Dodatkowe wygrane w zakładach Fortuna na Ligę Mistrzów!

Każdy, kto postawi odpowiedni kupon w dniach trwania rozgrywek Ligi Mistrzów, może zgarnąć w Fortunie aż 14% wygranych więcej niż na co dzień! Poznaj szczegóły już teraz!

Dodatkowe wygrane w zakładach Fortuna na Ligę Mistrzów!
Dodatkowe wygrane w zakładach Fortuna na Ligę Mistrzów!

Promocje na Ligę Mistrzów

Promocja Fortuna Happy Hours dostępna jest dla wszystkich posiadaczy kont u bukmachera. Obowiązuje zawsze w godzinach 17.00-18.00 we wtorki i środy, podczas których trwa Liga Mistrzów.

Dzięki bonusowi można otrzymać powiększone wygrane w przypadku każdego kuponu zagranego w odpowiednim czasie. Warto przy tym pamiętać, by dołączyć do zakładu specjalne zdarzenie „Happy Hours” o kursie 1.14.

https://probets.pl/gdzie-ogladac-lige-niemiecka-za-darmo/

Stawka kuponu objętego promocją nie może wynosić mniej niż 20 PLN i musi zawierać co najmniej 3 typy dotyczące meczów piłkarskich (bez tak zwanych Wirtualnych Sportów).

Fortuna obstawianie online

Obstawianie meczów przez telefon także pozwala na zgarnięcie premii w opisywanej ofercie. W tym przypadku też trzeba spełnić warunki podane powyżej.

Czy zakłady na żywo także są brane pod uwagę? Oczywiście! Fortuna daje ci całkowitą dowolność – możesz obstawiać przedmeczowo bądź na żywo!

Nigdy do tej pory nie grałeś u bukmachera? Sprawdź, jak postawić kupon w Fortunie przez internet. Krótki poradnik wideo pomoże ci przejść przez najważniejsze kroki!

Jeżeli nie jesteś osobą zarejestrowaną w Fortuna online, możesz założyć konto poprzez wypełnienie formularza online. Na start do zdobycia jest nawet 1000 PLN! Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button