstrzygnięcia bez akumulatorów albo także parę odmiennych kuponów.

Jak grać w Wojnę na BetGames?

Gra Wojna jest to klasyczna gra karciana dla maksymalnie dwóch osób. Do przeprowadzenia rozgrywki wykorzystuje się standardową talię kart (52), która dzielona jest na równe części oraz rozdana graczom. Wyższa z zagranych kart wygrywa. W przypadku kart tej samej wartości dochodzi do wojny. Gra ta jest znana od wielu lat, gdyż jej początku sięgają XV wieku. Należy do grupy najstarszych znanych ludziom gier karcianych. Wojna ma wiele zalet, dzięki którym stała się tak popularna na całym świecie. Najważniejsze jest to, iż jej zasady są bardzo proste do zapamiętania, a gra jest niezwykle dynamiczna.

Legalny poker online w STS
Legalny poker online w STS

Rozrywka przeprowadzana jest z udziałem dwóch stron: gracza oraz krupiera. Krupier wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, we wszystkich rozdaniach. Karty są rozdawana jedna po drugiej, a gracz w każdym przypadku otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, biorąc pod uwagę ustalone rangi. Najsilniejszymi kartami są asy, a dwójki najsłabszymi. Wojna oznacza remis w kartach, jest, kiedy zarówno gracz, jak i krupier otrzymają karty o identycznej wartości.

Pierwsza runda zakładów może być przeprowadzone jeszcze przed rozdaniem karty przez krupiera w rozgrywce. Uczestnicy zakładów obstawiają tylko i wyłącznie jeden wynik na swoim kuponie, jednakże możliwe jest wytypowania paru kuponów w tym samym czasie. Drugą rundę zakładów w rozgrywce można przeprowadzić dopiero po odebraniu przez uczestnika gry, pierwszej karty oraz zaktualizowaniu kursów. Zakłady wniesione podczas wcześniejszej rundy, w żaden sposób nie wpływają na kolejne zakłady, z tego względu uczestnicy gier mogą wnosić zakłady na ten sam wynik albo wiele na inne wyniki wiele razy. Jeśli dojdzie do remisu, czyli tak zwanej wojny, wówczas gracze, którzy wnieśli zakłady na ten wynik, dostają swoją wygraną. Zakłady wniesione na gracza, krupiera są utracone.

Obstawianie wojny:

1. Logujemy się do swojego konta u bukmachera STS

2. Dokonujemy wpłaty na konto o ile jest to niezbędne

3. Wybieramy kategorię zakładu oraz wybieramy wyniki wyłożenia kart

4. Wprowadzamy kwotę, za jaką chcemy zagrać kupon w pole „Stawka”

5. Naciskamy przycisk „Zakład” i na tym koniec

Kiedy dojdzie do obstawienia wybranego przez nas zakładu, pojawi się nam wiadomość ” Poprawnie przyjęto zakład”.

Wygraną, jaką otrzymamy jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki oraz kursu. Nie jest możliwe żadne kombinowanie zakładów w BetGames. Wszystkie wyłożenia karty mają wyjątkowe liczny a ich wyniki znajdują się na stronie „Wyniki”. Możemy także obejrzeć historię naszych zakładów, wchodząc w Moje konto, a potem w Moje zakłady na żywo.

Jak grać w Pokera na BetGames?

Jak grać w pokera online w STS?
Jak grać w pokera online w STS?

Zasady gry w pokera w BetGames bardzo przypominają jego niezwykle popularną odmianę, czyli Texas Hold’em Poker. Talia podstawowa zawiera 52 karty, w grze bierze udział 6 graczy, a wygrywa posiadany przez gracza mocniejszy układ kart. Wszyscy gracze dostają swoje unikalne dwie karty, a na stole w ostatecznych rozrachunku znajduje się pięć kart wspólnych dla każdego z obstawiających. Typowanie w tej grze polega na tym, aby obstawić, który z sześciu graczy biorących udział w pokerze, ma najkorzystniejszy układ 5 kart z 7 wszystkich = dwie karty własne+ 5 leżących na stole. Istnieje także możliwość zawarcia zakładu na dany, zwycięski układ, jaki pojawi się na końcu rozdania. Kiedy będziemy czuli, iż rozdanie zakończy się zwycięstwem gracza numer 5 z układem „Full House” możemy wówczas postawić na gracza i na układ w oddzielnych zakładach. Wymienić możemy takie układy w kolejności od tych najmocniejszych:

1. Poker Królewski

Karty w kolejności od „A” do „10” tego samego koloru (na przykład od „A” do „10” pik)

2. Poker

Karty ułożone w kolejności tego samego koloru (na przykład od „9” kier do „5” kier)

3. Kareta

Układ, w którym cztery karty mają taką samą wartość (na przykład cztery „8”)

4. Full House

Układ, który zawiera trójkę oraz jedną parę (na przykład trzy „6” i para „K”);

5. Kolor

Karty występują w tym samym kolorze, ale nie mają wartości, które występują po sobie (na przykład „Q” trefl, „10” trefl, „7” trefl, „6” trefl, „2” trefl)

6. Strit

Układ pięciu kart, w którym wartości kart ułożone są w kolejności, aczkolwiek różnią się kolorem (na przykład „K” pik, „Q” kier, „J” karo, „10” karo, „9” pik)

7. Trójka

Układ, w którym trzy karty mają taką samą wartość (na przykład trzy „4”)

8. Dwie pary

Układ, który obejmuje dwie pary takiej samej wartości (na przykład dwie „2” oraz dwie „7”)

9. Jedna para

Układ, w którym znajduje się jedna para o takiej samej wartości (na przykład dwie „Q”)

10. Wysoka karta

Układ, w którym nie ma zachowanej kolejności, a także karty nie są w tym samym kolorze i nie tworzą żadnych par (na przykład. „A” karo, „Q” kier, „8” trefl, „6” karo, „3” pik)

Jeśli chodzi o zestawienie takich samych układów, wygrywa ten gracz, który ma wyższe wartości składowych układu. W przypadku kiedy wartości składowych układu są takie same, wtedy wygrywa gracz posiadający mocniejszą wysoką kartę. Jeśli w układzie składowe stanowią wszystkie 5 kart oraz takie najwyższe układy są w posiadaniu  dwóch graczy, wtedy ogłasza się remis, obaj gracze z takimi układami są wygranymi.

Możemy wyróżnić cztery etaty, przed którymi gracz może postawić pieniądze:

1. Podczas pierwszego etapu krupier rozdaje każdemu graczowi po dwie karty.

2. Potem rozkłada pierwsze trzy karty wspólne na stole.

3. Następnie krupier dokłada również jedną, czwartą kartę wspólną na stół.

4. Na końcu krupier dokłada ostatnią, piątą już kartę wspólną dla graczy na stół.

Istnieje możliwość, iż gra będzie rozstrzygnięta wcześniej na przykład już na trzecim etapie, jeśli wniesienie piątek karty wspólnej nie wpłynie na zmianę końcowego wygranego. Pojedyncze rozdanie może trwać od 4 do 5 minut, a po nim występuje kolejne. Ten rodzaj pokera jest niezwykle wciągający, dzięki nieustannej zmianie akcji, nie nudzi się zbyt prędko. Możemy także liczyć na wygranie okazałych sum pieniężnych, gdyż zdarzają się wydarzenia o bardzo wysokich kursach.

Gdzie STS Betgames - jak włączyć?
Gdzie STS Betgames – jak włączyć?

Jak grać w Bakarat na BetGames?

Zasady gry w Bakarat są także niezwykle proste. Do gry używa się tradycyjnej talii 52 kart, a w grze bierze udział 2 graczy. Celem Bakaratu jest zdobycie takiej wartości punktów, która najbardziej zbliżona jest do „9″. Wygrywa więc ten gracz, który jest bliżej liczby 9. Bakarat przypomina nieco grę oczko. Końcowa wartość powstaje z dwóch kart po stronie gracza, w ustalonych okolicznościach dokładana jest trzecia karta. Dzieje się tak, jeśli wynik z dwóch kart jest poniżej pewnej wartości (5 albo mniej, jeśli chodzi o gracza, albo 2 i mniej, jeśli chodzi o bankiera). Jeśli zostanie uzyskana wartość dwucyfrowa, pierwsza cyfra brana jest pod uwagę. Gracz może postawić zakład zarówno na zwycięzcę, jak i na remis w rozdaniu, czy też obstawiać to, jakie następne karty pojawią się na stole.

Wartości, które odpowiadają kartom

1. Od „2” do „9” – tym kartom przypisuje się taką samą wartość, jaką stanowi cyfra na karcie

2. Od „10” do „K” – wartość tych kart jest równa „0”

3. „A” – as w bakaracie przyjmuje wartość „1”.

Etapy, przed którymi gracz może postawić pieniądze:

1. Najpierw krupier wykłada jedną kartę dla gracza.

2. Potem wykłada jedną kartę dla siebie.

3. Następnie dostawia drugą dla gracza i tak samo dla siebie, czasem także trzecią kartę dokłada się od razu po dołożeniu drugiej w tym samym etapie.

Bakarat jest niezwykle popularną grą hazardową, jedno rozdanie zajmuje około 2 minut. Zasady gry, są proste i przejrzyste. To ciekawa gra karciana, dla osób, które jeszcze nie miały okazji się z nią bliżej zapoznać.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Kod promocyjny BetGames STS

Warto mieć na uwadze, iż bonus na gry hazardowe aktywuje specjalny kod rejestracji. Hasło wpisywane jest automatycznie w formularzu, w polu pod nazwą „Kod promocyjny”. Najwyższy bonus od STS BetGames uruchamia kod BETONLINE. Warto korzystać ze wszelkich dostępnych przez bukmachera promocji i bonusów, dzięki którym będziemy mogli zwiększyć szansę na wygraną, oraz samą wygraną sumę środków pieniężnych.

STS Betgames system gry – czy można na coś takiego liczyć?

Warto pamiętać, iż wszystkie kombinacje mogą wypaść z takim samym prawdopodobieństwem. Sytuacja jest bardzo podobna jak w popularnych grach liczbowych. Jeśli chodzi o grę Wojna, kursy na wytypowanie zwycięzcy wynoszą 2.00, metoda progresywna może nie przynieść nam zamierzonych rezultatów. Zawsze istnieje szansa na zaistnienie wojny. Nie warto także podwajać stawki po nietrafionym typie, gdyż możemy przy tym jedynie stracić nasze pieniądze. Bezpieczne obstawianie w STS BetGames pozwoli nam na długą grę, aczkolwiek nie zawsze z zyskiem. Typowanie w takich symulowanych grach karcianych zależy przede wszystkim od naszego szczęścia. Nie da się przy tym stworzyć systemu wygrywającego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button