Obstawianie piłki nożnej z bonusem w LVbet!

Najlepsze europejskie ligi piłkarskie dostarczają bez wątpienia pokaźną dawkę emocji. Z promocją LVbet każdy gracz może odebrać bonus 14% od wygranych!

Obstawianie piłki nożnej z bonusem w LVbet!
Obstawianie piłki nożnej z bonusem w LVbet!

W opisywanej ofercie liczy się jedynie obstawianie meczów przez telefon. LVbet bierze pod uwagę kupony zagrane w aplikacji mobilnej bukmachera, czyli nie stronę internetową, a specjalny program stworzony na systemy takie jak Android czy iOS.

Oferta przewiduje przyznanie odpowiednim graczom aż 14% doładowania wygranych. Jak to wygląda w praktyce? Przede wszystkim należy pamiętać, by obstawiać w konkretne ligi w wyznaczonym czasie. Poniżej obowiązujący harmonogram:

15 – 17.09 Anglia 1. Liga
22 – 23.09 Hiszpania 1. Liga
29 – 30.09 Włochy 1. Liga
6 – 7.10 Niemcy 1. Liga

Aby zakwalifikować się do promocji, musisz jedynie postawić kupon z meczami z wyznaczonej ligi. W ofercie bierze się pod uwagę kupony przedmeczowe oraz obstawianie live – zagrane SOLO oraz w kuponach AKO, to jest tak zwanych akumulatorach.

LVbet nie bierze pod uwagę zakładów zagranych na niższe ligi niż te rangi ekstraklasowej. W przypadku ligi angielskiej będzie to więc Premier League, w Hiszpanii LaLiga i tak dalej, i tak dalej.

Szukanie promocji bukmacherskich to wcale nie taka łatwa sztuka. Na szczęście, jesteśmy od tego, by was wyręczać w tego typu czynnościach!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Kody promocyjne, darmowe zakłady, freebety, bonusy bez depozytów. Promocje od STS, Betclic, Betfan, Ewinner.

Najlepsi bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button